Wpis z mikrobloga

Najlepsze akcje wychodzą na spontanie…

Wczoraj miałem stłuczkę z #p0lka w roli głównej.
Wymusiła mi pierwszeństwo. Po stłuczce niemalże mnie prosiła, aby nie dzwonić na policję. Stwierdziła, że jej chłopak przywiezie gotówkę, ponieważ płacą wysokie AC i dla niej byłoby to korzystniejsze.
W sumie mi to pasowało, ponieważ bez policji nie zostałaby nigdzie odnotowana szkoda pojazdu, a dla nowego właściciela pokazałbym tylko zdjęcia małej szkody. Auto pozostałoby z czystą historią w systemie. Uszkodzony został zderzak i wystrzeliła poduszka kierowcy.

Duga sprawa, mam zasady i nie dzwonię na komisariat. Różowa tak ubolewała że zgodziłem się na rekompensatę kilku tysięcy. Dodałem, iż układ sprzyja dla dwóch stron bo nie posiadam uprawnień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P0lka zmienila wtedy nastawienie o 180*. Zaczęła strasznie gwiazdorzyć i jeszcze raz zadzwoniła do swojego bialorycerza, po czym sama zadzwoniła na policję. Najpierw przyjechał jej chłop i razem szczęśliwi kierowali jakieś podś#!$%@? w moją stronę. Ja ze spuszczoną głową czekałem na przyjazd policji.
Gdy na 112 usłyszeli że jest kolizja, a jeden z kierowców nie ma uprawnień, przyjechali przejęci rolą może w jakieś 30 minut.
Przyjechała policja, przedstawiliśmy jasno całą sytuację kto, jak się poruszał. Dodatkowo kontrola trzeźwości. Zostałem poproszony do środka radiowozu z dowodem osobistym. Tutaj zaczęła się kluczowa sytuacja. Już mi zaczęli głosić litanie, czym to grozi, że to teraz ja jestem sprawcą wypadku.
Ze stoickim spokojem mogłem w końcu powiedzieć, że uprawnienia ogólnie posiadam, ale niestety nie mam ich przy sobie. Nastała grobowa cisza. Patrzą się na mnie jak na debila ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mówią że przecież my mamy wszystko w systemie i że przedłużyłem interwencję milcząc na wstępie. Cały czas czekałem na ten moment.
Wszystko sprawdzili, łącznie z dowodem rejestracyjnym i suprise madafaka.
Mina tej różowej oraz jej parcha była bezcenna. Nie dość że sama się podyebala to jeszcze dostała 1K PLN mandatu za sam ich przyjazd plus mandat za wymuszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Morał z tego taki. Nie zawsze warto iść ludziom na rękę, ponieważ gdy role się odwracają, widać jacy na prawdę są. Uwielbiam wystawiać ludzi na próbę. Robię to często i na różne sposob. W innych sytuacjach rekordziści potrafili sprzedać swój honor za 120zl.
W każdej sytuacji trzeba być graczem.

#p0lka #wypadek #motoryzacja #samochody #relacjemiedzyludzkie #chwalesie #policja #mandat #prawojazdy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
CandyToy - Najlepsze akcje wychodzą na spontanie…

Wczoraj miałem stłuczkę z #p0lka w...

źródło: IMG_2204

Pobierz
  • 111
  • 0
@WlatcaPustyni:

jesteś oo kielichu to też miała nie powiadomić?


Gdyby ktoś mi poszedł na rękę to powiedziałbym wtedy żeby załatwił sobie trzeźwego kierowcę przed przyjazdem policji. No chyba że by ledwie na nogach stał.

Z ludźmi można się dogadać. Nie jestem społeczniakiem.
  • 0
@2xpapanalepiku:

jasne, rozwalone pół auta a ty spokojnie liczysz aż jakiś random się z tobą ułoż


No jeżeli pół auta uszkodzone to chyba logiczne że nie. Wy tutaj na wykopie macie jakieś zaburzenia myślenia, związane z błędami poznawczymi.
@CandyToy: po prostu jest to mało prawdopodobne. Przy podobnym modelu auta likwidowałem szkodę uszkodzonych drzwi wycenioną przez ubezpieczyciela na 1200zł. Finalnie z autem zastępczym naprawa zamknęła się na 7k zł w zwykłym warsztacie współpracującym.
U ciebie wywaliło poduszkę więc to konkretny dzwon gdzie koszty na ulicy nie są możliwe do oszacowania bo pod zderzakiem masz masę uchwytów, chłodnica, Do tego dochodzi spasowanie elementów. O aucie zastępczym nie wspominam.
Gdyby laska nie
@msuma: a to dobre jest.. ze dwa razy kazałem straży miejskiej pisać do sądu za złe parkowanie.. na pytanie czemu skoro jest to oczywiste właśnie stwierdzałem że po to żeby im czas zmarnować w sądzie i żeby w tym czasie nie napastowali innych ludzi..
Morał z tego taki. Nie zawsze warto iść ludziom na rękę, ponieważ gdy role się odwracają, widać jacy na prawdę są. Uwielbiam wystawiać ludzi na próbę. Robię to często i na różne sposob. W innych sytuacjach rekordziści potrafili sprzedać swój honor za 120zl.

W każdej sytuacji trzeba być graczem.

@CandyToy: Zajebista robota i dobre podejście masz w życiu. #taktrzebazyc
@CandyToy mój stary się tego nauczył na błędzie. Przywaliła w niego gówniara jak pojechał po brata pod szkołę. A że to było obtarcie zderzaka to ją puścił żeby nie miała problemów. Za kilka miesięcy wezwanie do sądu i mój ojciec wskazany jakoś sprawca. Plus info że naraził zdrowie nieletniego (mojego brata który był w samochodzie)