Wpis z mikrobloga

#wojna #ukraina

Ostatnie pare tygodni miałem przerwę od tagu. Czy mi się wydaje, czy #!$%@?ło tu onuc jak mrówków? No prawie każdy wpis albo jest wprost pro-rosyjsko-anty-Ukrainski, albo ma taki podtekst, albo ewentualnie w komentarzu jest jakaś odpowiedź z kremlowską narracją pod normalnym wpisem.

Gdzie się podział russiaHateClub? Gdzie rozkład jazdy? Jeszcze 2 miesiące temu takiego syfu tu nie było.
betonoweczolo - #wojna #ukraina

Ostatnie pare tygodni miałem przerwę od tagu. Czy mi...

źródło: v7tccd

Pobierz
  • 176
@betonoweczolo: @cinu4 @betonoweczolo
Nikt nie zaczął popierać wojny ani nie ma żadnego legendarnego wysypu onuc, poprostu ludzie zaczynają mieć dość tego buńczucznego zachowania ze strony Ukraińskiego rządu. Musieli unieść się honorem i zrobić pokazówkę wzywając naszego ambasadora "na dywanik".
Co jest złego w krytyce?, zejdzcie już na ziemię z tym onucowaniem, przed wojną memy z gąbką i pasożytami miały się świetnie, teraz jak wrzucisz to jesteś ruskim agentem xD. Zluzujcie trochę
Dla Polski lepszy interes będzie gdy konflikt się zamrozi a ruskie wojska ugrzęzną tam na dekadę.


@Vinizius: no konflikt był zamrożony w latach 2015-2021 i co? zamrożenie konfliktu to czas dla ruskich na odbudowę i przegrupowanie. W najlepszym polskim interesie jest pokonanie rosji i nic więcej, inne scenariusze dają rosji możliwości agresji, tyle.
@CzaryMarek nie do końca zgodzę się z twierdzeniem że Krym jest nieważny. Krym daje Rosji projekcję na Morze Czarne i jednocześnie opcję blokowania Ukrainy na tym polu. Każde osłabienie Rosji jest nam na rękę. Kadłubkowe państwo ukraińskie to będzie dla nas źródło kłopotów, i wieczna groźbą kolejnej wojny z rus. Z drugiej strony silna Ukraina to zagrożenie dla naszego przemysłu i rolnictwa - nawet demograficznie słabe państwo ukraińskie będzie tym zagrożeniem bo
Co jest złego w krytyce?


@Wraczek: To, że jej nie ma. Zamiast tego jest w 99% zwykła zawiść i sianie nienawiści do Ukraińców. Głównie z kont, które mają parę miesięcy albo są kolejnym TK Koniasza czy Aquamena. Hurr durr ukraińcy źli bo nas po rączkach nie całują. Ogarnij się.

To jest ta krytyka, rozumiem? https://wykop.pl/wpis/72251869/taczemu-ukraincy-tak-nie-lubia-polakow-czasy-gdy-i
#!$%@? false flag, a ty klepiesz ten syf po pleckach. Na dodatek usuwanie jakiejkolwiek krytyki z
@kozackikozak:
"W najlepszym polskim interesie jest pokonanie rosji i nic więcej"

No to pokonaliśmy Rosję w 1920 roku a ci się do 1939 odbudowali do tego stopnia że wpadliśmy w ich ręce na kolejne dekady. Sugerowanie że przy zamrożonym konflikcie kraj się odbuduje a przy całkowitym zwycięstwie już nie to albo ukraińska propaganda albo bycie pożytecznym idiotą.

Rosja miała zamrożony konflikt od 2016 do 2021 i przy wznowieniu konfliktu nadal byli