Wpis z mikrobloga

Jak znaleźć dziewczynę? Probowalem/próbuje różnych sposobów , poniżej lista miejsc z moimi wrażeniami:
- tinder - najcięższe miejsce z możliwych - piekło dla mężczyzn. Ogromna dysproporcja w liczbie facetow I kobiet . Przeciętny facet tam nie istnieje ,a przeciętna kobieta czuje się jak gwiazda Hollywood. Jak ktoś się zastanawia dlaczego kobiety tak często ghostuja bez powodu to polecam stworzyć fejk konto przeciętnej kobiety 6/10 (możesz nawet zaznaczyć, ze masz dzieci) - setki matchy i natychmiastowych wiadomosci, fizycznie one po prostu nie są w stanie wszystkim odpowiadać.
- zagadywanie na mieście - w teorii dobry pomysł bo niecodzienny, wymagajacy odwagi ale w praktyce - przynajmniej w moim wypadku- kobiety ewidentnie są zaskoczone i próbują jak najszybciej zbyć faceta postrzegając go jak jakiegos akwizytora który chce ją na coś naciągnąć
- szybkie randki - byłem tylko 1 raz ale wyglad kobiet był tam duzo poniżej przecietnej (tylko 1 widocznej bez nadwagi). Wydaje mi się, że w czasach gdy przeciętna kobieta ma setki adoratorow na tinderze to ten sposób poznawania traci sens dla kobiet , bo po co ? Nie dość, że nie trzeba się ruszać z domu to możesz zrobić zdecydowanie lepsza selekcję
-Pozostaje mi jeszcze kluby i tam planuje uderzyć - chciałem tego uniknąć bo nienawidzę tego typu miejsc ale trudno...

@default1

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 110
  • Odpowiedz
  • 0
@mru_mru: No nie zawsze byłem bogaty to po pierwsze
Po drugie być może nie wystarczająco się starałem? Codziennie zadaje sobie to pytanie co mogłem zrobić więcej... Ostatnie rozstanie bylo przyczyną bezpośrednia mojej depresji
  • Odpowiedz
  • 0
@janburner: miałem dużo znajomych w liceum, podczas studiów i świeżo po studiach ,a później każdy poszedł w swoją stronę i te kontakty stały się bardzo słabe (2 najbliższych przyjaciół założyło rodziny)
Nie wiem czy mam 4/10 czy 2/10 ale właściwie co to zmienia ? Wiem, że jestem poniżej akceptowalnego poziomu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wątpię bym był 2/10 bo jeszcze kilka lat temu to mogłem się umawiać
  • Odpowiedz
@Maxior99: jeśli chodzi o Tinder to tylko polecę nie udawać normika jak nim nie jesteś. Mam znajomych z depresja co wstawiają uśmiechnięte zdjęcia na Tinder a potem czemu normiczki nie chcą dalej się spotykać z chłopcem z depresją.
  • Odpowiedz
@Maxior99: No ja jestem 5-6/10 i miałem trochę par ale też mam wrażenie że wazektomia w opisie to powodowała bo teraz sporo kobiet nie chce dzieci. Inna sprawa że mieszkam przy dużym mieście to też łatwiej.
  • Odpowiedz
a tak na poważnie, to nie szukaj na siłę - sama się znajdzie w najmniej oczekiwanym momencie. Grunt, żeby skupić się na sobie, robić swoje i nie myśleć o tym, że chcesz z kimś być, bo tak, bo czujesz się samotny i tak dalej.


@Wezwoguleicstont: yhy, standardowo xdd
  • Odpowiedz
@niewiadomocowscenariuszujest: bo to strategia dla 2 opcji ludzi.
1 dla kobiet bo to one sa szukane przez mezczyzn
2 dla chlopow ktorzy osiągają w zyciu cos wiecej lepszy wyglad lepsza kase, dlatego mowi sie zeby ktos nie szukal kobiet bo sama sie znajdzie jak zaczniesz byc atrakcyjniejszy i bogatszy to sama jakas corva cie wyczai a w innej sytuacji nigdy by na ciebie nie spojrzala.
  • Odpowiedz
Proponował bym raczej jakieś barowe imprezy tematyczne, znajomy łaził po jakichś imprezach typu planszówki, wspólne oglądanie starych filmów (VHS hell) nawet imprezy piwne czy koncerty


@Kremufka2137: zawsze mnie zastanawia skąd bierze się wizja, że kobiety w grupkach tematycznych i te posiadające tindera to rozłączne grupy
  • Odpowiedz