Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dla mnie ten cały Książulo jest kwintesencją polactwa xD Pójdzie taki do wykwintnej restauracji to się wkurza, że musi długo czekać. Potem dostaje zamówiony przez siebie rosół i narzeka, że słaby, a w ogóle to ostatnio jadł lepszy za 12zł w barze mlecznym xD
Na drugie danie zamówi oczywiście schaboszczaka z frytkami, na frytki ponarzeka że mrożonki, a schabowy był lepszy i 2x tańszy w barze mlecznym.

To jest jak z moimi rodzicami. Gdy biorę ich do restauracji, przeżywam istną gehennę, bo "a czemu to takie drogie", "a czemu musimy tak długo czekać", "kiedy kelner podejdzie z rachunkiem bo chcemy wyjść", "nie ma to jak domowe jedzenie".
Nie umieją się zachwycić atmosferą, wystrojem i w końcu jedzeniem, bo ich podniebienia lubią tylko rosół i schabowy, a w przypadku ksiazula jeszcze kebab.

Nic dziwnego że ma taką oglądalność bo takie polactwo potem patrzy "hehe pacz jacy głupi ci bogaci, płacą tyle w restauracji a Książulo mówi że lepsze jest w barze mlecznym"...

#ksiazulo #jedzenie #polska #polskiyoutube #zalesie #gorzkiezale #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dla mnie ten cały Książulo jest kwintesencją ...

źródło: 392a5d5eb1cbc7229cd0064af903350a0c0cea2ad29ebafa3648ba74ddf29965

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: beke mam bo mój znajomych prowadzi kanał, gdzie testował różne kebaby, potem rozszerzył ogólnie o gasto. Już od paru lat. A tu jakiś typ zniką robi to samo i nagle zasięgi i popularność o jakiej on może pomarzyć xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: autor widzę leczy kompleksy. Właśnie taki księżulo jest jak złoto, bo ma na to wszystko #!$%@? i po prostu mówi - dobre, niedobre.

Jak jest drogo, ale pysznie to też umie pochwalić.

Więc autorze, posmaruj sobie bolące miejsce maścią, bo twój wpis to zwykły bait na moje oko.
  • Odpowiedz
@victordeleco2: A to do restauracji/knajpy idzie się opowiadać ciekawostki o daniu wyczytane z neta czy smacznie zjeść?
W jaki sposób ktoś ma się "znać" na daniu które je pierwszy raz? Nie trzeba się "znać" żeby stwierdzić czy smakuje czy mięsko jest świeże albo czy nie ma chrząstek. Nie od tego jest restauracja żeby spróbować czegoś nowego? Musisz przyrządzić w domu 100 steków z wagyu żeby iść do knajpy i powiedzieć
  • Odpowiedz
A tu jakiś typ zniką robi to samo i nagle zasięgi i popularność o jakiej on może pomarzyć xD


@xqwzyts: no generalnie to w branzy rozrywkowej, w podbranzy testow liczy sie charyzma, wiarygodnosc i zarcik, do tego prezencja i jakies tam umiejetnosci montazu, przeciez ksiazulo to dinozaur youtubowy, wrocil po latach, zaraz plota sie rozeszla ze wrocil wiec mial boost do widowni, a reszte zrobili dobrymi materialami, jak twoj kolega
  • Odpowiedz
siebie rosół i narzeka, że słaby, a w ogóle to ostatnio jadł lepszy za 12zł w barze mlecznym xD

Na drugie danie zamówi oczywiście schaboszczaka z frytkami, na frytki ponarzeka że mrożonki, a schabowy był lepszy i 2x tańszy w barze mlecznym.


@mirko_anonim: Jak było taniej i lepiej to co ma innego mówić? XD plus mrożonki frytki to mogą być w budce pani Halinki, w drogiej restauracji spodziewam się, że
  • Odpowiedz
jak twoj kolega robil jakies gowno gdzie nagrywal o dupie maryni telefonem jak mlaska przy stole to nie dziwne ze nikt go nie oglada XD


@harrame: ciekawy jestem kto jest tym jego kolegą xD stawiam mutu albo fornala xDDDD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: właśnie tacy ludzie mnie bawią w restauracjach, drogo, długo czekasz, gorsze niż w barze mlecznym ale ważne że w RESTAURACJI. Sam czasem chodzę ale to podejście co napisałeś to jedno wielkie X kurna D
Zapamiętaj, pisząc polactwo piszesz o sobie w pierwszej kolejności
  • Odpowiedz
@PieknyWojciechPostrachDziewic Maciej je zapowiadał się srogo a wyszedł śmierdzący kapeć

Zwykły leszczu, który nie ma bladego pojęcia o smaku potraw a udaje znawcę

Na jego tle chłopaki to jest mistrzostwo świata, nawet kombinują jak tu kebsy przechytrzyć aby móc rzetelną opinie wystawić
Bo kebsy zaczęły kombinować jak tu przycwaniaczyc
  • Odpowiedz
Nie umieją się zachwycić atmosferą, wystrojem i w końcu jedzeniem


@mirko_anonim:
I właśnie przez takich frajerów ceny i jakość w Polsce są jakie są. Choćby jedzenie było wyjęte ze śmietnika to zawsze znajdzie się gamoń, któremu to nie będzie przeszkadzać i będzie za to płacił więcej niż płacą ludzie w cywilizowanych, zachodnich krajach gdzie zresztą ceny są takie same jak w tym gównokraju nad wisłą XD

W Lublinie gastro już
  • Odpowiedz
@AnanasowyOcelot: @Kozpont_palyaudvar Jedni przed wizytą np. w galerii sztuki, kinie, czymkolwiek idą do restauracji ZJEŚĆ coś dobrego a inni idą do restauracji podziwiać wystrój, i zjeść marnej jakości jedzenie żeby się lansować że są lepsi od pozostałych bo przepłacają 900% za mrożone frytki z makro w "pięknej" restauracji.
Każdy może robić co chcę, jednak tą polacką stronę która cieszy się z przepłacania piecze jakoś bardziej, może macie własne knajpy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Znalazl sie ten fajniejszy Polak a nie "polactwo" xD Idz kup kawe w restauracji za 25zl i rosol za 60 i sie spuszczaj nad soba jaki jestes zajebisty xD Gosc przedstawia jak to wyglada z perspektywy 99% ludzi. Sam go jakos super nie ogladam bo mnie nudzi jego gadanie ale jest to jak najbardziej zdrowe podejscie.
  • Odpowiedz