Wpis z mikrobloga

Hejka, wiem, że większości z Was to nie obchodzi, ale uznajmy to za eksperyment, mianowicie

Planuję zmienić swoje życie, odrzucić lenistwo, wyjść z przegrywu i spełnić marzenie o sylwetce sportowca.

Zmienić nastawienie na pozytywne pozbyć się wszystkie co złego

Chciałbym od jutra codziennie o godzinie 4:30 meldować o moich postępach, żeby mieć punkt odniesienia i motywacje jako zobowiązanie wobec Was

Od jutra zaczynam swój wielki test wytrzymałości w "Tygodniu przetrwania"

Przez cały tydzień będę wstawał o 3:00 wykonywał zadania, pokazane na zrzucie zdjęciowym.

mam nadzieję że uda mi się wytrwać i poprawić swoje życie

Bo na chwilę obecną to codziennie wstaje między 10:30 - 13:00 mam nadwagę 80kg, brak mięśni. Nie mam siły do niczego podczas dnia, mam 18 lat na czas wakacji bez robotny

Podsumowując, ten wpis, chciałbym być przykładem przegrywa który wstał z kolan i zmienił swoje życie, to daje mi motywacje żeby rozpocząć "tydzień przetrwania"

Ponadto wszystkie wpisy będę zapisane na tagu -#grubywstal

Dziękuję za przeczytanie

#mirkokoksy #mikrokoksy #bieganie #biegajzwykopem #spacer #spacerujzwykopem #zmiananalepsze #zdrowie #przegryw #pytanie #kiciochpyta #pomocy #sport #bekazgrubasow
GuPerko1 - Hejka, wiem, że większości z Was to nie obchodzi, ale uznajmy to za eksper...

źródło: 1000006593

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@SzalonyOgorek: hejka, muszę szczerze powiedzieć, że nie za dobrze. Od czasu tego wpisu po 2tygodniach zrezygnowałem z przyczyn wakacyjnych i po prostu dałem sobie spokój. Dobry zbieg okoliczności bo właśnie niedawno wróciłem że spaceru, jutro postaram się wstać i wstawić wpis na tagu #grubywstal i wrócić po przerwie do dalszego rozwoju w tym zakresie :)

Jeśli chodzi o te 2 tygodnie to były na serio świetne, mój zegar
  • Odpowiedz
@GuPerko1: Trzymam kciuki!

Ja po urlopie zaczynam powoli, spanie od 23, wstawanie o 7:30, zobaczymy, czy się przyjmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Krok po kroku małe nawyki u mnie były najskuteczniejsze jak na razie
  • Odpowiedz