Wpis z mikrobloga

Bede tatą. W grudniu. Chyba dobrze to robie? Dwa lata temu siedziałem na wykopie, grałem w Warcrafta i jadłem topczipsy. Dziś mama żone, własny biznes i nie długo potomstwo. I to nie tak że jestem jakimś czadem, 5/10 no 6/10 po prysznicu XD A wszystko to przypadkiem. Ciekawe co się wykluje z białasa jak ściana i Wietnamki z północy xD Dziwne że nie mam żadnego strachu czy wątpliwości. Chyba dorosłem do tego?
No nic. Życzcie mi powodzenia

#chwalesie #zwiazki #dzieci
  • 152
  • Odpowiedz
@rtpnX: Jak na moje trochę krótko jesteście razem żeby decydować się na dziecko ale to wasza decyzja, z pewnością odpowiednio przemyślana. Powodzonka życzę, pierwsze miesiące z dzieckiem mogą być bardzo ciężkie za to potem jest już tylko gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 13
@robertx: mamy po 30 lat więc chyba najwayższa pora, znam ludzi którzy są ze sobą 4 i 6 lat i zachowują się jak nastolatkowie, myślę że to kwestia indywidualna.
  • Odpowiedz
  • 11
@majk-kampi: no ogólnie to ja chciałbym mieć przynajmniej dwójke. Wiadomo że dzieci są ciężkie do życia ale życie ma być ciężkie abyśmy odczuwali radość i spełnienie w tych fajnych i miłych chwilach. Ja się nie boję niczego, jedynie tego że dziecko może mieć jakieś wady wrodzone czy choroby.
  • Odpowiedz
@rtpnX: 14 lat, jestem złym mężem. Dodam, że to drugi mój rozwód z tą samą kobietą, poprzedni nie zdążył się uprawomocnić, bo złożyła odwołanie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz