Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
"Kobieta nie daje szczęścia" cope'ują osoby które nigdy nie były w związku..

1) Nikt nie szuka pierwszej lepszej, więc odpowiednia kobieta jest w stanie wyciągnąć cie wyżej, pomagać ci w problemach i ułatwiać ci życie. Demonizują związki przegrywy, które biorą jako przykład pokolenie boomerów albo raz w życiu trafili na toksyczną tinderówkę i od teraz każda jest taka. W ich mniemaniu związki to ciągła walka i pokazywanie dominacji.
2) Jako singiel nie chce się nigdzie samemu chodzić. Podróż dookoła świata, koncert? Spoko ale bez szału. Potem już się nawet nie chce nigdzie wychodzić obojętne co by to było bo po co samemu. Natomiast zwykły spacer z ukochaną osobą w pobliskim parku nagle jest czymś mega ciekawym
3) Dopiero w związku możesz zająć się sobą. Schodzi całe ciśnienie i frustracja, już nie musisz użerać się na #tinder i ważyć każde słowo żeby przypadkiem nie usunęła. Z nikim nie musisz o nic walczyć, nic nie musisz udowadniać
4) Uczucie, że masz kogoś kto cie kocha daje ci życiowego boosta, więc masz energie w pracy, masz motywacje na siłowni, masz ochote na nowe rzeczy, dostajesz po prostu powera i nawet na ulicy ludzie zauważają że jakoś promieniejesz

#zwiazki #relacje #przegryw #tfwnogf #blackpill #milosc #takaprawda #niebieskiepaski #rozowepaski #samotnosc #feels #przemyslenia #randki #incel #mgtow #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
"Kobieta nie daje szczęścia" cope'ują osoby k...

źródło: healthy-relationships-title-image_tcm7-213338

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
1) Prawda. Generalnie, odpowiednia osoba jest w stanie urozmaicać Twoje życie i wspierać Cię w działaniach.
2) Akurat tutaj towarzyszem może być też grupa znajomych. W związku, nawet jeśli jest on dobry, nie zawsze udaje się pogodzić zainteresowania, więc partner/partnerka nie musi być załącznikiem każdego wyjścia. Ma też zresztą swoje pasje. Różne rzeczy można robić z różnymi ludźmi, a część można samemu - i to jest okej.
3) O ile jest to
  • Odpowiedz
Nikt nie szuka pierwszej lepszej

@mirko_anonim: w młodym wieku większość szuka pierwszej lepszej, byle wygląd mniej więcej się zgadzał.

Jako singiel nie chce się nigdzie samemu chodzić.

Jako gość z 19-letnim stażem w związku stwierdzam że pierdzielisz. Są miejsca i wyjazdy które preferuje z żoną, są takie które preferuje samemu. Kocham swoją żonę ale gdym miał iść z nią na treking po pirenejach to bym wyszedł z siebie i stanął obok.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to jest taki stek bzdur, że jak mi znajomy to wysłał chwilę temu to aż się we mnie zagotowało i uaktywniam konto martwe od roku

więc odpowiednia kobieta jest w stanie wyciągnąć cie wyżej


Ciągłym niezadowoleniem i niespełnionymi wymaganiami.

pomagać ci w problemach i ułatwiać ci życie


Pomagać w których problemach? W prowadzeniu przedsiębiorstwa przy utrzymaniu płynności finansowej? Pomoże w wybrać odpowiedni kierunek w specjalizowaniu się do certyfikacji? W jaki
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @thorgoth: Wy chyba czytacie bez zrozumienia. Przecież nie napisałem że musisz każdy czas spędzać z laską. Twój trekking odnosi się właśnie do mojego pkt (3)(4) gdzie napisałem że tym bardziej fajniej się zająć sobą i swoimi rzeczami (=samemu) a dodatkowo masz do tego energie.
Nie zgodzę się że gdy ci samemu źle to nie zbudujesz związku. Czy ktokolwiek jest w stanie prowadzić fajne samotne życie w pojedynkę
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @przegryw162cm:
- spermiarze nic nie znaczą, tobie podbija ego gdy żul prosi o kasę? nie wiem jaką trzeba mieć karyne żeby jej imponowali spermiarze ale zakładam że macie więcej rozumu i bierzecie sobie ogarniętą babkę do związku
- co mają statystyki rozwodów do związków partnerskich xD? poza tym w jakim wieku te rozwody są? czy to obecne 25-latki czy może pokolenie boomerów które brało ślub na pałe?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: problem w dyskutowaniu na takie tematy jest taki, że OP ma na myśli partnerkę idealną, podczas gdy zgorzkniałe wykopki w komentarzach biorą najgorszy scenariusz i opisują związek z typową p0lką. w takiej sytuacji nie ma szans zeby obie strony sie dogadały.

poza tym nie wiem po co pisać na ten temat elaboraty, skoro od dawna wiadomo, ze związek z dobrą i odpowiednio dopasowaną kobietą zawsze będzie lepszy od samotności, a
  • Odpowiedz
Czy ktokolwiek jest w stanie prowadzić fajne samotne życie w pojedynkę DŁUGOTERMINOWO?

@mirko_anonim: oczywiście że tak.
Ludzie którzy myślą że tylko związek wyciągnie ich z depresji są tak samo dysfunkcyjni jak laski które myślą że tylko dziecko wszystko jedno z kim i kiedy nada sens ich życiu.
Nie ma świętego graala którego obecność immanentnie nadaje życiu sens, nie jest to ani żona, ani dziecko, ani milion monet.

Poza tym samotne życie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

nie wiem jaką trzeba mieć karyne żeby jej imponowali spermiarze ale zakładam że macie więcej rozumu i bierzecie sobie ogarniętą babkę do związku


spermiarze w sensie inni faceci, co jesli podbije do niej ktos bogatszy i/lub przystojniejszy od Ciebie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
bedziesz sie bił i zaryzykujesz pobyt w szpitalu albo w wiezieniu?

co mają statystyki rozwodów do związków partnerskich xD


to, ze jesli kobiety
  • Odpowiedz
jak ci się rozbije fajna fura to będziesz żałował lat w których dawała ci satysfakcje z jazdy?


@mirko_anonim: tylko pierw musi być fajna fura a nie jakiś kaszlak
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): @thorgoth: Gdzie ja napisałem, że zwiazek leczy z depresji? Natomiast brak związku (potstawowa ludzka potrzeba) potrafi mocno pogorszyć funkcjonowanie i wtedy TAK związek sprawi że wrócisz na dawne tory. Nie powiesz mi, że uczucie bycia kochanym czy mając wsparcie, czułość, bliskość jesteś w stanie zastąpić wyjściami z kolegą na piwo czy graniem w gierki i udawaniem że wszystko jest ok

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @przegryw162cm: a skąd pewność, że jak się pojawi przystojniejszy/bogatszy to powinienem się martwić a ona klapki na oczach i się rzuci na niego? Brzmisz jak niedojrzały gówniarz który nigdy into związki ale blackpill wszedł za mocno (no chyba że trollujesz żeby podrkęcić dyskusje)


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @czescmampytanie: Dla mnie brak użerania się z tinderówkami to niesamowity luz psychiczny. Działając na tinderze musiałem ważyć każde słowo, myśleć 5 kroków do przodu i analizować różne scenariusze bo byle co mogło zadecydować o ghoście (zresztą nawet bez powodu mogłoby być). A na żywo związek? Zupełnie inna bajka. Jest problem to się o tym mówi, dyskutuje a nie ucieka i musisz zaczynać wszystko od nowa.

  • Odpowiedz