Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jonasz787

jonasz787

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7331
  • Znaleziska 2336
  • Mikroblog 4995
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 21
WhoIsElijah
WhoIsElijah
przedwczoraj, 21:58:21
  • 31
Zacznij jakoś, potem przyjdzie jakość.

#sebcel
WhoIsElijah - Zacznij jakoś, potem przyjdzie jakość.

#sebcel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonasz787
jonasz787 wczoraj, 07:14:42 via Wykop
  • 8
@WhoIsElijah: "ludzie wierzą w kościotrupy" XDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz

821

Kraków: agresywny pies pogryzł dziecko właściciel psa tylko się przyglądał

Pokaż treści 18+

Kraków: agresywny pies pogryzł dziecko właściciel psa tylko się przyglądał

W Krakowie doszło do pogryzienia dziecka przez agresywnego psa. To już któryś z kolei przypadek pogryzienia przez tego psa. Atakuje bez powodu dzieci i inne psy. Policja nic nie robi mimo wielokrotnych zgłoszeń od różnych ofiar. "nie podaruje sku&$@synowi (...) puścił psa i tylko patrzył" pisze

WielkiNos
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 06:28:00
  • 128
  • #
    psiarze
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    krakow
  • #
    truestory
  • #
    wykopefekt
jonasz787
jonasz787 12.06.2026, 09:20:35 via Wykop
  • 8
jonasz787

źródło:

Pobierz
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jonasz787
jonasz787 12.06.2026, 12:43:39 via Wykop
  • 8
@tamagucci: "Introducing the WASP Injection Knife. A multi-shot gas injection weapon that is devastating to any living creature and will drop some of the largest mammals in a single stab. This easy-to-use, easy-to-reload weapon delivers up to a 24g shot of compressed gas at 800 psi. on land or underwater. It is silent when used and deadly to our enemies. No need to take a chance that the enemy can

2535

W Polsce powstała organizacja Black Justice wspierająca społeczność afrykańską

Organizacja wspiera proces osiedlania się w kraju migrantów z Afryki oraz walczy z rasizmem i dyskryminacją. Działalność tej fundacji jest w całości finansowana przez międzynarodowe organizacje bezpośrednio powiązane z siecią Sorosa.

Subsacharyjska-tarantula
z
blackjustice.org.pl
dodany: 11.06.2026, 11:00:32
  • 359
  • #
    imigracja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
jonasz787
jonasz787 11.06.2026, 15:34:49 via Wykop
  • 3
jonasz787

źródło: ngr

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

22

Polacy zrobią grę w uniwersum Star Trek.

Polacy zrobią grę w uniwersum Star Trek.

Bloober Team, czyli studio odpowiedzialne m.in. za remake Silent Hill 2, zapowiedziało nową grę osadzoną w świecie Star Trek. Produkcja o nazwie Star Trek: Shadow Frontier ma połączyć science fiction z psychologicznym horrorem.

kolicuch
z
ithardware.pl
dodany: 08.06.2026, 16:28:33
  • 12
  • #
    gry
  • #
    gaming
  • #
    pcmasterrace
  • #
    startrek
jonasz787
jonasz787 11.06.2026, 06:58:33 via Wykop
  • 0
Ciekawe czy nauczyli się czegoś po Silent Hillu i posadzą jednak kogoś do optymalizacji, czy rzucą się na UE6 z dobrodziejstwem inwentarza :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

535

Zamieszki w Belfaście, autobus stanął w ogniu. Pokłosie brutalnego ataku

Protesty i gwałtowne zamieszki w Belfaście wybuchły z powodu brutalnego ataku nożownika, do którego doszło w poniedziałek w północnej części miasta. Sprawcą okazał się 30-letni obywatel Sudanu, który posiada w Wielkiej Brytanii oficjalny status uchodźcy. Ofiara to ok. 40-letni mężczyzna, który przeb

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 09.06.2026, 22:01:37
  • 119
  • #
    belfast
  • #
    irlandia
  • #
    policja
  • #
    imigranci
  • #
    kryminalne
jonasz787
jonasz787 10.06.2026, 06:27:49 via Wykop
  • 33
@tetraedr: M----n siedzi na beczce prochu i się bawi zapałkami :D

