Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
"Kobieta nie daje szczęścia" cope'ują osoby które nigdy nie były w związku..

1) Nikt nie szuka pierwszej lepszej, więc odpowiednia kobieta jest w stanie wyciągnąć cie wyżej, pomagać ci w problemach i ułatwiać ci życie. Demonizują związki przegrywy, które biorą jako przykład pokolenie boomerów albo raz w życiu trafili na toksyczną tinderówkę i od teraz każda jest taka. W ich mniemaniu związki to ciągła walka i pokazywanie dominacji.
2) Jako singiel nie chce się nigdzie samemu chodzić. Podróż dookoła świata, koncert? Spoko ale bez szału. Potem już się nawet nie chce nigdzie wychodzić obojętne co by to było bo po co samemu. Natomiast zwykły spacer z ukochaną osobą w pobliskim parku nagle jest czymś mega ciekawym
3) Dopiero w związku możesz zająć się sobą. Schodzi całe ciśnienie i frustracja, już nie musisz użerać się na #tinder i ważyć każde słowo żeby przypadkiem nie usunęła. Z nikim nie musisz o nic walczyć, nic nie musisz udowadniać
4) Uczucie, że masz kogoś kto cie kocha daje ci życiowego boosta, więc masz energie w pracy, masz motywacje na siłowni, masz ochote na nowe rzeczy, dostajesz po prostu powera i nawet na ulicy ludzie zauważają że jakoś promieniejesz

#zwiazki #relacje #przegryw #tfwnogf #blackpill #milosc #takaprawda #niebieskiepaski #rozowepaski #samotnosc #feels #przemyslenia #randki #incel #mgtow #redpill


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
"Kobieta nie daje szczęścia" cope'ują osoby k...

źródło: kobieta-przytula-sie-do-mezczyzny-podczas-wschodu-slonca

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: w moim przypadku wystarczy mi kiedy partnerka nie przeszkadza. Nie potrzebuję motywacji żeby działać i żyć. W związkach zawsze miałem tak że to kobieta potrzebowała otuchy, wspomagania, dobrego słowa. Ja miałem towarzystwo, podział obowiązków i s--s
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
uporządkowany-mistrz-57: To fajnie, że są tacy faceci i takie kobiety, które motywują. Ze swojego doświadczenia wiem, że przy mnie mój chłopak stracił motywację do czegokolwiek, nawet przestał się myć i pracować. Odeszłam i mam nadzieję, że w końcu odzyskał chęci do życia. Może miałam zły charakter, no i też niestety ja z tych brzydkich dziewczyn. Od tamtego czasu związki źle mu się kojarzą i nie zawracam głowy facetom.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: te twoje punkty to jest dopiero cope
byłeś w związku? ale w jakim? w takim co to prawie 40 małżeństw kończy się rozwodem?
a 2/3 pozwów wychodzi od kobiety?

więc możesz sobie filozofować do woli, jak to związek powoduje że chce ci się chodzić do parku i masz spokojną głowę bo panna jest pewna

w tym czasie panna już gotuje czarną polewkę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zależy jakie masz życie,
Jak zwykły przeciętniak to tak baba wtedy daje sens.

A jak potężny chad z spektakularnym życiem co jedzie np Canning Stock Route w Australi rowerem to baba mu tylko zawadza.

Albo jak z kumplami wchodzi na K2 ZIMĄ, to też baba wtedy
  • Odpowiedz
byłeś w związku? ale w jakim? w takim co to prawie 40 małżeństw kończy się rozwodem?

a 2/3 pozwów wychodzi od kobiety?


@heniek_8: tylko upośledzony chłop bierze jeszcze ślub w 21 wieku xdddd
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Większych bzdur nie czytałem. "Wsparcie" w związku polega na tym, że to facet rozwiązuje problemy kobiety, nigdy na odwrót. 2. Taki spacerek jest dla współczesnych lasek cringowy i wewnętrznie miałaby z ciebie bekę 3. Laski to pożeracze czasu. Cały czas zawracają dupę i nie ma się w ogóle czasu wolnego dla siebie.
  • Odpowiedz