Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: nawet mały kot/pies jest w pełni samodzielny. Twoja rola ogranicza się do posprzątania kuwety i nasypania karmy do miski. Tymczasem dziecko nawet 20letnie nie jest samodzielne co widać po wykopkach. Pies nigdy do mnie nie przyjdzie i nie powie: "mamo, jestem osobą cis genderową mam depresje i zażywam ostre psychotropy a to wszystko przez ciebie bo nie wychwalałaś mnie pod niebiosa i przez to mam próby samobójcze. Więc płać na
@WielkiNos: Same kobiety się wypowiadają negatywnie o dzieciach. Ciekawe czemu. Ale gdyby ktoś tak pisał negatywnie o żydach, gejach albo czarnych to byłyby pierwsze były do cancelowania takich osób.
Pewnie 3 lata temu biegały z piorunem na strajku k*biet.
Wyobrażacie sobie ból lewackich odbytów gdyby na jakiejś grupce napisać, że się nie lubi murzynów bo są #!$%@?#@$ący i mają niskie iq?


@WielkiNos:

Widzę pierwszy dzień na portalu społecznościowym Wykop.pl xD

tu tak właśnie jest - codziennie prymitywny rasizm rodem z 19 wiecznego Teksasu

rozgość się i przyzwyczajaj
@WielkiNos: W tym ostatnim komentarzu nic kontrowersyjnego nie widzę. Mam podobnie. Nie żebym nienawidził dzieci albo chciał, żeby zniknęły - po prostu niespecjalnie lubię z nimi kontakt, nie potrafię wejść na ten poziom komunikacji. Kiedy mam wejść w interakcję z dzieckiem, które ma mniej niż 6-7 lat i nie jest w stanie mi normalnie odpowiedzieć, to trochę mam wrażenie, jakbyśmy reprezentowali inne gatunki. Nie potrafię robić głupich min, uśmieszków i wydawać