Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dla mnie ten cały Książulo jest kwintesencją polactwa xD Pójdzie taki do wykwintnej restauracji to się wkurza, że musi długo czekać. Potem dostaje zamówiony przez siebie rosół i narzeka, że słaby, a w ogóle to ostatnio jadł lepszy za 12zł w barze mlecznym xD
Na drugie danie zamówi oczywiście schaboszczaka z frytkami, na frytki ponarzeka że mrożonki, a schabowy był lepszy i 2x tańszy w barze mlecznym.

To jest jak z moimi rodzicami. Gdy biorę ich do restauracji, przeżywam istną gehennę, bo "a czemu to takie drogie", "a czemu musimy tak długo czekać", "kiedy kelner podejdzie z rachunkiem bo chcemy wyjść", "nie ma to jak domowe jedzenie".
Nie umieją się zachwycić atmosferą, wystrojem i w końcu jedzeniem, bo ich podniebienia lubią tylko rosół i schabowy, a w przypadku ksiazula jeszcze kebab.

Nic dziwnego że ma taką oglądalność bo takie polactwo potem patrzy "hehe pacz jacy głupi ci bogaci, płacą tyle w restauracji a Książulo mówi że lepsze jest w barze mlecznym"...

#ksiazulo #jedzenie #polska #polskiyoutube #zalesie #gorzkiezale #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dla mnie ten cały Książulo jest kwintesencją ...

źródło: 392a5d5eb1cbc7229cd0064af903350a0c0cea2ad29ebafa3648ba74ddf29965

Pobierz
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim czy tak trudno pokroić świeże ziemniaki do frytek? Jak idę do knajpy to chce frytki ze świeżych ziemniaków. I tak, jak ktoś nie umie zrobić rosołu, to jest największą fajtłapą. Zwłaszcza że w pierwszym lepszym mlecznym czy u Pani Jadzi zjem dobry rosół, bo ona gotuje jak dla siebie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak chcesz oglądać typa, który wychwala drogie restauracje to oglądaj MaciejJe. Bardzo lubiłem typa, ale od paru miesięcy/lat nie da się tego oglądać, bo wszystkie rzeczy jakie pokazuje to są jakieś overpriced knajpy XD jeszcze jak mówi o czymś budżetowym za granicą i poleca, a ceny wyższe niż w 99% restauracji do której wejdziesz z ulicy. Już wolę jego żonę oglądać ZD
  • Odpowiedz
@Pitaq: nie przepadamy z niebieskim za burgerami, ale raz poszlismy do burgerowni w ktorej był pewien jutuber "bo on byl zachwycony" a my mielismy blisko. Ludzi nie było dużo, bylo parę ŵolnych miejsc. Zamówiliśmy piwko i te burgery. P--o dostaliśmy od razu a o burgerach zapomnieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raz się upomnieliśmy, że czekamy ale po 45 minutach, gdzie ludzie ktorzy przyszli po nas zdążyli
  • Odpowiedz
dostaje zamówiony przez siebie rosół i narzeka, że słaby, a w ogóle to ostatnio jadł lepszy za 12zł w barze mlecznym xD

Na drugie danie zamówi oczywiście schaboszczaka z frytkami, na frytki ponarzeka że mrożonki, a schabowy był lepszy i 2x tańszy w barze mlecznym.


@mirko_anonim: no chłopie, jak idziesz do jakiejś zajebistej restauracji to chyba logiczne, że jedzenie też powinno być zajebiste - a nie sytuacja, gdzie byle bar mleczny za śmieszne pieniądze jest w stanie zrobić to lepiej xD

Nie umieją się zachwycić
  • Odpowiedz
@mirko_anonim wystarczy podzielić ludzi na takich, co do restauracji idą po prostu zjesc coś smacznego i na takich, którzy idą tam dla lansu. I już wiesz dla kogo ten kanał, nie widzę nic polackiego w porownywaniu jedzenia u Gessler do barow mlecznych, wiadomo że można dopłacić za wystrój i atmosferę, ale jeżeli dodatkowo jedzenie jest takie se i można lepiej, to klienci powinni o tym wiedzieć.
  • Odpowiedz
zamówiony przez siebie rosół

Na drugie danie zamówi oczywiście schaboszczaka z frytkami

@mirko_anonim: bo starają się zawsze testować właśnie taki podstawowy zestaw rosół + schabowy bo to zazwyczaj jest w każdej restauracji z polskim jedzeniem. Dzięki temu mogą porównać do innych knajp.

Samo założenie kanału Książula jest świetne, zwyczajny typ który nie zna się na jedzeniu idzie testować jedzenie w różnych miejscach, tanich, droższych, kebaby, zapiekanki itd. Tak jakbyś wziął
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ty jesteś kwintesencją polactwa, które zje czy kupi gowniany produkt, byle by był podany w ładnej otoczce i na zdjęciu wyglądał dobrze, żeby się można znajomym pochwalić xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Nie jestem fanem książula, nie mój vibe kompletnie. Jednakże cieszę się, że taki content dociera do sporej części Polaków. Nikt cię tak nie wyrucha jak polscy przedsiębiorcy, właściciele restauracji. Najczęściej o polactwo przypier*ala się ktoś kto nigdy nie opuścił Polski. Pojedź sobie na wakacje, nawet do zachodniej Europy, zobaczysz jaka jest różnica w obsłudze w restauracjach. Płacisz nie tylko za wystrój restauracji XD Ale też za jakość jedzenia i kompletną
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: raz w zyciu bylem w ekskluzywnej warszawskiej restauracji. Jedzenie 50% drozsze niz w normalnej restauracji w moim mieście (nie mowie o barze mlecznym), po sali porozstawiani ochroniarze w marynarkach (xD), dookoła jakies plastikowe lale z porobionymi cyckami, które nie wiem jakim cudem im nie wyleciały.
Nigdy nie czułem sie tak nieswojo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: i bardzo dobrze prowadzi kanal, jadlem w niejednej drogiej restauracji i wiem ze cena nie znaczy jakosc, ale za to jak place wiecej to OCZEKUJE lepszej jakosci. wiec lubie jak ktos sprawdza miejsca z jedzeniem, szczegolnie te drozsze
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): > bo to takie normalne chłopaki „z klatki obok”,

@Ulic_Qel_Droma: może kilka milionów złotych temu, czyli ja miał z 16 lat i nie był kolorowym, tobie się wydaje ze to twój kolega i że jest taki jak ty, dajesz się łapać na tanie sztuki marketingowe, faktem jest że nie macie ze soba nic wspólnego, z nim ma wiecej wspólnego Quebo czy inny nowobogacki milioner niż ty
  • Odpowiedz