Wpis z mikrobloga

Jak znaleźć dziewczynę? Probowalem/próbuje różnych sposobów , poniżej lista miejsc z moimi wrażeniami:
- tinder - najcięższe miejsce z możliwych - piekło dla mężczyzn. Ogromna dysproporcja w liczbie facetow I kobiet . Przeciętny facet tam nie istnieje ,a przeciętna kobieta czuje się jak gwiazda Hollywood. Jak ktoś się zastanawia dlaczego kobiety tak często ghostuja bez powodu to polecam stworzyć fejk konto przeciętnej kobiety 6/10 (możesz nawet zaznaczyć, ze masz dzieci) - setki matchy i natychmiastowych wiadomosci, fizycznie one po prostu nie są w stanie wszystkim odpowiadać.
- zagadywanie na mieście - w teorii dobry pomysł bo niecodzienny, wymagajacy odwagi ale w praktyce - przynajmniej w moim wypadku- kobiety ewidentnie są zaskoczone i próbują jak najszybciej zbyć faceta postrzegając go jak jakiegos akwizytora który chce ją na coś naciągnąć
- szybkie randki - byłem tylko 1 raz ale wyglad kobiet był tam duzo poniżej przecietnej (tylko 1 widocznej bez nadwagi). Wydaje mi się, że w czasach gdy przeciętna kobieta ma setki adoratorow na tinderze to ten sposób poznawania traci sens dla kobiet , bo po co ? Nie dość, że nie trzeba się ruszać z domu to możesz zrobić zdecydowanie lepsza selekcję
-Pozostaje mi jeszcze kluby i tam planuje uderzyć - chciałem tego uniknąć bo nienawidzę tego typu miejsc ale trudno...

@default1

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 110
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: oczywiście, że nie chciałbym tracić extra czasu na szukanie laski, ale co mam robić jak nawet nie mam jak wyjść z ziomkiem bo każdy z nich jest w tym czasie z laska xd? Wtedy ja sobie szukam laski na portalach społecznościowych. W ostatnie 4 lata to poznałem może z 2/3 laski przez znajomych, każda już była wtedy wyruchana przez któregoś z ziomków albo była kolejka ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Maxior99: kluby to będzie tinderowa powtórka z rozrywki. Proponował bym raczej jakieś barowe imprezy tematyczne, znajomy łaził po jakichś imprezach typu planszówki, wspólne oglądanie starych filmów (VHS hell) nawet imprezy piwne czy koncerty, wszystkie z wymienionych wolałbym od klubów znacznie.
  • Odpowiedz
  • 0
@SmaczneBenzodiazepiny: właśnie nie , insta mam prywatnego ,a tam jestem pod nazwiskiem to trochę niekomfortowo sie czuje :D
A jak tam zagadywać? Po prostu jakiś komentarz do zdjęcia i follow?
Z wyglądu to jestem może max 6/10 (mega słaba facjata ale wzrost 185cm I jestem dość dobrze zbudowany)
  • Odpowiedz
@Maxior99: 6/10 + 185 i dobra budowa to dobre staty
nie wiem jak tam na IG to robią, bo ja nie próbuję, ale wielu chłopów pisało, że lepiej jak tam piszesz, bo odpisują, można nawiązać do czegoś itd, no ale IG to też od cholery filtrów, nakłamania i tak dalej, ale jakiś tam styl życia można już zobaczyć czasami
  • Odpowiedz
ale co ? W lesie znajdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Wyplatajac koszyki to ciekawy pomysł ale srednio się chyba nadaje do tego typu aktywności

Gdybym miał znajomych to pewnie nie byłoby tego problemu ale po 30tce już ludzie poszli swoją drogą i jak się uda się spotkać to raz na 3 miesiące


@Maxior99: wszystko się łączy. mówiąc o lesie miałam na myśli organizowane spacery po lasach. nawet
  • Odpowiedz
@Maxior99 To dlaczego te związki się zakończyły? Skoro byłeś szczęśliwy, miałeś pieniądze i wszystko, zakładam, że wyglądasz też dobrze i kobiety miały super warunki, żeby stworzyć z Tobą rodzinę na całe życie. Tego nie rozumiem, czy teraz kobiety są takie głupie, czy Tobie było jakoś niepisane być z nimi.
  • Odpowiedz
@SmaczneBenzodiazepiny: co ty gadasz że ig to od cholery filtrów, spotkałem się z 12 laskami z insta i każda wyglądała tak samo jak na insta, a nawet lepiej, spotkałem się ostatnio z laska co zagadałem na insta, ale miała.tez tindera, przekłamane zdjęcia że ja jebe!!!
  • Odpowiedz
@Maxior99 polecam dać twarz do oceny np. przez wheat waffles albo nero angelo. Dasz piątaka i będziesz lepiej wiedział na czym stoisz. Może masz 2/10 a nie 4/10 albo w drugą stronę, np. 6/10 i twarz to wcale nie problem. Poza tym piszesz, że nie masz znajomych. Z czego to wynika? Nigdy nie miałeś? Może jesteś socially awkward i sobie nie zdajesz z tego sprawy albo np. masz aspergera czy coś i
  • Odpowiedz