Wpis z mikrobloga

Ej mirki z #wykop30plus, czy zauważyliście w swoim życiu pewien moment, gdy ostatnie grupy towarzyskie się rozsypują, ludzie okopują się w związkach i nie wychylają poza nie nosa, z wyjątkiem własnych najbliższych przyjaciół? Chyba znalazłem się w takim punkcie, gdzie dawni znajomi przestają się do siebie odzywać, nikt niczego już nie proponuje i wychodzi że wszystkim to pasuje.
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba znalazłem się w takim punkcie, gdzie dawni znajomi przestają się do siebie odzywać, nikt niczego już nie proponuje i wychodzi że wszystkim to pasuje.


@comanchee: Rusz dupę i idź do ludzi. Nie muszą być ci, których znasz już lata.
  • Odpowiedz
  • 2
część przestała wykonywać jakiekolwiek aktywności i mieć jakiekolwiek hobby funkcjonując w trybie dom-praca-zakupy-dom-sen i od nowa


@kasiknocheinmal: kiedyś napisałbym że to przerażające, ale po części to rozumiem
Stare hobby i rozrywki się nudzą, a na nowe często brakuje czasu i/lub pieniędzy
  • Odpowiedz
@comanchee Tak, najczęściej ten punkt to koniec studiów - stare znajomości z liceum/podstawówki zaczynają się zacierać, a nowe studyjne kończą się, ludzie wracają do siebie lub przeprowadzają się, idą do pracy i zmieniają tryb życia.
  • Odpowiedz
  • 1
@DonTadeo: to jest co innego, przecież masz tag #wykop30plus
To o czym piszesz to etap "w------l 26 urodzin" - gdy oprócz tego co wymieniłeś, tracisz zniżki, zerowego PITa, nie mozesz się podpiąć pod UZ starych i zaczynasz widzieć 30-tkę na horyzoncie
  • Odpowiedz
Chyba znalazłem się w takim punkcie, gdzie dawni znajomi przestają się do siebie odzywać, nikt niczego już nie proponuje i wychodzi że wszystkim to pasuje.


@comanchee: U mnie było inaczej, z racji polski B wszyscy wyjechali. ¯\(ツ)/¯ Wyjechałem i ja. Spotykamy się sporadycznie, ale zawsze są to fajne spotkania. :))

ludzie okopują się w
  • Odpowiedz
@comanchee: że hobby dla ludzi 30+ musi dać się wykonywać w pojedynkę, bo inaczej się możesz nie doczekać na jego realizację

Nic teraz w pojedynkę nie osiągniesz. Hobby teraz dzieli się z ludźmi którzy się zajmują tym samym, a nie z tymi co się lubiło.
  • Odpowiedz
@comanchee: spotykam sie ze znajomymi 1-2x co weekend, a mamy 30-40 lat. Do tego pary z dzieciakami widuja sie tez w tygodniu, bo gowniaki graja razem w pilke kopana, kregle itp a starzy w tym czasie chodza do knajpy
  • Odpowiedz