Wpis z mikrobloga

  • 1007
@damiz74 ale zgaduję, że kuria najpierw nie widziała żadnego problemu, a gdy gówno już się wylało rżnęła głupa, bo pleban tymi milionami z nią się podzielił.
  • Odpowiedz
A wystarczyłoby, że wypłaciłby w gotówce i nikt by się nie burzył, bo przecież watykańska mafia uważa za normalne brak paragonów i innych dowodów obiegu pieniędzy. Wtedy by uznali, że "poszło na pewno na zbożny cel" ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@damiz74 o, na mojej wsi też kiedyś coś takiego było i ksiądz na mszy czytał, które rodziny wpłaciły by tym co nie wpłaciły było wstyd (rok ok 2000)
  • Odpowiedz
@galicjanin: Oczywiście, że nie robiłaby problemu. Jeżeli nie kombinował też w swoich księgach to z tych pieniędzy oddawał procent kurii.

@naksu: Wystarczy nie chodzić do kościoła ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@damiz74: Z jednej strony oburzające, ale z drugiej ludzie płacący grzecznie ten hajs sami są sobie winni i ktokolwiek z > 60iq lepiej zagospodaruje tymi pieniędzmi
  • Odpowiedz
@damiz74 c’tholi to nawet nie żal. Najlepsi ci co się żalą, że chcieli wziąć ślub, a ksiunc zażądał 5k, bo mieszkają razem.
No #!$%@?, chcesz grać w ich grę i narzekasz na ich zasady.
To jakbym ja poszedł pracować do Amwaya i się dziwił, że #!$%@? zarabiam, a jeszcze dopłacam i robię z siebie debila.
  • Odpowiedz
@damiz74: ja tam nic do niego nie mam. Znalazl grupe frajerow, chcacych placic za ogladanie jego przedstawienia, bo chyba nie wierzycie w jakies czary zwiazane z tym co wyprawiaja wszyscy kaplani, wszystkich religi?
  • Odpowiedz