Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@? to sranie sie podludzi z gastro, jak ktos nie da im napiwku. #!$%@?, ide do restauracji, zamawiam, zjadam, place i wychodzę, za co ja mam komus dawac jakies dodatkowe pieniadze?
Rozumiem, ze ci wszyscy kelnerzy i dostawcy jak ida do sklepu to tez daja kilka zlotych napiwku kasjerce?

- po ile ten telewizor?
- 1499zl prosze pana
- prosze policzyc 1502zl za miłą obsluge

Albo u lekarza

- ile sie nalezy za wizyte?
- 150zl
- karta zaplace, proszę nabic 153zl

XD

#bekazpodludzi #heheszki #pracbaza
  • 196
Pamiętam jak raz we Wrocławiu wszedłem do knajpy, siadam do stolika i słyszę, że zamawia i odbiera się przy barze - myślę, że okej spoko. Zamówiłem i gdy przychodzi do płacenia babka mnie pyta czy chcę zostawić napiwek i odwraca monitor na którym mogę wybrać ile chcę zostawić XD Spytałem się za co skoro zamawia się przy barze, odbiera się przy barze i talerz i szklankę również odstawia się do baru... nie
@lubaxd przylazlo to gowno z ameryki i fajnopolacy lykaja to jak pelikany i na sile probuja odniesc do zycia w PL. Debile - w ameryce placa grosze w gastro i z napiwkow moga sobie zebrac lepsza sume, w PL jest minimalna od ktorej bedziesz wegetowal ale z glodu nie zdechniesz. W zarciu ktore zamawiam jest wliczony juz koszt obslugi, nie tylko materialow, wiec jestesmy kurna kwita.