Wpis z mikrobloga

Tydzień temu miałem piękny widok jak jedna Juleczka na mieście została by wzbogacona kulturowo przez jakiegoś hindusa a ta rasistka zamiast oddać się księciu Gangesu to krzyczała "ZOSTAW MNIE, NIE DOTYKAJ, RATUNKU POMOCY" a ja stojąc patrzyłem się uśmiechając i popijając swojego browara a to dopiero początek jak nasze witaminki będą odpowiadać za głos na lewicę rok temu
#blackpill #p0lka #imigranci #przegryw #rozowepaski
  • 68
  • Odpowiedz
@Przegryw196cm: Stoisz w miejscu publicznym pijąc piwo i cieszysz się na perspektywę czyjejś krzywdy. Po czym chwalisz się tym w internecie. Nie znam epitetów dostatecznie obraźliwych by opisać co myślę o takich osobnikach jak ty. I dla jasności - zachowując się w ten sposób tylko dowiodłeś, że w niczym nie jesteś lepszy od tego Hindusa (którego zapewne i tak wymysliłeś). Moralne i społeczne dno.
  • Odpowiedz
@Przegryw196cm W ostatnich wyborach więcej kobiet zagłosowało na Konfę niż na lewicę. No chyba, że mówiąc lewica masz na myśli fajno-libków z KO.
Edit: teraz doczytałem, że mówisz o wyborach parlamentarnych. W każdym razie już juleczki powoli kończą głosować na lewo, więc widocznie dopadła ich mądrość etapu.
  • Odpowiedz
@duzy240: A może ta z miasta akurat głosowała za konfą? Przecież kobiety to nie jest jedna jednolita grupa, każda może mieć swoje zdanie.
  • Odpowiedz
@SonidoStark: Ostatnie wybory to były do PE gdzie polscy politycy i tak nie mają realnie żadnej władzy i wpływu na cokolwiek.
Ostatnie wybory do polskiego parlamentu były kluczowe, ale nie było zbytnio na kogo głosować, a konfa jak zwykle się zbłaźniła pod koniec kampanii wyborczej. Korwinek stary dziad poszedł na spotkanie grupy patriarchat zorganizowanej przez tvn, a konfederaci na swoich listach wystawili szurów, płaskoziemiowców i innych dziwaków. Do tego za szybko
  • Odpowiedz
nielegalnych


@uncles: No to resztę wpuścili legalnie. I co z tego? Fakty są takie, że za PiS zaczęła się masowa imigracja do Polski.
  • Odpowiedz
  • 18
Wpis opa to kwintesencja przegrywa - zawistnego, obwiniającego innych o własne niepowodzenia, cieszącego się z cudzej krzywdy i żyjącego urojeniami nieudacznika.
  • Odpowiedz