Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dla mnie ten cały Książulo jest kwintesencją polactwa xD Pójdzie taki do wykwintnej restauracji to się wkurza, że musi długo czekać. Potem dostaje zamówiony przez siebie rosół i narzeka, że słaby, a w ogóle to ostatnio jadł lepszy za 12zł w barze mlecznym xD
Na drugie danie zamówi oczywiście schaboszczaka z frytkami, na frytki ponarzeka że mrożonki, a schabowy był lepszy i 2x tańszy w barze mlecznym.

To jest jak z moimi rodzicami. Gdy biorę ich do restauracji, przeżywam istną gehennę, bo "a czemu to takie drogie", "a czemu musimy tak długo czekać", "kiedy kelner podejdzie z rachunkiem bo chcemy wyjść", "nie ma to jak domowe jedzenie".
Nie umieją się zachwycić atmosferą, wystrojem i w końcu jedzeniem, bo ich podniebienia lubią tylko rosół i schabowy, a w przypadku ksiazula jeszcze kebab.

Nic dziwnego że ma taką oglądalność bo takie polactwo potem patrzy "hehe pacz jacy głupi ci bogaci, płacą tyle w restauracji a Książulo mówi że lepsze jest w barze mlecznym"...

#ksiazulo #jedzenie #polska #polskiyoutube #zalesie #gorzkiezale #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dla mnie ten cały Książulo jest kwintesencją ...

źródło: 392a5d5eb1cbc7229cd0064af903350a0c0cea2ad29ebafa3648ba74ddf29965

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2111
@mirko_anonim: Mam płacić więcej za jedzenie gorszej jakości bo restauracja ma atmosferę i wystrój? Cieszyć się z wystroju to mogę jak będzie u mnie w domu a nie u kogoś.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim smak każdy ma inny, gusta też, oni i tak testuja 2-3 dania zazwyczaj wiec nijak sie to ma czy dany lokal jest dobry, tak samo dużo zależy kto jest na kuchni itd, no testy kebaba przynajmniej latwo porownać ilość miesa, gramature, wkład, placka itd
  • Odpowiedz
@mirko_anonim a wlasnie, że jego tresci są zajebiste i jakościowe, bo to takie normalne chłopaki „z klatki obok”, którzy powiedzą ci jak jest bez tej całej #!$%@? otoczki. Jak restauracja jest droga to przynajmniej jedzenie powinno wywalac z trampek, a skoro tak nie jest, to znaczy że to zwyczajny zamach na kase klienta pod pretekstem ekskluzywności. Wystrój tego nie uratuje niestety.

I tak, bogaci zdarzają się głupi, a szczególnie ci co
  • Odpowiedz
  • 49
@mirko_anonim: chyba inne odcinki oglądaliśmy, co prawda ja obejrzałem może z 20% jego treści i nie mam takiego wrażenia. Chwalił i tanie bary mleczne, i kebaby ale i lepsze restauracje.
  • Odpowiedz
  • 243
@mirko_anonim: Ja #!$%@?.

Pójdzie taki do wykwintnej restauracji to się wkurza, że musi długo czekać.

1. Zdefinuj "wykwintą restaurację". Mówimy o restauracjach z gwiazdką Michelin prawda? Bo to że Książulo idzie do jakiegoś obsranego Sphinxa czy restauracji kobiety buddy nie oznacza że jest w wykwintnej restauracji, nikt nie będzie czekał godzinę na posiłek xD

Potem dostaje zamówiony przez siebie rosół i narzeka, że słaby, a w ogóle to ostatnio jadł lepszy za 12zł w barze
pirones - @mirko_anonim: Ja #!$%@?.
Pójdzie taki do wykwintnej restauracji to się wku...

