Planuję zrobić jutro dłuższy spacer, trochę będę się kręcił bocznymi ścieżkami. Czy Strava daje radę czy może odpalać to co powstało po Endomondo? Pamiętam że jak z Endomondo przeszedłem na Stravę to z początku bardzo średnio mi ta Strava działała, kiedyś w centrum Warszawy to potrafił sygnał 2 ulice w bok przeskoczyć.
#bieganie #biegajzwykopem #strava #spacerujzwykopem #spierdotrip
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matixrr: ale to chcesz rejestrować ścieżkę, to myślę, że to jak rejestruje to zależy też od źródła czy GPS z komórki czy z zegarka, lub innego urządzenia.
  • Odpowiedz
Dzisiaj chuop tyle zrobił kroków przez cały dzień. Dzisiaj tylko spacerowanie. Wczoraj było 17000 kroków, siłowy trening całego ciała na hantlach, sztandze i ławce (7 ćwiczeń) w norze, w której ćwiczę. A po nim zrobiłem jeszcze ćwiczenia na zdrowe plecy i prostą postawę. Looksmaxxing sobie robię

#przegryw #zdrowie #blackpill #mirkokoksy #przemyslenia #spacerujzwykopem
tomwick55 - Dzisiaj chuop tyle zrobił kroków przez cały dzień. Dzisiaj tylko spacerow...

źródło: 1000029183

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomwick55: ja dzisiaj w samej bluzie bo po prostu czułem że w kurtce się zgrzeję za bardzo, do tego jeszcze biegałem, a czapka tak też założyłem bo chociaż bez wiatru czuć naprawde ciepło to wystarczy lekko zawieje to czuć takie zdradliwe zimno że nawet jeszcze kaptur zakładam. Czapka w marcu i kwietniu bez względu na temperaturę bardzo się przyda bo wiatr bywa bardzo zdradliwy
  • Odpowiedz
@tomwick55: tu już widać że coraz mniej w sensie noszą luźne ale nie kurde to co było jeszcze z 2 lata temu. No i i dziewczyn coraz częściej leginsy widać, ma to swoje wady i zalety if you know what I mean. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

#spierdotrip #las #natura #spacerujzwykopem #heheszki

Idzie rycerz drogą do miasta i stoi na rozstaju dróg. Przy jednej z nich widzi znak - "do miasta 10km". Przy drugiej inny znak - "do miasta 5km". Nagle pojawia się mędrzec i mówi:
-Ty, nie idź na skróty, bo cię poje*ie.
-Okej, dzięki za radę - powiedział rycerz, ale i tak wybrał drogę na skróty. No i idzie, idzie
KrzysztofWu - #spierdotrip #las #natura #spacerujzwykopem #heheszki

Idzie rycerz dro...

źródło: 1000007565

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: tak, zachód, lubuskie.

Fajnie macie tam na wschodzie ( ͡ ͜ʖ ͡) u nas co napada to zaraz stopnieje. Ale i tak jest dobrze, dawno takiej prawdziwej zimy nie było, na sankach chociaż pojeździłem.

Ostatnia taka prawdziwa to był chyba 2015/16 jak do wojska się przyjmowałem, pamiętam zaprawę przy -15 i mycie się w lodowatej wodzie bo ciepłej na kompanii nie było ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz