Wpis z mikrobloga

Automatyczne przełączanie świateł powinno być zakazane. Ludzie są za głupi na takie rozwiązania. Change my mind.

I tak, wiem, że tutaj są jakieś gównoledy, ale nie zmienia to faktu, że przy podobnej pogodzie masa nowoczesnych aut z automatami dokładnie tak wygląda (a z tyłu to już w ogóle patologia, że się nie świecą, nie wiem co za geniusz zaakceptował prawo pozwalające na takie rozwiązanie).
#motoryzacja #samochody #prawojazdy #polskiedrogi #polscykierowcy
Krupier - Automatyczne przełączanie świateł powinno być zakazane. Ludzie są za głupi ...
  • 36
  • Odpowiedz
@Krupier: zauważyłem że japonczyki nie zmieniają świateł przy deszczu. I jado takie ameby w strugach deszczu na tych ledach i nie kapną się że coś jest nie halo bo przecież jemu się zegary świecą cały czas i nie wie kiedy na jakich światłach jedzie
  • Odpowiedz
  • 4
gratki spostrzegawczosci


@Nexiu: to nie mój film. Ja bym pewnie nawet nie wyprzedzał przy takich prędkościach bo by mi się nie chciało.
  • Odpowiedz
@Krupier:

Automatyczne przełączanie świateł powinno być zakazane.


A co to na do rzeczy? To kierowca ma obowiązek włączyć odpowiednie światła. Automatyczne światła zostały zrobione do tuneli, parkingów itp.
  • Odpowiedz
@Krupier Ja mam automatyczne ale zapalają się mijania i pozycję z tyłu. Dla mnie baja bo w dzień nie muszę pamiętać a w nocy nie muszę mieć dyskoteki na desce rozdzielczej
  • Odpowiedz
Automatyczne przełączanie świateł powinno być zakazane. Ludzie są za głupi na takie rozwiązania. Change my mind.


@Krupier: u mnie automatycznie przełączanie działa świetnie. Seat z 2019 roku. Pojazd na filmie ma zamontowane jakieś gównoledy i tam na pewno nie ma systemu automatycznej zmiany świateł. I właśnie gdyby taki system był, to światła zmieniłyby się same.

Ps. ja jeszcze pamiętam te dyskusje jak wprowadzano nakaz jazdy na światłach w dzień :P "A
  • Odpowiedz
@Krupier: nie wiem co to za samochod, ale wyglada na jakis szrot importowany z us&a. Te swiatelka co sie swieca wygladaja jak gdzies dokladane w garazu, choćby sam montaż przy dolnej krawedzi zderzaka to sugeruje. W normalnym samochodzie certyfikowanym i wprowadzonym oficjlanie przez producenta do europy nie ma takich jaj. U mnie w dwoch samochodach swiatla przelaczaja sie przy slabej widocznosci jak i w deszczu. Tutaj automatu na 99%. nie ma.
  • Odpowiedz
zauważyłem że japonczyki nie zmieniają świateł przy deszczu. I jado takie ameby w strugach deszczu na tych ledach i nie kapną się że coś jest nie halo bo przecież jemu się zegary świecą cały czas i nie wie kiedy na jakich światłach jedzie


@kubex_to_ja: Bardzo podobnie jest w Stanach Zjednoczonych, chociaż amerykanów chyba nigdy nie zrozumiem pod tym względem. To kraj w którym potrafią jeździć po tłocznych ulicach Nowego Jorku na
  • Odpowiedz