Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
[Wpis w formie pamiętnika] Moje postanowienie na 2024 rok to zacząć poznawać kobiety na żywo i olać te toksyczne apki.
Jednym z moich błędów było skupienie się na tych apkach kilka lat temu (mogłem bardziej zainwestować w realne znajomości). Na pewno była sytuacja sygnałów od dziewczyny która wtedy nie była dla mnie atrakcyjna, sam pewnie wiele razy źle lokowałem swoje zainteresowanie. Potem przyszła pandemia, praca zdalna, rówieśnicy zaczęli zakładać rodziny, minął kawał czasu. Ja ciągle na tych apkach, które zaczęły się psuć i poświęcam wiele czasu/nerwów a nic z tego nie mam.
Sprawdziłem wiele opinii, przejrzałem reddity -> wszyscy mają podobne spostrzeżenia: większość to fejki, bany za nic, reklamowanie insta albo onlyfansa, te same profile od lat. Nawet po zakupieniu premium ludzie nie zauważali różnic. Jakby tego było mało to nawet na fejkowych profilach chada ludzie zauważali, że te profile nie są prawdziwe, robotyczne odpowiedzi i ghosting. Generalnie skok na kasę.
Dlatego postanawiam, że olewam to.. nie mam już nic do stracenia a realne znajomości są najbardziej wartościowe.

#postanowienia #postanowienianoworoczne #wychodzimyzprzegrywu #tinder #przegryw #tfwnogf #randki #badoo #blackpill #redpill #feels #zwiazki #relacje #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30 #samotnosc #agepill #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
[Wpis w formie pamiętnika] Moje postanowienie...

źródło: kH7dbmJ93

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja poznałem parę fajnych lasek (z jedną panią doktor nauk biologicznych do dzisiaj się przyjaźnili) i w ostateczności partnerkę już 8 lat na OkCupid i sobie chwalę.

Ale, ale, to oczywiście bylo kilka lat temu jaj OkCupid był sensowny. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy:
- wszyscy tan praktycznie pisali po angielsku, więc przynajmniej odfiltrowuje to część lasek które nie umieją nawet języka obcego się nauczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- było duuużo miejsca na opis - jak któraś miała tylko zdjęcie z dziubkiem i dwa zdania to nara ( ͡° ͜ʖ ͡°) szukałem tutaj takich jak te moje dziewczyny: robiące doktoraty, rogówce staż w ambasadach, pracujące w korpo jeszcze na studiach, wygrywające nagrody itp. żeby odfiletować te mniej ambitne
- jako, że był to o wiele bardziej międzynarodowy vibe to od razu bylo wiadomo, że z takimi nie będzie problemu kiedyś sobie wyjechać za granicę - odfiltrowuje od razu wszystkie
  • Odpowiedz
@styxu chyba najlepiej przez znajomych/jakieś hobby grupowe/kursy. Moja znajoma w sumie poznała swojego męża na studiach podyplomowych także, więc może to też spoko sposób.
  • Odpowiedz
Nie wiem co jest odpowiednikiem takiego serwisu w 2023 roku, ale mega polecam.


@mirko_anonim: Odpowiednika brak, tam jest taki sam klimat jak na badoo, tinder, boo tj. ludzie to mają jako apka w telefonie i lecą lewo / prawo bez wczuty.

Ewentualnie bym próbował może na jakimś e-darling czy coś xd
  • Odpowiedz
A, i początek nowego roku to zawsze czas największej ilości nowych kont, więc super opcja na dziesiątki randek w dwa tygodnie


@Dietetyq: Chyba masz jakiegoś reflinka do tej apki, nie ma takiej opcji żeby przeciętny facet miał 2 randki w tygodniu z takich apek a Ty płyniesz o "dziesiątkach w 2 tygodnie" xd
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Detetyk napisałem długi komentarz, ale potem interfejs miekoanonima zniknął i nie chce mi się powtarzać wszystkiego, więc TLDR ^^

Nie wiem co jest teraz odpowiednikem OkCupida, więc niczego nie polecam…

…ale mocne filtry (wzrost, kasa itd.), długie opisy, quizy z setkami pytań żeby wiecie się dowiedzieć, i dwujęzyczna baza użytkowników w EUexUK to było epickie połączenie w drugiej dekadzie poprzedniego
  • Odpowiedz