Wpis z mikrobloga

Jak ognia piekielnego unikam wszelkich dawnych znajomych ze szkoły. Nie spotkałem żadnego od dłuższego czasu, ale gdybym spotkał jakąś znajomą twarz na spierdotripie, to natychmiast bym odwrócił głowię, przeszedł na drugą stronę ulicy i udawał, że nie widzę. Gdyby jakiś stary znajomy zagadał do mnie i się zapytał "co u mnie", albo "gdzie pracuję", to co mam mu odpowiedzieć? Że od skończenia liceum w 2009 roku siedzę w domu z rodzicami i nie byłem w pracy nawet jednej godziny? Przypadkowe spotkanie dawnych znajomych ze szkoły, to jedna z niewielu rzeczy, której się cholernie obawiam.
#przegryw #przegrywpo30tce
dziobnij2 - Jak ognia piekielnego unikam wszelkich dawnych znajomych ze szkoły. Nie s...

źródło: 0d416015224ee8bcf7d20b8b706eb809pepe-holding-a-cross-1149188974

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziobnij2 ale czym się masz wstydzić? Czemu piszesz jakieś scenariusze że ktoś będzie o to pytał…..

Za co masz rentę? Bo jak niepełnosprawność to przecież w każdej ochronie dostaniesz pracę. Siedzisz w jakimś biurowcu na zmianie 24h lub 12h i netujesz w cieciowce a później fajrant i notowanie w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Drodzy czytelnicy, op ma rentę czyli ma jakiś problem i dzięki rencie może chociaż dostatnio żyć. Op nie da rady pracować, to tak jakbyście oczekiwali od kozy, aby naprawiła wam auto. Różni są ludzie i różne są sytuacje w życiu i należy tylko współczuć, a cieszyć się ze swoich możliwości do życia i pracy.
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko chuop nie żyje wolny, żyje na łasce starych, i społeczeństwa.
Gdyby jeszcze korzystał z tego, np wyjeżdżając na ultratanią podróż dookoła świata, albo pisząc jakieś niesamowite schizoksiążki, albo malując dziwne obrazy, które za 200 okażą się arcydziełami sztuki.
Ale z tego co pisze, to nic nie robi, tylko gnije.

Został niewolnikiem swojego umysłu, umarł pomimo tego że jego ciało wegetuje. Jest antytezą wolności.
  • Odpowiedz
chuop nie żyje wolny, żyje na łasce starych, i społeczeństwa.


@Diamond-kun: To zupełnie jak miliony chłopów z--------------h codziennie u jakiegoś janusza, albo w innym korpo, i też nie mający szansy na nic więcej niż wegetacja.
  • Odpowiedz