Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kondtrad
Kondtrad

Kondtrad

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1269
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 1260
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 4
HBVST
HBVST
4 godz. i 20 min temu
  • 28
Tonda Romana, fajny placek (ʘ‿ʘ)
#pizza #jedzenie #pieczzwykopem #jedzzwykopem
HBVST - Tonda Romana, fajny placek (ʘ‿ʘ)
#pizza #jedzenie #pieczzwykopem #jedzzwykope...

źródło: 4735

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 3 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@HBVST: to się wałkiem traktuje?
W czym pieczone?
  • Odpowiedz
Wilczak
Wilczak
16 godz. i 2 min temu
  • 219
nie kumam co laski widzą w tych tatuażach?!? jprdl, przecież to wygląda strasznie.
Co poszło nie tak w ich życiu??!?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tatuaze #tatuaz #logikarozowychpaskow #pytaniedoeksperta
Wilczak - nie kumam co laski widzą w tych tatuażach?!? jprdl, przecież to wygląda str...

źródło: 91c3477d08d1bdfb93fe71b2e855dff658170979d275ca2bc8a214497b8264cb

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 11 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@Wilczak: brak miłości od ojca. Dziękuję zamykam
  • Odpowiedz
plusikdziczku
plusikdziczku
wczoraj, 03:36:32
  • 245
plusikdziczku
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad wczoraj, 12:42:02 via Wykop
  • 0
@plusikdziczku: ma ktoś jakiś działający link do tego? Żeby wysłać komuś?
  • Odpowiedz
kfff
kfff
wczoraj, 01:24:07
  • 26
#primemma ciekawe co słychać u chada Kaniowskiego. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pewnie interesy dobrze prosperują i nigdy nie wróci do freaków.
kfff - #primemma ciekawe co słychać u chada Kaniowskiego. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pewnie interesy...

źródło: images

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad wczoraj, 06:36:42 via Wykop
  • 1
@kfff: peak męskiej sylwetki
  • Odpowiedz
Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad przedwczoraj, 07:56:51
  • 5
#gta6
Kondtrad - #gta6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 24.06.2026, 15:29:08
  • 6
#gotujzwykopem słodko ostre glazurowane skrzydełka
Kondtrad - #gotujzwykopem słodko ostre glazurowane skrzydełka

źródło: 2343

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad
Autor
przedwczoraj, 05:55:03 via Wykop
  • 1
@Szczurzeinteresy: w Biedronce są, 750g 10-11 zl
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
22.06.2026, 01:32:51
  • 8
No i tak patrze i mnie w-------ą te ceny pixeli, używanych też, bo 256GB to jednorożce zasrane. Chcesz niewielki telefon to jesteś w p-----e. Może by te motke edge 60 neo wziąć i tyle? Ale ten aparat może być sporo gorszy znowuż
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 22.06.2026, 05:13:13 via Wykop
  • 1
@vulcanitu: skisl mi edge 30 neo, padł dotyk to se wziąłem edge 60 neo jako naturalnego następcę.

Jakość zdjęć mnie powaliła aczkolwiek nigdy nie używałem jakichś topowych modeli
  • Odpowiedz
pokpok
pokpok
pokpok
18.06.2026, 19:21:17
  • 62
Pracuję zawodowo od stycznia 1999 roku (27 lat) bez dnia przerwy (w sensie, że nie miałem ani jednego dnia bez zatrudnienia), moja żona 2 lata krócej, ale w tym czasie urodziła dwójkę dzieci i spędziła trochę na urlopach wychowawczych.

Zarabiamy przyzwoicie, nie r-----------y hajsu. W tym czasie dorabialiśmy też przy różnych okazjach - żona rozliczając projekty unijne, a ja pisząc programy na zlecenie, robiąc strony www.