1969

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Rząd UK chce skanowania zdjęć i wiadomości jeszcze przed ich wysłaniem. Firmy odmawiające wprowadzenia takiego rozwiązania, mogą odpowiadać karnie, włącznie z więzieniem. To propozycja przepisów mająca oczywiście chronić dzieci.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 08.06.2026, 13:59:13
  • 279
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
jonasz787
jonasz787 08.06.2026, 17:15:52 via Wykop
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tymonq19
tymonq19
tymonq19
08.06.2026, 10:54:51
  • 1
Cześć. Chciałbym zaprezentować Wam mój autorski projekt – aplikację Joybox na system iOS i Android .
Zauważyłem, że rynek gier towarzyskich na telefony jest dość uciążliwy dla użytkowników. Zazwyczaj do każdej formy zabawy (kalambury, zgadywanki i inne) trzeba pobierać osobną aplikację. Postanowiłem to zmienić. Joybox to platforma, która zbiera wszystkie te gry w jednym miejscu. Zamiast wielu ikon na ekranie, macie jedną aplikację, której baza gier i haseł jest przeze
tymonq19 - Cześć. Chciałbym zaprezentować Wam mój autorski projekt – aplikację Joybox...

źródło: Projekt bez nazwy-6

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonasz787
jonasz787 08.06.2026, 12:00:01 via Wykop
  • 0
@tymonq19: Co tydzień nowa zielonka z nową rewolucyjną apką/grą. Życzę sukcesu, albo chociaż żeby tokeny się zwróciły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

407

Drifterzy z Łowicza #bmw

Drifterzy z Łowicza #bmw

Jak ustaliła później policja, BMW zostało zakupione trzydzieści minut przed zdarzeniem z filmu. Łowicz, 21 maja 2026

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 09:16:16
  • 101
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
  • #
    bmw
  • #
    samochody
jonasz787
jonasz787 01.06.2026, 06:36:05 via Wykop
  • 3
@FireDash: Gdzieś tam wyżej jakiś przygłup pisał, że w takich "szuwarach" to na pewno by nikt nie spacerował XDDDDD

483

Inżynier Netflixa otworzył za darmo narzędzie do cięcia kosztów AI o 90%

Inżynier Netflixa otworzył za darmo narzędzie do cięcia kosztów AI o 90%

Project Headroom kompresuje tokeny przed wysłaniem do modelu językowego, eliminując powtarzające się dane. Logi serwera odchudza o 90%, JSON o 70%. Łącznie zaoszczędzono grupie użytkowników ponad 700 tys. dol. przy 200 mld tokenów. Kod dostępny na GitHubie.

real_scoria
z
theregister.com
dodany: 31.05.2026, 10:35:13
  • 58
  • #
    programowanie
  • #
    opensource
  • #
    ai
  • #
    narzedzia
  • #
    technologia
jonasz787
jonasz787 01.06.2026, 06:26:17 via Wykop
  • 0
@LudzieToDebile: Kompresja stratna

609

GitHub Copilot podniósł rachunki z 29 do 750 dolarów i ludzie się wściekli

GitHub Copilot podniósł rachunki z 29 do 750 dolarów i ludzie się wściekli

Od 1 czerwca Microsoft wyrzucił stały abonament do kosza i przestawił GitHub Copilot na tokeny, a pierwsze szacunki mówią o wzroście kosztów dosłownie 25-krotnym. Oficjalny wątek zgarnął 900 negatywnych ocen i ponad 400 komentarzy, a użytkownicy masowo piszą o rezygnacji.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 31.05.2026, 08:30:43
  • 217
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    github
  • #
    programowanie
  • #
    it
  • #
    informatyka
jonasz787
jonasz787 01.06.2026, 06:18:09 via Wykop
  • 0
@Sinti: @SmugglerFan
Wiedźmin 3 jest cienki XD Nieustanne whack-a-mole, gdzie po wyczyszczeniu znacznika wyrasta w jego miejsce 5 kolejnych. Kwadratowe i nieresponsywne sterowanie. Można by gadać i gadać. Gra ma oczywiście też i zalety, ale według mnie obraz wieśka, który przez lata zbudowali fani tej serii jest delikatnie mówiąc przekoloryzowany.

