Wpis z mikrobloga

Najlepsze akcje wychodzą na spontanie…

Wczoraj miałem stłuczkę z #p0lka w roli głównej.
Wymusiła mi pierwszeństwo. Po stłuczce niemalże mnie prosiła, aby nie dzwonić na policję. Stwierdziła, że jej chłopak przywiezie gotówkę, ponieważ płacą wysokie AC i dla niej byłoby to korzystniejsze.
W sumie mi to pasowało, ponieważ bez policji nie zostałaby nigdzie odnotowana szkoda pojazdu, a dla nowego właściciela pokazałbym tylko zdjęcia małej szkody. Auto pozostałoby z czystą historią w systemie. Uszkodzony został zderzak i wystrzeliła poduszka kierowcy.

Duga sprawa, mam zasady i nie dzwonię na komisariat. Różowa tak ubolewała że zgodziłem się na rekompensatę kilku tysięcy. Dodałem, iż układ sprzyja dla dwóch stron bo nie posiadam uprawnień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P0lka zmienila wtedy nastawienie o 180*. Zaczęła strasznie gwiazdorzyć i jeszcze raz zadzwoniła do swojego bialorycerza, po czym sama zadzwoniła na policję. Najpierw przyjechał jej chłop i razem szczęśliwi kierowali jakieś podś#!$%@? w moją stronę. Ja ze spuszczoną głową czekałem na przyjazd policji.
Gdy na 112 usłyszeli że jest kolizja, a jeden z kierowców nie ma uprawnień, przyjechali przejęci rolą może w jakieś 30 minut.
Przyjechała policja, przedstawiliśmy jasno całą sytuację kto, jak się poruszał. Dodatkowo kontrola trzeźwości. Zostałem poproszony do środka radiowozu z dowodem osobistym. Tutaj zaczęła się kluczowa sytuacja. Już mi zaczęli głosić litanie, czym to grozi, że to teraz ja jestem sprawcą wypadku.
Ze stoickim spokojem mogłem w końcu powiedzieć, że uprawnienia ogólnie posiadam, ale niestety nie mam ich przy sobie. Nastała grobowa cisza. Patrzą się na mnie jak na debila ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mówią że przecież my mamy wszystko w systemie i że przedłużyłem interwencję milcząc na wstępie. Cały czas czekałem na ten moment.
Wszystko sprawdzili, łącznie z dowodem rejestracyjnym i suprise madafaka.
Mina tej różowej oraz jej parcha była bezcenna. Nie dość że sama się podyebala to jeszcze dostała 1K PLN mandatu za sam ich przyjazd plus mandat za wymuszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Morał z tego taki. Nie zawsze warto iść ludziom na rękę, ponieważ gdy role się odwracają, widać jacy na prawdę są. Uwielbiam wystawiać ludzi na próbę. Robię to często i na różne sposob. W innych sytuacjach rekordziści potrafili sprzedać swój honor za 120zl.
W każdej sytuacji trzeba być graczem.

#p0lka #wypadek #motoryzacja #samochody #relacjemiedzyludzkie #chwalesie #policja #mandat #prawojazdy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
CandyToy - Najlepsze akcje wychodzą na spontanie…

Wczoraj miałem stłuczkę z #p0lka w...

źródło: IMG_2204

Pobierz
  • 111