Wpis z mikrobloga

Jak znaleźć dziewczynę? Probowalem/próbuje różnych sposobów , poniżej lista miejsc z moimi wrażeniami:
- tinder - najcięższe miejsce z możliwych - piekło dla mężczyzn. Ogromna dysproporcja w liczbie facetow I kobiet . Przeciętny facet tam nie istnieje ,a przeciętna kobieta czuje się jak gwiazda Hollywood. Jak ktoś się zastanawia dlaczego kobiety tak często ghostuja bez powodu to polecam stworzyć fejk konto przeciętnej kobiety 6/10 (możesz nawet zaznaczyć, ze masz dzieci) - setki matchy i natychmiastowych wiadomosci, fizycznie one po prostu nie są w stanie wszystkim odpowiadać.
- zagadywanie na mieście - w teorii dobry pomysł bo niecodzienny, wymagajacy odwagi ale w praktyce - przynajmniej w moim wypadku- kobiety ewidentnie są zaskoczone i próbują jak najszybciej zbyć faceta postrzegając go jak jakiegos akwizytora który chce ją na coś naciągnąć
- szybkie randki - byłem tylko 1 raz ale wyglad kobiet był tam duzo poniżej przecietnej (tylko 1 widocznej bez nadwagi). Wydaje mi się, że w czasach gdy przeciętna kobieta ma setki adoratorow na tinderze to ten sposób poznawania traci sens dla kobiet , bo po co ? Nie dość, że nie trzeba się ruszać z domu to możesz zrobić zdecydowanie lepsza selekcję
-Pozostaje mi jeszcze kluby i tam planuje uderzyć - chciałem tego uniknąć bo nienawidzę tego typu miejsc ale trudno...

@default1

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 110
  • Odpowiedz
Jak znaleźć dziewczynę? Probowalem/próbuje różnych sposobów , poniżej lista miejsc z moimi wrażeniami:


@Maxior99:

po pierwsze, kto wybrzydza, ten nie rucha
po drugie - obniz wymagania

Pamietaj, jest wiecej mezczyzn niz kobiet w obszarze wiekowym, ktory cie interesuje. Jak chcesz miec przewage, to uderzaj do babc - tam jest wiecej kobiet niz mezczyzn :]

No sorry, nikt nie obiecywal, ze bedzie latwo i ze kazdy znajdzie swoja druga polowe. Jest jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwek2k: bycie z kimś na myśl o zbliżeniu z którym ma się odruch wymiotny to już chyba absolutny szczyt przegrywu, przecież i tak nie ma szans na erekcję wiec o ruchaniu i tak być mowy nie może
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: doradziłabym tak samo, ale to jest opcja dla osób, które generalnie nie mają problemów z nawiązywaniem znajomości, są otwarci, potrafią flirtować i są wyluzowani. Wtedy rzeczywiście niewiele trzeba robić, a zawsze kogoś fajnego się pozna. Tu jest trudniejszy przypadek. Ja nie potrafię pomóc
  • Odpowiedz
: bycie z kimś na myśl o zbliżeniu z którym ma się odruch wymiotny to już chyba absolutny szczyt przegrywu, przecież i tak nie ma szans na erekcję wiec o ruchaniu i tak być mowy nie może


@Maxior99:

Zamknij oczy i wyoobraz sobie, ze bzykasz sie z DiCapro :))
  • Odpowiedz
klub wbrew pozorom to najlepsze miejsce dla przegrywa który się uczy i chce coś zmienić, ale wymaga wielu, wielu zasad i innego mindesetu, jednak ci z chęcią do nauki odniosą prawie pewny sukces. Przede wszystkim większosć mężczyzn jest uprzedzona do tańcza i sama pozbawia się dalszej gry. Podobnie z komunikatami niewerbalnymi, sekunda zawachania przy np. obrocie w tańcu psuje cały efekt. To dobre miejsce na podryw dla początkującego, ale problem u przegrywów
  • Odpowiedz
@Maxior99: Mam kilka rad: polecam lekkomyślność, która jest mylona ze spontanicznością. Do tego dorzuć trochę brawury aby uchodzić za odważnego. Nie mniej ważne jest bycie bogatym aby móc być uważanym za hojnego. Nie można również zapomieć o byciu chamskim, co stworzy iluzję bycia pewnym siebie. A co pomniejsze braki zamaskujesz po prostu nie będąc brzydkim. Mam nadzieję, że pomogłem. Nie dziękuj, bo #!$%@? nie ma za co...
  • Odpowiedz
@Maxior99: Mam dziś wyjątkowo zgorzkniałe samopoczucie, poprzedni komentarz pod publikę pisany, jestem singlem od wielu lat, miałem kilka dziewczyn ale to były krótkie realcje, które nie miały szansy wypalić. Jednak tak szczerze mogę dać Ci kilka rad które u mnie podziałały (w obecnej pracy dostaję wiele komplementów od dziewczyn i widzę jak zerkają i są bardzo rozmowne). Uśmieich, ćwicz #!$%@? uśmiech, uśmiechaj się sam do siebie. Nie może to być uśmiech
  • Odpowiedz
@Maxior99: wymieniles same najtrudniejsze metody ktore dzialaja tylko gdy jestes chad-lite/chad. Najłatwiej przez warm-approach tzn kolezanki kolegi czy ktos ze wspolnego kręgu zainteresowan czy znajomych
  • Odpowiedz
@Maxior99: trudno coś doradzić jak nie wiem jak się zachowujesz i jak lubisz spędzać czas. Najgorsze co możesz zrobić to udawać kogoś kim nie jesteś lub zmuszać się do nietypowych dla ciebie zachowań. Ogólnie powiedziałabym, że nic na siłę, daj się poznać takim jaki jesteś. Gdzie szukać, to też zależy gdzie się dobrze czujeez. Jak jesteś nieśmiały i nieobyty w kontaktach z dziewczynami to na początek chyba kluby, puby - tam
  • Odpowiedz
@Maxior99: a może spróbowałbyś z jakąś dziewczyną, którą już znasz? Jest jakaś w kręgu znajomych, która by ci odpowiadała czy same babskie placki?
  • Odpowiedz