Wpis z mikrobloga

136 067,78 - 1,09 - 42,39 = 136 024,30

Garmin dziś zasugerował długi bieg więc padło na maraton xD żart! Był plan by zakończyć szaleństwo wrześniowo-pazdziernikowe debiutem w maratonie w Poznaniu. No i jestem obolałym Maratończykiem :) 3:49:56. Plan był na okolice 3:45 i szło dobrze do podbiegu na 35tym km zające uciekły a moje tempo 5:20 stało się 6:20 i wzrosło dopiero gdy widziałem metę. Chyba to było zderzenie ze słynną ściana + deszcz, miałem wrażenie że biegnę w miejscu. Niesamowite doznanie jak zaczęły boleć mnie mięśnie, gdzie nawet na Runmageddon ultra było git. Ogromna lekcja pokory! Gratulacje dla wszystkich startujących, czy w tym czy w innym maratonie! Jesteście Gigantami! :) na koniec co usłyszałem od chłopca na trasie "wszyscy będziecie królami w swoich domach!!!" () organizacja i kibice top! Czas na odpoczynek i wydostanie się deszczowego Poznania.

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
Grzegiii - 136 067,78 - 1,09 - 42,39 = 136 024,30

Garmin dziś zasugerował długi bieg...

źródło: IMG-20231022-WA0013

Pobierz
  • 46
  • 4
@enteropeptydaza brzusio git, sprawdzone żele plus jednak profilaktycznie stoperan. Jedynie 1 cisnęła ale nie chciałem tracić jakże wyśrubowanego tempa xD

@randall trasa fajna, ten podbieg na 35 dał się mocno we znaki. Czasem i w koleinie biegłem i stopy prostestowaly. Sama organizacja tip top moim zdaniem - ale to mój debiut. Czekanie na masaż 10 min max, 20 min masażu, na 4 ręce. Mnóstwo prysznicy, gorąca woda. Super bufety, kibice i oprawa