Wpis z mikrobloga

@HlHl: skoro notorycznie cię wyprzedzają i nie wpadają przy tym w poślizg to może są lepszymi kierowcami od ciebie, lepiej panują nad autem, a niektórzy mogą być idiotami bez wyobraźni
@HlHl nie wiem czy przeczytam wszystkie komentarze, ale zaryzykuję stwierdzenie, że pewnie i tak znalazł się jakiś as, który powiedział, że "blokujesz ruch". XD
@HlHl: dużo zależy od auta. Miałem Opla astre G i ha tfu na tego grata, co na zimówkach hamował 30m przy 30km/h, czy jakoś tak. Abs działał wyśmienicie, można było otworzyć drzwi i w międzyczasie nogą mocniej wyhamować. Teraz mam starego citroena c4 picasso z esp i abs i różnica jest jak dzień i noc. Ryje koleiny w śniegu przy hamowaniu i o wiele lepiej trzyma się kierunku na śliskim.
@assninja: Ciekawe czy też będą mieli lepszy czas reakcji jak trzeba będzie szybko coś zrobić bo ktoś inny straci panowanie nad samochodem, pieszy się wywróci na jezdnię cokolwiek.

Ale wiaodmo na drodze jest tylko miejsce dla samochodów a kierowcami mogą być tylko silni młodzi i zdrowi. A kara za błąd za kierownicą jest śmierć

Poza tym pokaż mi co to za opony które są lepsze na gołym lodzie który może być
@PiersiowkaPelnaZiol: Problem jest taki, że jak masz systemy typu dobry abs, stabilizację toru jazdy, napęd na przód czy jakiś AWD czy 4x4 to łatwo się jedzie, ale jedziesz coraz szybciej i szybciej, a jak przesadzisz z prędkością to już nie ma opcji, żeby coś Cię wyratowało z poślizgu gdy systemy zawiodą. Tak samo z przednio napędówką- trudniej o nadsterowność, ale jak już wpadniesz w taki poślizg to masz praktycznie ułamek sekundy
@HlHl: a gdzie filmiki ze śmiertelnych wypadków tych którzy cię wyprzedzili? Bo śmiem wątpić że nikomu nic się nie stało, a sznur aut, akurat za tobą jest nieprzypadkowy. Strzelam w ciemno że wielu kierowców za tobą chciałoby jechac szybciej, ale boi się przecinać koleiny by wyprzedzić. Wykazujesz tu egoistyczne podejście, że tylko twoja prędkość jest ta jedyną słuszną, a innych zapewne wyzywasz od debili i krzyczysz "rikord widijo" Do kamerki xD
bandyci drogowi którzy nie dadzą człowiekowi w spokoju 30km/h pojechać gdy jest ślisko


@Kouros: bo w ten sposób powodujesz zagrożenie na drodze, więc jak nie umiesz jechać z sensowną prędkością to nie wyjeżdżaj w warunkach w których sobie nie radzisz.
@HlHl Cykl każdego kierowcy wygląda tak samo. Najpierw jako świeżo upieczony kierowca z strachu i braku doświadczenia jeździsz 40 km/h, następnie po paru latach jazdy samochodem nabywasz więcej pewności, odwagi i umiejętności i #!$%@? 80 km/h i śmiejesz się z reszty, nazywasz lamusami i zapraszam do jazdy komunikacją, na koniec cyklu przychodzi duże doświadczenie i świadomość zagrożeń na drodze i znowu jedziesz 40 km/h xd