Na tę chwilę nasz wspólny majątek wyceniam
pokpok - Pracuję zawodowo od stycznia 1999 roku (27 lat) bez dnia przerwy (w sensie, ...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 19.06.2026, 04:30:36 via Wykop
  • 0
@pokpok: daj stówę
  • Odpowiedz
Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 14.06.2026, 11:20:56
  • 0
#mikrokoksy 4 dniowy split na masę
Góra
- podciąganie nachwytem X3
-wioslowanie hantlami X3
- leżenie na brzuchu i wyciskanie małych hantli wzdłuż podłogi ( bardziej rehabilitacyjne na postawe) X2

-
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad
Autor
15.06.2026, 07:49:56 via Wykop
  • 0
@Kyriakos: gotowce zawierają ćwiczenia na maszynach( domowa silownia w moim przypadku) albo takie, których ja po prostu nie chcę/ boję się robić typu martwy ciąg.

Chat gpt mówi, że dobry trening
  • Odpowiedz
Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 13.06.2026, 15:08:34
  • 11
#gotujzwykopem kućmok zwany kuglem
Kondtrad - #gotujzwykopem kućmok zwany kuglem

źródło: IMG_20260613_170721785

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad
Autor
13.06.2026, 15:13:01 via Wykop
  • 5
@Kondtrad:
Kondtrad - @Kondtrad:

źródło: IMG_20260613_171217795

Pobierz
  • Odpowiedz
Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad
Autor
13.06.2026, 17:54:14 via Wykop
  • 0
@ggs-hg: kumciok, rejbak albo kartoflak
  • Odpowiedz
krysiaaa
krysiaaa
13.06.2026, 07:57:39
  • 88
#polityka #rosja #ukraina #konfederacja #korwin #bekazprawakow
krysiaaa - #polityka #rosja #ukraina #konfederacja #korwin #bekazprawakow

źródło: IMG_4606

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 13.06.2026, 08:46:30 via Wykop
  • 2
@krysiaaa: hmmm Samuelka
  • Odpowiedz
Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 12.06.2026, 18:29:06
  • 13
#gotujzwykopem świeży antrykot z kością, termometr pokazywał 56 przed odpoczynkiem i myślałem, że przeciągnięty a tu surowizna w środku i ciężko rzuć
Kondtrad - #gotujzwykopem świeży antrykot z kością, termometr pokazywał 56 przed odpo...

źródło: IMG_20260612_201415223

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CCH5OH
CCH5OH
12.06.2026, 18:31:02 via Wykop
  • 4
@Kondtrad: dobry taki niedopieczony
  • Odpowiedz
bialy100k
bialy100k
12.06.2026, 18:43:59 via Wykop
  • 2
ciekawi mnie od zawsze co ludzie widzą w stekach


@Scooby_Dawg: Ja lubię. Jeżeli jest NIE pr\ciągnięty i soczysty oraz z dobrego jakościowo mięsa - to zwyczajnie jest smaczny. NIE rozmrażany, nie jakieś podeszwy. Precyzyjnie trudno policzyć - ale szacuję luźno że zrobionych i zjedzonych dobrze ponad 500.
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
11.06.2026, 10:14:56
  • 3
O co chodzi w ogóle wyskoczyło mi na YouTubie w polecanych niejaki książulo 17 godzin temu, 500 000 wyświetleń koleś zrobił placka w domu na***ał tam oleju i sera jaką to ma kaloryczność to Bóg jedyny wie, kto i po co miałby to tak masowo oglądać, czym tu się podniecać o co tu w ogóle chodzi. Ja podobne placki robiłem regularnie i to jest smaczne bo jest sporo sera i lekko takie
aa-aa - O co chodzi w ogóle wyskoczyło mi na YouTubie w polecanych niejaki książulo 1...

źródło: 1000004918

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 11.06.2026, 15:55:33 via Wykop
  • 0
@Maldonado: przecież ten mongoł dał dał 5 g suszonych drożdży na pół kg mąki xdd
Jak zaczął lać rzepakowy to myślałem, że skisne.
Jedyne co dobre z tego nagrania to link do blachy że stali niebieskiej do detroid, parę miesięcy temu szukałem to znajdowałem tylko aluminiowe
  • Odpowiedz
Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 10.06.2026, 18:11:58
  • 8
#gotujzwykopem ale bambuły. Z keczukiem naturalnie
Kondtrad - #gotujzwykopem ale bambuły. Z keczukiem naturalnie

źródło: IMG_20260610_201020682

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object
08.06.2026, 14:39:59
  • 61
Ten Skolim ładnie wbił kij w mrowisko xD

Widać że młody ogarnia życie - zamiast wydawać hajs na lewo i prawo, otworzył sobie marketingową sztuczkę - Stację paliw, gdzie sprzedaje po kosztach paliwo. Tak, nie zarabia na tym, ale zarabia na gadżetach co tam sprzedaje.

