Wpis z mikrobloga

Hejka, wiem, że większości z Was to nie obchodzi, ale uznajmy to za eksperyment, mianowicie

Planuję zmienić swoje życie, odrzucić lenistwo, wyjść z przegrywu i spełnić marzenie o sylwetce sportowca.

Zmienić nastawienie na pozytywne pozbyć się wszystkie co złego

Chciałbym od jutra codziennie o godzinie 4:30 meldować o moich postępach, żeby mieć punkt odniesienia i motywacje jako zobowiązanie wobec Was

Od jutra zaczynam swój wielki test wytrzymałości w "Tygodniu przetrwania"

Przez cały tydzień będę wstawał o 3:00 wykonywał zadania, pokazane na zrzucie zdjęciowym.

mam nadzieję że uda mi się wytrwać i poprawić swoje życie

Bo na chwilę obecną to codziennie wstaje między 10:30 - 13:00 mam nadwagę 80kg, brak mięśni. Nie mam siły do niczego podczas dnia, mam 18 lat na czas wakacji bez robotny

Podsumowując, ten wpis, chciałbym być przykładem przegrywa który wstał z kolan i zmienił swoje życie, to daje mi motywacje żeby rozpocząć "tydzień przetrwania"

Ponadto wszystkie wpisy będę zapisane na tagu -#grubywstal

Dziękuję za przeczytanie

#mirkokoksy #mikrokoksy #bieganie #biegajzwykopem #spacer #spacerujzwykopem #zmiananalepsze #zdrowie #przegryw #pytanie #kiciochpyta #pomocy #sport #bekazgrubasow
GuPerko1 - Hejka, wiem, że większości z Was to nie obchodzi, ale uznajmy to za eksper...

źródło: 1000006593

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GuPerko1: jak dużo osób tutaj - to całkowicie nie zachęca, to jeszcze bardziej sprawi niechęć do aktywności...

Aktywność musi kojarzyć się z przyjemnością do tego sen plus dobry odpoczynek.

Uwierz ja tyram jak wół od wielu lat, to już przyzwyczajenie, ale są dni gdzie muszę odpuścić to już organizm mówi - STOP
  • Odpowiedz
@GuPerko1: Trzymam kciuki, ale jeżeli mieszkasz z rodzicami to lepiej będzie się dostosować do ich trybu życia zanim ci zaczną podkładać nogi jak będziesz chciał wstawać o 3, jadł śniadanie o 4 albo jadł kolację i 17 i chodził do łóżka o 18.
  • Odpowiedz
@GuPerko1: co ma oznaczać „włączenie wody na 20 min”?
Dodatkowo lepiej zaplanuj sobie resztę dnia, bo wstaniesz o 3, a od 5 będziesz grał w gierki czy przeglądał neta, bo i tak nie będziesz wiedział co ze sobą zrobić
  • Odpowiedz
  • 2
@GuPerko1 plan masz dosłownie na godzinę z dnia i po to wstajesz o 3 w nocy xD?
Nie wprowadzaj rewolucyjnych zmian bo tylko się zniechecisz.
Na start dorzuc sobie po prostu lekka aktywność, godzina spaceru dziennie, jedz mniej przetworzonych rzeczy, naswietlaj się na słońcu, czytaj książki, żeby odsapnac od internetu i telefonu.
Przy tak dużej nadwadze (ważysz 178 kg?)możesz potrzebować pomocy specjalisty lub specjalistów, bo są to prawdopodobnie zaniedbania które masz
  • Odpowiedz
@GuPerko1: nie wiem czy ktoś to napisał, bo w sumie nie chce mi się czytać, ale polecam Ci zaczynać powoli i systematycznie dokładać kolejne cegiełki do naprawy życia. Jak się rzucisz na głęboką wodę i będziesz chciał zmienić wszystko to po początkowej euforii minie Ci motywacja, a prawdopodobnie masz zerową dyscyplinę do utrzymania postanowień skoro się w jakiś sposób zapuściłeś. Podziel to sobie na 3 rzeczy najlepiej, cel główny, cel
  • Odpowiedz
  • 0
@pp93: mam plany, będę o nich pisał później jak wytrwam, to już nie pierwszy raz jak próbuję coś zmienic na początku miałem za bardzo zaplanowany dzień przez co ani jednego pkt nie zrobiłem, więc postanowiłem że najpierw ranek zrobić a potem się zobaczy jak będę wytrzymywał :)
  • Odpowiedz