Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki co to może być, do kogo się udać? Taki stan trwa odkąd pamiętam ale z wiekiem się nasila (obecnie 29 lvl):
- jestem zmęczony 24/7 i ile godzin bym nie spał to po przebudzeniu nie mam ochoty wstać bo jestem wykończony
- brak motywacji, brak chęci do życia, jestem obojętny, apatyczny, brainfog, robię minimum w pracy i balansuje na krawędzi bo nawet nie mam siły dotrzymywać terminów
- nie jestem zainteresowany kobietami pod kątem seksualnym (ale kobietami jestem). Tego typu rzeczy przestały mnie dawno interesować (taguje #aseksualizm #aseksualnosc #aromantyzm)
- testowałem #nofap + abstynencja (chociaż alkohol to dla mnie ukojenie), kupuje też jakieś bio produkty zdrowe itd. i nie ma dużej różnicy. Nie pale, fast foody rzadko, generalnie "domowe jedzenie", nie jadam zazwyczaj słodyczy
- wyniki badań wszystkie mam w normie łącznie z #testosteron. Również badania tarczycy nic nie wykazały
- uprawiam sport ale bardziej na zasadzie słomiany zapał
- może to kwestia #samotnosc? mam może 1-2 znajomych z którymi i tak się widuje b. rzadko. Prawie zerowe szanse na #zwiazki a próbuje non stop na #tinder

Kiedyś usłyszałem od lekarki żebym gdzieś wyjechał albo sport no ale przecież to też robię bo inaczej bym zwariował już. Ze stanu 2/10 to co najwyżej dzięki temu mam 3/10

#przegryw #psychologia #psycholog #depresja #psychiatra #feels #blackpill #psychiatra #zdrowie #dieta #sen #brainfog #zmeczenie #prokrastynacja #motywacja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki co to może być, do kogo się udać? Taki ...

źródło: c08

Pobierz
  • 21
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): .

Mirki co to może być, do kogo się udać? Taki stan trwa odkąd pamiętam ale z wiekiem się nasila (obecnie 29 lvl)


Depresja. Miałem to samo, jestem od Ciebie starszy parę lat. Do kogo się udać? Chyba nie trzeba tłumaczyć - terapia.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): @mirko_anonim: nic nie zrobisz, zaakceptuj ten stan rzeczy i tyle, po prostu jesteś leniem
I ja mam to samo, tkwię w przegrywie, balansuje na granicy neetowania, mam prawie 35 lat. Całe dnie najlepiej bym leżał, przerasta mnie zrobienie herbaty czy wykąpanie się. Ale nie robię nic produktywnego, przerasta mnie oglądanie filmów czy granie w gry. To za ambitne. Patrze się w ścianę i przeglądam proste treści na
@mirko_anonim: Możliwe jest chroniczne przemęczenie, wypalenie. Jest szansa że psychiatra pomoże jeśli jest jakiś deficyt u ciebie związany z chemią organizmu albo po opiniach jakiś psycholog dobry na konsultację jeśli myślisz że to ma związek z trybem życia.

Btw unikaj brania porad bezpośrednich od wykopu z komentarzy co masz zmienić/robić/nie robić bo w choroszczy cie znajedziemy.
@mirko_anonim

jestem zmęczony 24/7 i ile godzin bym nie spał to po przebudzeniu nie mam ochoty wstać bo jestem wykończony brak motywacji, brak chęci do życia, jestem obojętny, apatyczny, brainfog, robię minimum w pracy i balansuje na krawędzi bo nawet nie mam siły dotrzymywać terminów


Mam to samo ale ja mam mocno #!$%@? zdrowie
@mirko_anonim: moim zdaniem może to być spowodowane niedoborem emocji w życiu - masz apatyczne życie, jesteś apatyczny co prowadzi do jeszcze większej apatii

kiedy zrobiłeś coś dla siebie typu wyjazd gdzieś na hotel w Polskę albo zza granicę żeby coś nowego poznać, jakiś nwm tatuaż albo wyjście do knajpy totalnie nowej?

sam po sobie widzę np. że jak w weekend pójdę na koncert to potem aż do środy mam fajne emocje
@mirko_anonim: Mam dokładnie tak samo. Tylko od jakiś 8 lat. Homeoffice w kowidzie jeszcze bardziej pogłębił ten stan.

Jedyne co mnie ciągnie do przodu to rutyna - jak zrobie bałagan to posprzątam, jak jest czysto to robie bałagan. Popracuje sobie.

Jak mam ochotę zjeść coś dobrego to sobie idę kupić składniki i ugotuję. Mogę gotować 2-3 godziny nie dlatego, że to lubię tylko przez to, że jest to inne zajęcie niż
@mirko_anonim: przemęczenie nie satysfakcjonującym życiem, samotność i za niski teść. Nie wierz 2 normy testosteronu, bo one odcinają tylko 10%naniższych i najwyższych. Mediana w latach 60tych wynosiła 700 jednostek, obecnie 340. Poniżej 600 to już zazwyczaj Mameja nie chłop
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Co się rzuca w oczy, to piszesz że budzisz się niewyspany. Może cierpisz na bezdech senny? Jeśli chrapiesz, to podpowiedź że możliwe że tak. Jeśli chodzisz przez bezdechy wiecznie niewyspany, to nic dziwnego że nie masz chęci ani siły żyć. Bezdech można leczyć na NFZ. Polecam sprawdzić czy może to jest przyczyną problemów.