I co najważniejsze - przez to się o nim w ogóle kiedyś dowiedziałem. Bo dla mnie disco-polo to nie to co gustuje.

A
new-object - Ten Skolim ładnie wbił kij w mrowisko xD

Widać że młody ogarnia życie -...

źródło: image

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 08.06.2026, 18:50:31 via Wykop
  • 4
@new-object: Na jego koncert nigdy bym nie poszedł ( a jestem z Podlasia) ale po trafieniu na parę fragmentów z wywiadów zmieniłem o nim zdanie. Bardzo mądrze się wypowiada i widać , że ma łeb na karku i o dziwo sprawia wrażenie bardzo sympatycznego
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
07.06.2026, 19:06:50
  • 2
Zamówiłem chiński piec do włoskiej pizzy firmy klaif. I teraz będę robił ciasto na neplatkane tak by na dzień dostawy już było.

Kupiłem już mozzarele w zalewie oraz pasaate muti, mam też dobrą oliwę. Z mąką trochę z------m bo kupiłem w lidlu jakaś italiano 00 i ona ma tylko 10g białka, kurde już basia jest lepsza. No ale nieważne.

Kurde jaram się jak ksiądz gil w smyku ( ͡º ͜
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 08.06.2026, 15:34:17 via Wykop
  • 0
@K-S-: w tym piecu to raczej napoletane to średnio. Może lepiej classice zrobić?
Chyba, że planujesz termostaty podkręcać
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 13:14:22
  • 1
✨️ Dlaczego imigracja jest kluczem do naprawy demografii w Polsce? Ⓘ
Nie rozumiem tego oburzenia na emigrantów do Polski, choćby mieli pohodzić z krajów 3 świata. Nie ma innej metody na naprawę #demografia niż sprowadzanie imigrantów i można tupać nóżką i się złościć ale to nic nie da. Zachodnie kraje, które tak bardzo lubimy kopiować przechodziły przez ten problem i to już 20-30 lat temu. Do tej pory nic lepszego nie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 08.06.2026, 13:17:04 via Wykop
  • 12
@mirko_anonim: rozwiązanie to sprowadzanie emigrantów, którzy nie będą chcieli pracować a jedyne co wzrośnie to wskaźnik przestępczości?
  • Odpowiedz
Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 08.06.2026, 14:54:48 via Wykop
  • 0
@CCH5OH: ja dwa zrobiłem, a kto wie czy 3 nie machne
  • Odpowiedz
manowak2016
manowak2016
manowak2016
07.06.2026, 08:13:36
  • 2
#artysci #afera #sondaz #polska #polityka #praca

Czy nadal będziesz głosował na POPIS jak uchawała dla artystów przejdzie?

  • TAK 38.7% (72)
  • NIE 61.3% (114)

Oddanych głosów: 186

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 07.06.2026, 08:26:22 via Wykop
  • 4
@manowak2016: nie będę głosował bo nie ma na kogo.
  • Odpowiedz
Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad 04.06.2026, 14:45:56
  • 7
#gotujzwykopem w końcu coś normalnego a nie tylko ryż i kurczak.
Jeszcze polalem tym tłuszczem z przypaloną cebulką i czosnkiem z dna i sam wszystko zjadłem z sałatą z jogurtem.

Żem najedzon.
Kondtrad - #gotujzwykopem w końcu coś normalnego a nie tylko ryż i kurczak.
Jeszcze p...

źródło: IMG_20260604_161139518_HDR

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kondtrad
Kondtrad
Kondtrad
Autor
04.06.2026, 15:25:28 via Wykop
  • 0
@krystiano_ps3: nie wiem ale raczej sporo, 700 g kartofla i pewnie sporo tluszczy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking