Wpis z mikrobloga

#wojna #ukraina

Ostatnie pare tygodni miałem przerwę od tagu. Czy mi się wydaje, czy #!$%@?ło tu onuc jak mrówków? No prawie każdy wpis albo jest wprost pro-rosyjsko-anty-Ukrainski, albo ma taki podtekst, albo ewentualnie w komentarzu jest jakaś odpowiedź z kremlowską narracją pod normalnym wpisem.

Gdzie się podział russiaHateClub? Gdzie rozkład jazdy? Jeszcze 2 miesiące temu takiego syfu tu nie było.
betonoweczolo - #wojna #ukraina

Ostatnie pare tygodni miałem przerwę od tagu. Czy mi...

źródło: v7tccd

Pobierz
  • 176
@krzywy_kanister: Cel uświęca środki. Nie jest ważne czy jakiś lend lease był czy nie, bo jakie to ma znaczenie wobec faktu że potem taka Polska znalazła się pod okupacją, a efekty tego odczuwany rzekomo do dziś dlatego w Polsce masz średnio np cztery razy niższe zarobki niż w Belgii czy innej Szwecji.
@Vinizius: A zwykły Amerykański szarak zaraz by Tobie odpowiedział że Oni nie mogą pomagać Ukrainie bo muszą być gotowi na Chiny, każdy kraj ma swoje potrzeby i troski. Tak masz rację że ich obliguje traktat rozbrajający Ukrainę i pomagają, wielokrotnie więcej niż my, ale jednak to nam bardziej zależy :)

Polska to biedny kraj


@Vinizius: No nie bardzo, wiem że nadal mamy wiele do nadrobienia do Zachodu, ale to że
@gryyyn: Nie napisałeś że moja jest zła, tylko że widzisz jakiś mityczny wysyp onuc, którego ja jakoś nie widzę, może dlatego że nie śledzę tak tego szamba.
@sayanek: Nie pomagają wielokrotnie więcej niż my jeżeli weźmiesz pod uwagę potencjał. Polska pomogła najbardziej i póki co z wdzięczności wzywają polskich obywateli na dywaniki jakby byli jakimś mocarstwem, żałosne. To też pokazuje że w przyszłości biznesy na Ukrainie będzie robił black rock, Niemcy, Francja. Ale nie Polska. Obawiam się że będzie na odwrót, już tak jest zresztą.
Ruskie trolle na tagu i #!$%@? swoją bezsensowna propagandę ale to też nie moze wyglądać w taki sposób że jak Ukraina coś odpirtdoli to nikt nie może się wypowiedzieć że #!$%@? #!$%@? i że nie podoba się to czy tamto bo inaczej też jest onuca. Mało tego chciałem dodać że Ukraińska propaganda też tutaj działa w mniej lub bardziej znacznym stopniu. Jeżeli Ukraina blokuje Polskie rolnictwo czy też Ukraińcy jeżdżą po pijaku,