Wpis z mikrobloga

Jak znaleźć dziewczynę? Probowalem/próbuje różnych sposobów , poniżej lista miejsc z moimi wrażeniami:
- tinder - najcięższe miejsce z możliwych - piekło dla mężczyzn. Ogromna dysproporcja w liczbie facetow I kobiet . Przeciętny facet tam nie istnieje ,a przeciętna kobieta czuje się jak gwiazda Hollywood. Jak ktoś się zastanawia dlaczego kobiety tak często ghostuja bez powodu to polecam stworzyć fejk konto przeciętnej kobiety 6/10 (możesz nawet zaznaczyć, ze masz dzieci) - setki matchy i natychmiastowych wiadomosci, fizycznie one po prostu nie są w stanie wszystkim odpowiadać.
- zagadywanie na mieście - w teorii dobry pomysł bo niecodzienny, wymagajacy odwagi ale w praktyce - przynajmniej w moim wypadku- kobiety ewidentnie są zaskoczone i próbują jak najszybciej zbyć faceta postrzegając go jak jakiegos akwizytora który chce ją na coś naciągnąć
- szybkie randki - byłem tylko 1 raz ale wyglad kobiet był tam duzo poniżej przecietnej (tylko 1 widocznej bez nadwagi). Wydaje mi się, że w czasach gdy przeciętna kobieta ma setki adoratorow na tinderze to ten sposób poznawania traci sens dla kobiet , bo po co ? Nie dość, że nie trzeba się ruszać z domu to możesz zrobić zdecydowanie lepsza selekcję
-Pozostaje mi jeszcze kluby i tam planuje uderzyć - chciałem tego uniknąć bo nienawidzę tego typu miejsc ale trudno...

@default1

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 110
  • Odpowiedz
I z tą strategią obudziłem się w wieku 40 lat z tym samym problemem co OP.


@niewiadomocowscenariuszujest: Wiesz, każdy jest inny. To, że ja tak napisałem nie znaczy, że na każdego to zadziała. Ja sam po sobie wiem, że jak kiedyś szukałem na siłę, to gówno z tego było i nic więcej. Później zacząłem się rozwijać, skupiać na sobie, na rozwoju i obecnie laski się do mnie same proszą (nie baituje),
  • Odpowiedz
  • 5
@Cadfael: ale co ? W lesie znajdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Wyplatajac koszyki to ciekawy pomysł ale srednio się chyba nadaje do tego typu aktywności
Gdybym miał znajomych to pewnie nie byłoby tego problemu ale po 30tce już ludzie poszli swoją drogą i jak się uda się spotkać to raz na 3 miesiące
  • Odpowiedz
  • 2
@Wezwoguleicstont: w tym rzecz ,że ja właściwie nie mam innych celów jeżeli mam być samotny ...
Pieniądze już mam, jestem spełniony zawodowo, brak mi motywacji ...
Jestem nieszczęśliwy tylko z 1 powodu- bo nie mam kobiety
  • Odpowiedz
@Maxior99: nie mam pojęcia, zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, imo najlepsze jest podchodzenie i zagadywanie IRL ale to trzeba wyglądać dobrze + dobrze się w te 3 sekundy zaprezentować, żeby nie zadzwoniła po policję

kluby i imprezki to chyba bardzo mała szansa na jakąś fajną kandydatkę na coś więcej niż na "chwilę" xD

a tinder leciałeś ogólnie, czy wchodziłeś w jakieś kategorie ludzi?
  • Odpowiedz
Mógłbyś ujawnić jak z niej wyszedłeś? Tzn. jeśli chcesz. Po prostu jestem ciekaw.


@niewiadomocowscenariuszujest: Wybacz, ale nie chcę do tego wracać. Za długo trwała ta walka. Może kiedyś to opiszę na wykopie.

w tym rzecz ,że ja właściwie nie mam innych celów jeżeli mam być samotny ...

Pieniądze już mam, jestem spełniony zawodowo, brak mi motywacji ...

Jestem nieszczęśliwy tylko z 1 powodu- bo nie mam kobiety


@Maxior99: No i
  • Odpowiedz
  • 0
@SmaczneBenzodiazepiny: chodzi Ci o te opcje "odkrywaj"? Nie bardzo rozumiem czym te pokoje się różnią od tego ogólnego defaultowego miejsca do swipowania ? Ja korzystam z ogólnego, w tych pokojach są inni ludzie ?

Z tym podchodzeniem IRL to chyba nie w Polsce niestety albo będąc naprawdę mega-chadem (tylko wtedy to mozna na tinderze szukac).
  • Odpowiedz
że samo się znajdzie to można liczyć tak do końca etapu studiów, albo jak jesteś laska, to jednak w większości facet zagaduje, więc


@razdwatrzy55: Ty również kompletnie nie czaisz co mam na myśli. Właśnie dlatego nie umiecie sobie znaleźć kobiety. Pisząc, że sama się znajdzie nie mam na myśli, że masz się zamknąć w piwnicy, tylko to, że jeżeli gdzieś przypadkowo nadarzy się okazja do zagadania/poznania fajnej laski, to atakujesz i
  • Odpowiedz
@Maxior99: nie pamiętam, ale chyba tak :D np. było "Gracze" czy tam "Graczki" i nagle większość miała niebieskie włosy i nadwagę, ale chodzi o to, że jakieś tam bliższe "zainteresowania" można było trafić na przykład

no a IRL to
- musisz być wizualnie dobry, aby mieć dwie sekundy żeby w ogóle coś zdążyć powiedzieć i jej nie wystraszyć
- duża szansa na "zajęte"
- duża szansa na kompromitację cwelliego
ale plusem
  • Odpowiedz