Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@HlHl: Bardzo dobrze że jesteś świadomy swoich możliwości i nie "ciśniesz" bardziej niż jesteś w stanie kontrolować, natomiast dobry samochód i dobre opony naprawdę robią kosmiczną różnicę, wektorowanie momentu, napędy na 4 koła, te rzeczy realnie działają. To nie tak że jak ktoś cię wyprzedzi to od razu z automatu psychol świr, morderca drogowy, patologia i co tam jeszcze chcesz dopisać.
@HlHl: Ja to zawsze driftuję i ćwiczę powerslidy no ale kierowcy to idioci, bo siedzą na zderzaku nie zachowując odstępu i zostawiając sobie bezpiecznego marginesu czasu i miejsca na naprawę błędu.
Ostatnio przed zakrętem z górki zostawiłem sobie 60 metrów miejsca przed pojazdem z przodu to debil z tyłu mnie wyprzedził wpadł w podsterowność przy hamowaniu i zamiast skręcić to pojechał prosto do rowu. xD Nawet się nie zatrzymałem bo to
@HlHMiras po 1: nie przejmuj się jak ktoś ci siedzi ja dupie, jedź swoje tak, jak potrafisz i czujesz się komfortowo. Wywalone miej, nie umisz albo nie chcesz szybciej, mie czujesz się z tym komfortowo - jedziesz wolniej, proste.

No ale na Bogusia jednego, zrozum że niektórzy to 6 miesięcy w roku po czymś takim peezgajo i im nie straszny ani poślizg, ani śnieg ani prędkość nieco wyższa niż twoja ( ͡