źródło: 1*HI4kj-TPAQrfQkAdrw2KTA

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 180
@mirko_anonim kwintesencją polactwa jest twój wpis, z którego bije kompleksem wschodniej Europy.
Ciebie nie stać? Oczywiście że stać. Nawet mimo tego, że te ceny #!$%@?ło
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: #!$%@? Maciej Je atakuje książula z anionimowych mirko wyzwań. XDDD

Nawet nie kończę czytać tego wysrywu nie warto.

Ja lubię i chwalę sobie jego opinie, bo są zbieżne z moimi. Może dzięki niemu coś się zmieni w polskim gastro i ludzie przestaną płacić w “ekskluzywnymch” restauracjach za gówno w papierku. Skończą się projekty i koncepty i będzie trzeba robić coś z miłością do jedzenia, a nie do pieniędzy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim OP to jeden z tych co nie ma kubków smakowych, ale za to lubi wydawać dużo pieniędzy, bo może się pokazać, że był w drogiej, ale niesmacznej restauracji.

Chłopaki oceniają głównie cenowo i smakowo i byli w np w Śląskiej Prohibicji, gdzie ceny są wysokie, ale mówili, że wszystko było pyszne, mimo, że ich główny target to fastfoodowe żarcie.

Przede wszystkim w Polsce jest patologia w restauracjach, gdzie 20 zł
  • Odpowiedz
  • 58
@mirko_anonim W te wakacje poszliśmy z różową do takiego super lokalu z burgerami, stekami itd, zamówiliśmy po burgerze z szarpanej wieprzowiny, cena unijna to jeszcze smak tragiczny, mięso słone, niby łopatka wieprzowa a z konsystencji i smaku mięsa przypominało mi to golonkę(a zjadłem sporo golonek w swoim życiu) i do tego znalazłem kawałek chrząstki, kelnerka tłumaczyła że to nie możliwe łopatka, a to w łopatce kości już nie ma ani nic?
  • Odpowiedz
  • 22
@mirko_anonim przecież w jego kontencie wcale nie chodzi o jedzenie czy oceny lol xD ludzie go oglądają bo typ zachowuje się wraz z wojkiem jak by robili film o żarciu od kumpla dla kumpla to wszystko.
  • Odpowiedz
  • 0
Mam płacić więcej za jedzenie gorszej jakości bo restauracja ma atmosferę i wystrój?


@kidi1: jak interesuje cie tylko jedzenie to bar mleczny czeka.
  • Odpowiedz
  • 0
mmm bary mleczne, wszystko #!$%@? mąką i panierką, niedoprawione i suche jak wiór, akurat pod wyrobione, polskie podniebienia.


@Cadfael: ale tanio, więc dobrze dla wykopka
  • Odpowiedz
  • 8
@Cadfael mrrrr, surowa ryba w ryżu za 200 złoty. Panie to jest to! Co z tego, że to w Japoni jest jedzenie dla biedoty, ale panie. To japońskie, czyli najlepsze! Daje 300!!
  • Odpowiedz
  • 52
@mirko_anonim Jak zostawiam w restauracji 70 zł od osoby, to jednak fajnie dostać smaczne danie z dobrej jakości składników.

Kwintesencją Polactwa jest zachwycanie się kawałkiem przesmażonego łososia z Makro i kolorową sałatką, ozdobioną jakimś sosem. Za 20 euro we Francji, czy we Włoszech mamy danie ze świeżymi owocami morza, więc wymagajmy chociaż od polskiej gastronomii, by w tej cenie dawano dobrej jakości mięso.
  • Odpowiedz
Dla mnie ten cały Książulo jest kwintesencją polactwa xD Pójdzie taki do wykwintnej restauracji to się wkurza, że musi długo czekać. Potem dostaje zamówiony przez siebie rosół i narzeka, że słaby, a w ogóle to ostatnio jadł lepszy za 12zł w barze mlecznym xD

Na drugie danie zamówi oczywiście schaboszczaka z frytkami, na frytki ponarzeka że mrożonki, a schabowy był lepszy i 2x tańszy w barze mlecznym.


@mirko_anonim: Ale snobizm
  • Odpowiedz