Wpis z mikrobloga

Jak znaleźć dziewczynę? Probowalem/próbuje różnych sposobów , poniżej lista miejsc z moimi wrażeniami:
- tinder - najcięższe miejsce z możliwych - piekło dla mężczyzn. Ogromna dysproporcja w liczbie facetow I kobiet . Przeciętny facet tam nie istnieje ,a przeciętna kobieta czuje się jak gwiazda Hollywood. Jak ktoś się zastanawia dlaczego kobiety tak często ghostuja bez powodu to polecam stworzyć fejk konto przeciętnej kobiety 6/10 (możesz nawet zaznaczyć, ze masz dzieci) - setki matchy i natychmiastowych wiadomosci, fizycznie one po prostu nie są w stanie wszystkim odpowiadać.
- zagadywanie na mieście - w teorii dobry pomysł bo niecodzienny, wymagajacy odwagi ale w praktyce - przynajmniej w moim wypadku- kobiety ewidentnie są zaskoczone i próbują jak najszybciej zbyć faceta postrzegając go jak jakiegos akwizytora który chce ją na coś naciągnąć
- szybkie randki - byłem tylko 1 raz ale wyglad kobiet był tam duzo poniżej przecietnej (tylko 1 widocznej bez nadwagi). Wydaje mi się, że w czasach gdy przeciętna kobieta ma setki adoratorow na tinderze to ten sposób poznawania traci sens dla kobiet , bo po co ? Nie dość, że nie trzeba się ruszać z domu to możesz zrobić zdecydowanie lepsza selekcję
-Pozostaje mi jeszcze kluby i tam planuje uderzyć - chciałem tego uniknąć bo nienawidzę tego typu miejsc ale trudno...

@default1

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 110
  • Odpowiedz
@Maxior99: Znam dziwny sposób, ale zadziałał. Jeden mój znajomy z pracy wszystkim naokoło mówił, że szuka żony. Wszystkim w zespole i nie tylko. Gdy chodził np. do działu kadr (czy tam HR), to też mówił, że szuka żony. A wiadomo, że tam jest sporo kobiet. I one mu znalazły dziewczynę (teraz żonę), bardzo fajną. Z tego, co wiem, to są razem i mają dziecko. Więc można i tak. A z innych
  • Odpowiedz
@Maxior99: zamiast klubu, to pomysl o nim jako o miejscu gdzie się dobrze czujesz i fajnie spędzasz czas. No i w odpowiednim dla siebie :) jak lubisz siedzieć na kompie albo przed tv, to musisz trochę bardziej pogłówkować. Może jakaś knajpa z planszowkami, szachami, jakiś zlot fanów danego serialu, etc..
  • Odpowiedz
@Maxior99: spróbuj do jakiejś knajpy się przejść raz czy kilka razy, gdzie jest takie granko szachowe. Znaczy baby tak wprost tam może nie znajdziesz, ale zawsze jakiś trening społeczny i może jakiś punkt zaczepienia będzie co dalej :D
  • Odpowiedz