@real_scoria
Nie mogę wrócić do vima.. Bo nigdy od niego nie odszedłem <3
Próbowałem ostatnio pluginu avante z
jonasz787
jonasz787 29.05.2026, 16:00:03
  • 5
Jeden z najlepszych filmów ever i jeden z najlepszych soundtracków ever.
Minimum raz na kwartał jest oglądane. Z reguły częściej...
#filmy #soundtrack #kino
jonasz787 - Jeden z najlepszych filmów ever i jeden z najlepszych soundtracków ever. ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

376

Japonia szykuje się do obrony. Obawia się podwójnego uderzenia Moskwy i Pekinu

Japonia szykuje się do obrony. Obawia się podwójnego uderzenia Moskwy i Pekinu

Moskwa aktywnie rozbudowuje swoją flotę okrętów podwodnych z napędem jądrowym na Morzu Ochockim, na północ od Hokkaido. xi i putin wydali wspólne oświadczenie, w którym stwierdzili, że przyspieszone zbrojenia Japonii stanowią "poważne zagrożenie" dla pokoju i stabilności w regionie.

Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 28.05.2026, 15:39:58
  • 58
  • #
    japonia
  • #
    azja
  • #
    wojna
  • #
    komunizm
  • #
    chiny
  • #
    rosja
jonasz787
jonasz787 29.05.2026, 07:14:40 via Wykop
  • 1
@Shaun_x_Boswell: Jedno słowo: żagle słoneczne
123xD
123xD
123xD
25.05.2026, 18:19:03
  • 142
Mamy tu na tagu 218000 wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°) niech ktoś poleci gierkę PC dla człowieka po trzydziestce:
- możliwe granie w krótkich sesjach, 1-3 min
- szybko się włącza
- wciągająca fabuła
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonasz787
jonasz787 26.05.2026, 06:28:01 via Wykop
  • 0
@123xD: Z tych 218k obserwujących to pewnie 1% prawdziwych, a z tego 1% aktywnych :D
  • Odpowiedz
jonasz787
jonasz787 20.05.2026, 07:56:17
  • 0
Pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz zamawiam z yatta.pl
Od dwóch dni jest status "oczekiwanie na wysyłkę". Nawet nie chodzi o to, że jestem jakiś super niecierpliwy. Nie zesram się przecież jak nie przyjdzie mi paczka już teraz zaraz, ale mają znaczek "Szybka wysyłka" na wszystkich produktach które zamówiłem, więc liczyłem że uda im się wysłać w miarę prężnie xd.

Ofc zawsze jest szansa, że jakiś pan Mirek z magazynu złamał nogę i
jonasz787 - Pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz zamawiam z yatta.pl 
Od dwóch dni j...

źródło: najman

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naleczowianka2L
Naleczowianka2L
Naleczowianka2L
30.05.2026, 20:22:55 via Wykop
  • 1
@jonasz787: Komu się to nie zdarzyło xd? W ogóle jestem ciekawy kiedy yatta zmieni swoją trochę już archaiczną stronę na nowszą bo na inuki od jakiegoś już nową widnieje.
  • Odpowiedz

360

Linus Torvalds wkurzony. AI zasypała listę Linuxa i zrobiła z niej chaos

Linus Torvalds wkurzony. AI zasypała listę Linuxa i zrobiła z niej chaos

Lista mailingowa bezpieczeństwa jądra Linux jest prawie niezarządzalna. Dziesiątki narzędzi AI zgłaszają te same bugi bez analizy i łatek. Torvalds apeluje: przeczytaj dokumentację, napisz patch, zamiast wysyłać raport wygenerowany przez AI.

real_scoria
z
sekurak.pl
dodany: 18.05.2026, 20:15:15
  • 44
  • #
    linux
  • #
    ai
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    programowanie
  • #
    technologia
jonasz787
jonasz787 19.05.2026, 07:22:40 via Wykop
  • 1
@czytam_tylko_naglowki: Piękna analogia przyjacielu
jonasz787
jonasz787 13.05.2026, 20:13:26
  • 1
Krótki filmik ukazujący jak działa wysyłanie rakiet w Nomad Protocol. Jako, że gra jest turowa, to i lot rakiet jest turowy i nadlatującą rakietę mamy szansę zestrzelić poświęcając własną z któregoś z silosów. Nie jest to wprawdzie nic widowiskowego na tą chwilę, ale i tak wrzucam, bo samo wystrzeliwanie rakiety i trafienie w cel to swojego rodzaju wisienka na torcie, która jest zwieńczeniem kamienia milowego, który sam sobie postawiłem.

Zdaję sobie sprawę,
jonasz787 - Krótki filmik ukazujący jak działa wysyłanie rakiet w Nomad Protocol. Jak...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomilipin
tomilipin
tomilipin
13.05.2026, 20:20:29 via Android
  • 0
Jako, że


@jonasz787: Nie zawsze stawia się przecinek przed "że".
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
13.05.2026, 05:45:54
  • 12
Nowożytne siłownie przyprawiają mnie o zakłopotanie, wczoraj się spociłem i dziwnie się czułem bo nie pasowałem do grona osób tam uczęszczających. Czułem na sobie wzrok tych mniej zaangażowanych w wysiłek własny. Mam wrażenie że lwia część osób tam przychodzących nie ma w planach nawet średniego wysiłku dla swojego organizmu. To miejsce spotkań i jakaś forma socjalizacji społecznej. A ja lubię się spocić, dać sobie wycisk. Nie chcę ćwiczyć w kapciach na jednej
Wojciech_Skupien - Nowożytne siłownie przyprawiają mnie o zakłopotanie, wczoraj się s...

źródło: cityfit-otwarte-w-majowke

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonasz787
jonasz787 13.05.2026, 06:55:22 via Wykop
  • 6
@Wojciech_Skupien: Chodziłem na siłkę w małej miejscowości jak byłem nastolatkiem. Srebrna wieża hifi rozkręcona na cały regulator, stojąca na drewnianej ławeczce. Bojowe okrzyki na całe gardło podczas wyciskania ciężarów, doping starszych koksów, którzy mieli łapy jak niedźwiedzie. Ogólnie atmosfera jakiegoś takiego braterstwa. Tęskno mi za tym 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
jonasz787
jonasz787 13.05.2026, 08:20:16 via Wykop
  • 3
@MikeLitoris: Sprzęt owszem był przestarzały, ale żelastwo to żelastwo. Zawsze było czysto i każdy po sobie sprzątał, ponieważ to była jedyna siłka w mieście i każdy dbał jak o swoje. Ja nie nosiłem słuchawek, poza tym z reguły szło się w paczce albo z ziomkiem, więc zawsze było z kim pogadać. Ci których nazywasz troglodytami, zawsze byli pierwsi żeby zaoferować asekurację podczas wyciskania sztangi, albo służyli dobrą radą odnośnie techniki.
  • Odpowiedz
azmel
azmel
12.05.2026, 00:23:12
  • 6
Proszę, pomóżcie mi. Mogę odwdzięczyć się jedynie plusem. Potrzebuję od każdego z was jednego tytułu książki, którą waszym zdaniem należy przeczytać w życiu, książki która wniosła coś do życia lub przy której fajnie spędziliście czas. Jeśli dacie więcej niż jeden tytuł, to wspaniale. Tak po prostu, szukam inspiracji, pomocy. Damy radę?

#ksiazki #czytajzwykopem #literatura
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonasz787
jonasz787 12.05.2026, 06:35:53 via Wykop
  • 1
Folwark zwierzęcy
Teologia bizantyjska
Żywot starca Paisjusza
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
10.05.2026, 16:48:44
  • 2
✨️ Postępy w tworzeniu RPG-a w starym stylu Ⓘ
Prace nad rpgem w starym stylu trwają. Mam już 4 zadania fabularne, jedno poboczne i 1/3 map.

To prawda - wygląda średnio, ale daje z siebie jedynie 30%

#gry #gamedev #rpg #tworczoscwlasna #pixelart #walaszek #kapitanbomba #programowanie
mirko_anonim - ✨️ Postępy w tworzeniu RPG-a w starym stylu Ⓘ
Prace nad rpgem w starym...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonasz787
jonasz787 11.05.2026, 06:52:56 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: O gustach się nie dyskutuje niby, ale Walaszek to jest bezbek na poziomie HRejterzy.
jonasz787 - @mirko_anonim: O gustach się nie dyskutuje niby, ale Walaszek to jest bez...

źródło: comment_1663186549JsvqMKGjobEoAJ6l28XwW8,w400

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Jonasz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.12.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.02.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking