Wpis z mikrobloga

#wojna #ukraina

Ostatnie pare tygodni miałem przerwę od tagu. Czy mi się wydaje, czy #!$%@?ło tu onuc jak mrówków? No prawie każdy wpis albo jest wprost pro-rosyjsko-anty-Ukrainski, albo ma taki podtekst, albo ewentualnie w komentarzu jest jakaś odpowiedź z kremlowską narracją pod normalnym wpisem.

Gdzie się podział russiaHateClub? Gdzie rozkład jazdy? Jeszcze 2 miesiące temu takiego syfu tu nie było.
Pobierz
źródło: v7tccd
  • 176
@TS_X9 500+ dostają wszyscy, nie tylko Ukraińcy. 212 tysięcy Ukraińców pobiera to świadczenie, niech nawet mają średnio 2.5 dziecka to rocznie wychodzą 3 miliardy złotych. 500+ przed wojną kosztowało 40 miliardów. Rzeczywiście Polska się zawali od wzrostu 500+ o 7.5%. Ciężko też mieć o to pretensje do Ukraińców, jeśli już to do rządu, że uchwalił takie prawo.

Darmowe noclegi? ile ich jest w kraju? Czy chodzi ci o te 40+ na 120
@betonoweczolo: Już w grudniu ostrzegałem was na tagu że wszystko do czego zmierzacie to gigantyczny efekt Streisand i #!$%@? ludzi usilnym i fanatycznym szerzeniem miłości do ukrainy i ukrainców, co zaowocuje radykalną zmiennością opinii. Fikołki na waszej farmie były już tak w olimpijskiej formie, że zaczęły nadawać się do cyrku.

Dziś to już zaszło tak daleko, że sam Kaczyński wie że przepierdzieli wybory jak nie zacznie się stawiać ukraincom i nie
@cinu4 tylko, że wy nie mówicie że nie włazicie tylko spamujecie wszędzie Wołyń (chociaż już ten temat minął, bo ludzie rzygali nim) to wymyślacie coraz to nowsze XD

Jest różnica jak ktoś rzeczowo wypowie się na jakiś temat, a jak od kilku tygodni/miesiecy/roku w każdym temacie “BRACIA UKRAIŃCY? A PATRZ TERAZ” “mówiłem że jeszcze nam ta Ukraina wejdzie” XD i tak ciągle
po prostu ludzie powoli otwierają oczy a co?


@cinu4: A co marzy im się realizacja ultimatum Ławrowa? Już Polacy zapomnieli czego zażądała Rosja za wstrzymanie ataku na Ukrainę? Że siły NATO miały wypie#dalać za Odrę a zdemilitaryzowana Polska miała być pod jurysdykcją Niemiec i Rosji. Cieszcie się że Ukraina nie położył uszów po sobie, tylko postanowiła stawić opór. Samego mnie denerwuje zachowanie niektórych ukraińskich elit, ale pamiętajcie ze to nie jest
@betonoweczolo: a może to jest tak, że ludzie popierają Ukrainę w wojnie, ale reszta im nie pasuje? Ja się do takich zaliczam. To, jak piss im nieustannie wchodzi w dupę, nawet jak na nas plują, to jest już za dużo + Saszki co się wożą po mieście i robią wieś.
Niech im się wiedzie w wojnie i trzeba ich wspierać, ale nie kosztem i nie zapominajmy o naszych interesach.

@betonoweczolo i
@betonoweczolo: To jest tak, że jak temat zaczyna zanikać, a nie ukrywajmy temat wojny zanika w mainstreamowych mediach,to zaczynają wypełzać demony spod łóżka stąd właśnie taki spam ruską propagandą, bo mało ludzi to zaczyna interesować.
juz widze jakie by było potężne zalanie się wykopu kałem gdyby niemiec napisał że są problemy z nacjonalizmem w polsce


@ActiveekHere: Przecież piszą o rosnącym poparciu Konfederacji. Zresztą polski nacjonalizm nie jest oparty na ludobójstwie, nie czci się masowych morderców dzieci i starców, więc nie ma porównania do Bandery czy Szuchewycza.
@betonoweczolo: nie, ludzie maja po prostu dosc. Dosc wlazenia Ukrainie i jej obywatelom do tylka. Mowilem to zawsze i bede powtarzal. Jestem jak najbardziej ZA wspieraniem Ukrainy podczas wojny z Rosja, ale no zachowajmy tez szacunek dla siebie, co? Na wykopie nie mozna juz przeciw Ukrainie nic krytycznego napisac, bo zaraz jestes onuca. Bardzo dobrze ze sie zmieniaja klimaty. Nie zmieniaja sie na pro rosyjskie, tylko neutralne. Powtarzam, Rosja trzeba z
Krym daje Rosji projekcję na Morze Czarne


@hurin: I bardzo dobrze, my nie mamy z Morzem Czarnym nic wspólnego, a im Rosja ma granice z większą liczbą państw, tym więcej konfliktów będą mieli, również z Turcją, Rumunią czy Bułgarią. I o to chodzi, żeby Polska nie była jedynym celem rosyjskiej propagandy.