Wpis z mikrobloga

@ciemnienie: Po prostu wyjaśniam prawakom mającym ból dupy, dlaczego ludzie chętniej decydują się na zwierzęta zamiast dziecka. Trochę inny rodzaj odpowiedzialności, żeby wychować człowieka na porządną i przydatną społecznie jednostkę, a mieć fajnego zwierzaczka, którego pomiziasz sobie w wolnym czasie i się z nim pobawisz.


@Lambo994: dziecko to człowiek, pies to "żywa zabawka" (w Wietnami czy Chinach - obiad). Inny kaliber. Dużo też zależy od wieku, w zależności od danego
@WielkiNos ok, może się zagalopowałem i źle zrozumiałem to co @Logika_wykopu napisał - bo wyczułem tam sarkazm. Ale @skarpetyodyna z pewnością lądują na czarno.

@Logika_wykopu Czy to był sarkazm? Jeśli nie to przepraszam za mój wcześniejszy komentarz bo wyśmiewanie hejtu z heteroseksualnego białego katolika (albo każdego kto wydaje się nim być) jest jedną z rzeczy które mnie dosyć mocno denerwują.
@WielkiNos najlepsze są takie młode które dla wielu innych również są cały czas z dziećmi i nie rozumieją podstawowej sprawy że kiedyś były młodsze i i były takimi samymi smarkami jak dzieci o których teraz mówią
@Kondtrad: true, true, z mediów głównego ścieku kompletnie zniknęło pochwalanie posiadania dzieci, związków jako takich, miłości, bezpieczeństwa, bliskości, zaufania. Jest tylko programowanie p0lek na coorvy dajęce murzynom, promocja degeneracji w postaci lgbt, stygmatyzowanie facetów, multikulti (reklamy gdzie prawie zawsze jest biała kobieta i czarny chłop), prawo pisane pod wywłaszczanie facetów (mieszkanie za pomówienie), no i oczywiście obrzydzanie ludziom dzieci na każdym kroku. Zwykła pośrednia depopulacja.
A potem budza się takie 40letnie
@WielkiNos: Ale mnie wk.urwiają ludzie, którzy w duchu nowoczesnego, wielce oświeconego podejścia do edukacji traktują dzieci jak upośledzonych, nie zdając sobie różnicy pomiędzy niską inteligencją, a mniejszą wiedzą. (_ )
Ludzie którzy wychowują się, i uczą pod wątpliwą opieką takich, jedynie kończą później w życiu na różny sposób okaleczeni, więc i może dobrze że taka Ola najwidoczniej dzieci mieć nie będzie.
@Tratak: 2 letni syn i chyba trzeba robić pomału przymiarki do następnego, nie chcę robić mu takiej krzywdy, żeby był jedynakiem a żona 30 lat skończyła w tym roku...