Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
adr260
adr260

adr260

Dołączył 2 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 909
  • Znaleziska 259
  • Mikroblog 650
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
sikpi
sikpi
20.06.2026, 05:35:43
  • 733
Czaicie? Gość nasyła na mnie policję bo remont robię xDDD
Kupiłem mieszkanie i robię w nim generalny remont
Wszystko w godzinach zgodnych z regulaminem spółdzielni, sam fakt remontu i zakres prac również został zgłoszony
Wczoraj po 16 skuwałem płytki w łazience i przyszedł sąsiad 50lv z sąsiadką 80lv że im za głośno
Powiedział że jeśli nie przestaniemy to zadzwoni na straż miejską i zrobią pomiary głośności (xD)
Babka od samego początku lamentowała to nawet
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adr260
adr260
adr260 20.06.2026, 08:48:53 via Wykop
  • 15
@sikpi: kultura to wymaga tego żeby wywiesić wcześniej chociaż kartkę o remoncie - poczytaj sobie o Hausordnung w De czy Austrii. Twoje kucie słabym sprzętem wyleciałoby na kopach po 1 interwencji policji. Tam musisz ustalić że wspólnota terminu godziny remontu
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
19.06.2026, 23:45:09
  • 36
Tusek ma swoje priorytety xD

kamil-tika - Tusek ma swoje priorytety xD
SPOILER

źródło: images

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adr260
adr260
adr260 20.06.2026, 05:41:13 via Wykop
  • 0
@kamil-tika: żeby niemiecka policja cię zawinęła to trzeba naprawdę odwalać grube bydło
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
17.06.2026, 07:04:46
  • 480
Co to w ogóle k---a jest, jakaś pseudo straż narodowa?
Psychiatryk się rozrasta widzę w szybkim tempie.

Tusek, pokaż jaja, zglebuj ich tam wszystkich i do pierdla w pasiaki, Bąkiewiczów, Braunów, Szmateckich i wszystkie te inne zasrane kanalie przynoszące Polsce wstyd.

#polityka #bekazpisu
Warcomx - Co to w ogóle k---a jest, jakaś pseudo straż narodowa?  
Psychiatryk się ro...

źródło: image_picker_4B582EE4-4017-46A5-A3FF-6DB56053F3B9-1872-0000003B90E51B4C

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adr260
adr260
adr260 17.06.2026, 12:07:41 via Wykop
  • 0
@galicjanin: swoją drogą ja nie wiem jakie bydło trzeba odwalać żeby zatrzymała cię niemiecka policja, byłem wiele razy i nawet jak zwracają uwagę na niebezpieczne zachowania to nie legitymują ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Maropitant
Maropitant
Maropitant
27.05.2026, 20:03:05
  • 0
Jaki #nocleg #hotel na jedną noc polecacie / odradzacie w #lodz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adr260
adr260
adr260 28.05.2026, 08:32:06 via Wykop
  • 0
@Maropitant: double tree, Hampton i Andels
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
28.05.2026, 03:37:47
  • 102
Jak mogę zutylizować a-----l?
Mam w mieszkaniu ze 30litrów różnych w----y, wódek, win itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie pije
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można, więc do jakiś baniaków i na pszok?
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adr260
adr260
adr260 28.05.2026, 05:57:30 via Wykop
  • 17
@Qurvinox: są grupy na fb jak śmieciarka jedzie - możesz ogłosić tylko nie podawaj od razu swojego adresu bo będziesz mógł kręcić patostreamy pod blokiem( ͡° ͜ʖ ͡°) p.s. i skoro nie pijesz mów znajomym od których dostajesz wprost że wolisz nie wiem fajne czekolady albo arabskie perfumy - chociaż to chyba wiekszzy wstyd niż alkoholizm ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

2608

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
adr260
adr260
adr260 28.05.2026, 05:07:09 via Wykop
  • 3
@Krzyzu83: bo jak NFZ zacznie refundować takie wątpliwe terapie dla dzieci to już napewno nie doczekasz się pomocy nawet w blachę sprawie … nie jesteśmy Kuwejtem
chciejstwo
chciejstwo
27.05.2026, 02:42:52
  • 858
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.

Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.

Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.

Dziś
chciejstwo - Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 l...

źródło: 1000019297

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adr260
adr260
adr260 27.05.2026, 05:23:12 via Wykop
  • 2
@chciejstwo: gratuluję i polecam znaleźć sobie jakiś sport który daje frajdę albo próbować wszystkiego po trochu. Wysiłek dobrze wycisza nasz układ nerwowy po dniu pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wtedy myślę że nawet przestaniesz mieć potrzeba posiadania takiej apki - (nie znam się na terapiach ale też nie wydaje mi się zdrowe że a-----l wcześniej spożywany ateraz niespożywany jest dalej w centrum zainteresowania, a tak po
  • Odpowiedz

433

Armia Putina pod ścianą. Rosja ponosi gigantyczne straty

Armia Putina pod ścianą. Rosja ponosi gigantyczne straty

Na linii frontu na Ukrainie w wielu przypadkach czołgi zostały zastąpione przez bojowe wozy piechoty lub kołowe transportery opancerzone. A ich użycie i tak jest dość mocno ograniczone tylko do odcinków, gdzie Rosjanie posiadają dużą przewagę ogniową.

Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 24.05.2026, 09:48:01
  • 111
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
adr260
adr260
adr260 25.05.2026, 12:57:43 via Wykop
  • -1
@megunchi: priviet Wania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1-1-1-1
1-1-1-1
24.05.2026, 04:48:00
  • 521
xd
#blackpill #redpill
1-1-1-1 - xd
#blackpill #redpill

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adr260
adr260
adr260 24.05.2026, 07:00:42 via Wykop
  • 32
@Gjbgghbhhjj: też właśnie zastanawiam się co czytam- laska wstawiła post w którym docenia swojego tatę a incele szukają nie wiadomo czego…
  • Odpowiedz

2

Raport z Łodzi: Trochę biegania po Łodzi w sobotę... dodam w centrum mias... Łód

Raport z Łodzi: Trochę biegania po Łodzi w sobotę... dodam w centrum mias... Łód

Trochę biegania po Łodzi w sobotę... dodam w centrum miasta, a od razu jak duże problemy dla zmotoryzowanych! Dziś Bieg

moboblog
z
lodzbezwiosel.pl
dodany: 23.05.2026, 16:39:17
  • 2
  • #
    ciekawostki
  • #
    sport
  • #
    bieganie
  • #
    motoryzacja
  • #
    transport
  • #
    lodz
adr260
adr260
adr260 24.05.2026, 06:34:09 via Wykop
  • 1
No równocześnie w Łodzi był bieg, urodziny manufaktury, mecz na Widzewie i urodziny Chylińskiej na atlas. Czyli władze miasta zgodziły się na 4 imprezy masowe 1 dnia , co może się stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

883

SZALEŃSTWO NA ULICACH! Przekroczył 200 km/h w mieście!

SZALEŃSTWO NA ULICACH! Przekroczył 200 km/h w mieście!

PĘDZIŁ PONAD 200KM/H PRZEZ OPOCZNO Apelujemy do wszystkich: Jeśli widzisz takie zachowanie, reaguj, zgłaszaj. Bo dziś to

zabiuszka93
z
facebook.com
dodany: 11.05.2026, 09:24:00
  • 186
  • #
    opoczno
  • #
    lodzkie
  • #
    piratdrogowy
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
adr260
adr260
adr260 11.05.2026, 21:19:02 via Wykop
  • 5
@jacke: właśnie sam kiedyś się burzyłem
Na ukryte po krzakach radary jako gewniarz ale to jest najlepsze co może być. Nieuchronność. Kary powoduje że ludzie uważają . To że ludzie potrafią jeździć
Jak ludzie w Niemczech i Austrii jest tego wynikiem
LisekUrwisek
LisekUrwisek
09.05.2026, 08:24:25
  • 2806
#konfitura to już przegięcie uja
LisekUrwisek - #konfitura to już przegięcie uja

źródło: IMG_1619

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adr260
adr260
adr260 10.05.2026, 10:27:39 via Wykop
  • 0
@LisekUrwisek: do do
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
08.05.2026, 15:58:15
  • 5
To jest serio to samo miejsce w Łodzi? Ktoś mieszka w Łodzi i może potwierdzić?
#lodz #renowacja #architektura #pytanie
stanley-fieldmaster - To jest serio to samo miejsce w Łodzi? Ktoś mieszka w Łodzi i m...

źródło: 1000000949

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adr260
adr260
adr260 08.05.2026, 20:34:44 via Wykop
  • 0
@stanley-fieldmaster: do tego to jest tzw pudrowanie trupa - kamienice postawione z byle czego dla robotników ponad 100 lat temu
  • Odpowiedz
sztokula
sztokula
02.05.2026, 16:15:56
  • 1339
Cześć, napisałem do barbera Wilczenzo Barber Shop z Łodzi z propozycją stworzenia strony WWW w zamian dostałem odpowiedź, że chętnie wyruchałby moją żonę.
Ich fb: https://www.facebook.com/share/1J41DXS7e3/

Żenujący akt idotyzmu
#wykop #barber #lodz #fryzjer #programista15k
sztokula - Cześć, napisałem do barbera Wilczenzo Barber Shop z Łodzi z propozycją stw...

źródło: 1000051053

Pobierz
  • 260
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adr260
adr260
adr260 02.05.2026, 18:52:54 via Wykop
  • 2
@sztokula: przyznam że masz rację - mógł Cię olać albo napisać grzecznie lub mniej grzecznie „spier” ale takie teksty to do kolegów swoich niech wali
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adr260
adr260
adr260 28.04.2026, 05:30:05 via Wykop
  • 0
Nie znoszę parkowania na chodnikach i blokowania ale samochodoza to debil i furiat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:38:34
  • 1333
Czy samochód jadący drogą powinien ustąpić pierwszeństwa pojazdowi, który chce wyjechać przez przejścia dla pieszych?

#konfitura #samochodoza #prawojazdy
o__0 - Czy samochód jadący drogą powinien ustąpić pierwszeństwa pojazdowi, który chce...

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adr260
adr260
adr260 27.04.2026, 09:01:54 via Wykop
  • 4
@o__0: umiesz czytać ? nazwa samo chód oznacza że sam chodzi , czyli jest to pieszy zamykam temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking