Przypominam że Francja wyglądała tak już 20 lat temu. Ale że to była drużyna waszego dzieciństwa, to nikt nie daje o to j-----a i wspomina ich z sentymentem xd #mecz
@Cygan12345: ale jednak więcej białych, niedawno jeszcze był Lloris, Griezmann, Pavard, Digne, Giroud a teraz to chyba najbardziej czarnoskóra reprezentacja
@PorzeczkowySok: kurde aż muszę odpisać, chociaż rzadko to robię 😅 parę miesięcy temu ojciec mi mówił, że jego kolega, właściciel warsztatu samochodowego narzekał, że przychodzą chłopaki z technikum czy tam zawodówki na praktyki i ten ich j---e masakrycznie, że nic nie potrafią i taki wniosek miał, że to młode pokolenie to już ja straty. Na następny dzień wysłałem mu zdjęcie przerobione w chacie gpt, że mieliśmy włamanie do mieszkania i
Prośba o #wykopefekt #remontujzwykopem # Siema Mirki i Mirabelki, chcę wam opowiedzieć pewną historię. Moja narzeczona dwa lata temu kupiła sobie pierwsze mieszkanie, no i jak to się dzieje w takich sytuacjach szukała jakiegoś wykończeniowca do tego fachu. Pech chciał, że do tej pracy znalazła Pana Dariusza Łęckiego, który prowadzi firmę Budar o numerze NIP 8792312824. Umowa została podpisana 22.09.2025 r. na kwotę 30 000 PLN, mieszkanie 43m2,
@Smarek37: wiesz, my się nie znamy też na tym, narzeczona się tym głównie zajmowała. Jak płacisz komuś pieniądze, kto winien być specjalistą to jednak oczekujesz profesjonalizmu. Zresztą jakby wszyskto było dobrze zrobione, to nawet ten termin by nie był takim ogromnym problemem :<
Prawda jest taka, że praktycznie wszyscy boomerzy mieli zwykłą robotę, całe życie zarabiali przeciętne wynagrodzenie, nie robili karier, interesów czy fikołków - a mimo to praktycznie każdy mieszkanie dostał albo kupił, był w stanie odchować dzieci i jeszcze ma teraz normalną emeryturę.
Obecnie to jest niemożliwe. Młoda para po studiach jest priced out. Mieszkań już nie dają za darmo, ceny wywalone na księżyc. Nowe osiedla zawalone betonowymi lokatami, a rzont kombinuje jak tu
@GuPerko1: nie wiem czy ktoś to napisał, bo w sumie nie chce mi się czytać, ale polecam Ci zaczynać powoli i systematycznie dokładać kolejne cegiełki do naprawy życia. Jak się rzucisz na głęboką wodę i będziesz chciał zmienić wszystko to po początkowej euforii minie Ci motywacja, a prawdopodobnie masz zerową dyscyplinę do utrzymania postanowień skoro się w jakiś sposób zapuściłeś. Podziel to sobie na 3 rzeczy najlepiej, cel główny, cel
@EjniaKK: stadiony są podzielone na strefy i każda ma kilkadziesiąt-kilkaset osób i tam masz toalety, bary i tak dalej. Wbrew pozorom kolejek dużych nie ma
Wracam właśnie do siebie na Islandię po urlopie. Czekam na samolot.
Im bliżej jestem Islandii tym bardziej zacząłem zastanawiać się czy dojdzie do erupcji i jak silna ona będzie. 3 poprzednie erupcje miały bardzo łagodny charakter: po kilku trzęsieniach ziemi lawa w pewnym momencie zaczynała wyciekać z ziemi.
Tym razem nie wiadomo jak będzie wyglądała erupcja, ale wiadomo że będzie inna: -trzęsienia ziemi już można chyba liczyć w dziesiątkach tysięcy, a te odczuwalne w setkach.
@Pippo: pozdro z Kopavogur! A tak serio, to Þetta reddast! Z tego co czytałem to Keflaviku nie zaleje, najwyżej padnie elektrownia i nie będziecie mieli prądu i wody przez pare lat, ale to w sumie nie jest koniec świata
@Bananek2: Chyba nie zrozumiałeś, albo ja wyraziłem się nieprecyzyjnie, zatem precyzuje. Oczywiście, że o byłych długotrwałych związkach się rozmawia, ale nie będe mówił mojej dziewczynie o tym, z iloma kobietami spałem po pijaku na jakiejś imprezie i też nie chcę tego wiedzieć. Wszystko opiera się na wzajemnym zaufaniu i ja ufam w to, że takich sytuacji nie było, albo było ich mało, a jak jest w rzeczywistości to przeciez nigdy
@VinnieP: jestem też już parę lat poza Polską i jak czasami mnie nachodzą myśli o powrocie, to przypominam sobie o ilości problemów i różnych życiowych komplikacji, których już nie doświadczam, a to naprawdę pozytywnie wpływa na kondycję psychiczną. Oczywiście rodzina, przyjaciele i tak dalej, to jest jedyna rzecz jakiej brakuje, ale świat się zmniejsza i podróż po Europie samolotem to koszt i czas porównywalny do wycieczki nie wiem, Wrocław-Rzeszów. Do
Mireczki, z tego co na screenie wymienny tylko Ronaldo. Na ławce Kean 87, Immobile 87, Gnabry 87, Zieliński 85, Nunez 87 i Ljungberg 88. Szukam PO, ŚP(D) i może wymieniłbym Salibę. Jak to poskładać, macie jakieś propozycje? Budżet 500k, może trochę więcej. #fut
Ale że to była drużyna waszego dzieciństwa, to nikt nie daje o to j-----a i wspomina ich z sentymentem xd
#mecz
źródło: 4624
Pobierz