Wpis z mikrobloga

Hejka, wiem, że większości z Was to nie obchodzi, ale uznajmy to za eksperyment, mianowicie

Planuję zmienić swoje życie, odrzucić lenistwo, wyjść z przegrywu i spełnić marzenie o sylwetce sportowca.

Zmienić nastawienie na pozytywne pozbyć się wszystkie co złego

Chciałbym od jutra codziennie o godzinie 4:30 meldować o moich postępach, żeby mieć punkt odniesienia i motywacje jako zobowiązanie wobec Was

Od jutra zaczynam swój wielki test wytrzymałości w "Tygodniu przetrwania"

Przez cały tydzień będę wstawał o 3:00 wykonywał zadania, pokazane na zrzucie zdjęciowym.

mam nadzieję że uda mi się wytrwać i poprawić swoje życie

Bo na chwilę obecną to codziennie wstaje między 10:30 - 13:00 mam nadwagę 80kg, brak mięśni. Nie mam siły do niczego podczas dnia, mam 18 lat na czas wakacji bez robotny

Podsumowując, ten wpis, chciałbym być przykładem przegrywa który wstał z kolan i zmienił swoje życie, to daje mi motywacje żeby rozpocząć "tydzień przetrwania"

Ponadto wszystkie wpisy będę zapisane na tagu -#grubywstal

Dziękuję za przeczytanie

#mirkokoksy #mikrokoksy #bieganie #biegajzwykopem #spacer #spacerujzwykopem #zmiananalepsze #zdrowie #przegryw #pytanie #kiciochpyta #pomocy #sport #bekazgrubasow
GuPerko1 - Hejka, wiem, że większości z Was to nie obchodzi, ale uznajmy to za eksper...

źródło: 1000006593

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Ryoku: staram się ustawić mój zegar biologiczny na normalne godziny i częściowy to mi się udało bez jakiegoś większego wysiłku, kiedyś potrafiłem spać do nawet 14 teraz sa to już okolice 12, bez budzika. Jeśli chodzi o noc to o kiedyś do 4 musiałem siedzieć bo nie chciało mi się spać a teraz to do 2:00 :)
  • Odpowiedz
@GuPerko1: pewnie dziś nie wstaniesz a ty coś o tygodniu gadasz, chłopie małymi krokami, wstań jutro o 9, walnij kawę i zacznij coś robić, pod wieczór idź te 20 minut pobiegać
  • Odpowiedz
@GuPerko1: trochę bez sensu ta 3 rano, 5 już lepiej. Godzina nie ma większego znaczenia tylko chęć do zrobienia czego, do ruszenia dupy. Wyznaczaj sobie cele do których możesz dążyć, realnie, nieodległe bo się pogubisz. Znajdź sobie potem jeszcze jakieś zainteresowanie na którym też możesz się skupić.
Zero alkoholu by móc normalnie spać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ninja_xtb5: próbowałem, nazwałem to eksperymentem, bo wiem, że w moim wypadku małe kroczki nic nie dają. Jedynie takie mocne kopnięcie może zmienić się na lepsze. Zobaczymy, trzymaj mnie za słowo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Qullion: Tylko o tej godzinie czuję się pewnie, boje się co ludzie sobie myślą jak widzą że spaceruje po drodze. O tej każdy spi, dzięki czemu nie będę musiał słuchać głupich komentarzy na mój temat.
  • Odpowiedz
  • 23
Bez sensu, po tygodniu bedziesz zajechany albo bedziesz spal w swoim "prime time" w czasie dnia. Jak chcesz zrzucic kg to a) obliczenie zapotrzebowania i ustalenie deficytu, b) regularna aktywnosc z progresja, c) REGENERACJA- sen itp.. to ze wstaniesz o 3 i bedziesz palil jana spacerem gufno Ci da
  • Odpowiedz
  • 0
@xyz_xyz: Masz rację, widzę że jesteś w swoim rodzaju ekspertem w tej dziedzinie, moge poprosić o odpowiedź na moje pytanie? Czy spersonalizowanie diety na wysoka wbiałka pomoże mi w tym "tygodniu przetrwania" zaznaczam, że wcześniej żadnej diety nie mailem, nie liczyłem kcal ani nie patrzyłem co jadłem.
  • Odpowiedz
@GuPerko1: myślę że źle do tego podchodzisz. Twój plan niestety ale nie ma szans wypalić, postawiłeś sobie niemożliwe warunki i jedyne co czymś takim osiągniesz to jeszcze większa niechęć do zmian. Chcesz coś zmienić zacznij powoli. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia, mam nadzieję że coś jednak wyciągniesz z tego eksperymentu
  • Odpowiedz
@GuPerko1 Może i przetrwasz ten tydzień, ale jak już się skończy, to będzie ci się chciało rzygać na samą myśl o pracy nad sobą. Warto wyrabiać sobie takie negatywne nastawienie? Chcesz nienawidzić zmieniania siebie na lepsze?
  • Odpowiedz