Wpis z mikrobloga

Nie ma większego raka na polskim twitterze niż Bandyta z Kamerką. Działalność tego typa opiera się w 99% na prowokowaniu innych jazdą na granicy przepisów, a potem zapasami w błocie z normalnymi użytkownikami dróg na swoim kanale. Od wczoraj pieniacz kręci aferę, bo ktoś wyprzedził go prawym pasem na S8, a na pytania, czemu okupował lewy, kiedy prawy był pusty, zasłania się jakąś tajemniczą zasadą 20 sekund, której nie ma w kodeksie drogowym. Oceńcie zresztą sami.

https://twitter.com/BandytaZKamerka/status/1686400822777622528?t=fVa6Y5OnKz7tBqMch0LKGg&s=19

#motoryzacja #samochody #polskiedrogi #polscykierowcy #rakcontent #bekazpodludzi
smutny_kojot - Nie ma większego raka na polskim twitterze niż Bandyta z Kamerką. Dzia...
  • 136
@Bad_Wolf: wszystko pieknie, ale dodam ze wystarczy ze sa rozdzielone - niekoniecznie pasem zieleni. Pas zieleni to tylko przyklad rozdzielenia, sa tez mosty, wiadukty, i inne osiagniecia inzynierii gdzie pomimo braku pasa zieleni, jezdnie sa jednokierunkowe. Bo pozniej ktos zacznie sapac ze nie bylo trawy, to nie pas zieleni ;)
@smutny_kojot: Gdybym się spinał, jak kierowca z nagrania, o każdego zamulacza na lewym to by mi klocków nie starczyło xDD.

Nienawidzę debili, którzy sami coś prowokują, a potem "ratunku, patrzcie co za bandyci, debile". Zawsze zakopuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
często latam A1, trasa Łódź - Katowice. Na odcinku gdzie są trzy pasy notorycznie widzę dzbanów, co jadą sobie środkowym pasem, wyprzedzani są z prawej, lewej.


@VectoRrr: Trzypasmowe odcinki obwodnicy Krakowa - to samo. Prawy - lawa, już nawet przestało mnie to denerwować.
@smutny_kojot: @smutny_kojot Mnie bardziej zastanawia fakt, że przez ostatni rok lub więcej przybyło na YT dosyć sporo filmików gdzie kogoś można usprawiedliwić lub zrozumieć, bywa tak że obie strony są winne jakiemuś zajściu (jak ostatnio z typem z Yarisa którego burak po prostu nie chciał wpuścić i osaczył z prawej strony) ale ze autor kanału wskazał kto jest winny to ludzie domagają się publicznego linczu, podpalenia stosu i innych wszelakich tortur.
d wczoraj pieniacz kręci aferę, bo ktoś wyprzedził go prawym pasem na S8, a na pytania, czemu okupował lewy, kiedy prawy był pusty, zasłania się jakąś tajemniczą zasadą 20 sekund, której nie ma w kodeksie drogowym. Oceńcie zresztą sami.


@smutny_kojot: nagrywający jest zjebem - mówię to ja, który uważam że wyprzedzający ma prawo wyprzedzać z takim tempem jak mu pasuje. Co innego sytuacja, jak wyprzedzasz (często jako ostatni w kolejce) jakiegoś
@smutny_kojot: Najgorsze jest to, że ma on mnóstwo swoich wyznawców, zwolenników - królów lewego pasa, egoistów na drodze itd. itd. Spokojnie można byłoby zrobić z jego filmów kompilacje urojeń frajerów z kamerkami. Nawet na wykopie często gęsto łapie mnóstwo plusów i przychylnych komentarzy na swoim profilu
@smutny_kojot: Kierowca na nagraniu ma całkowicie wolny prawy pras, więc nie wiem co jeszcze robi na lewym (do tirów jest dosyć daleko) ale największym rakiem tutaj i tak jest kierowca lexusa, który zamiast wyprzedzic prawym pasem, zjechać na lewy i pojechać dalej nie dostając sraczki musi wyprzdzać na 1m przed innym autem i jeszcze nacisnąć hamulec w celach "edukacyjnych". Tak najlepiej żeby gość albo w niego #!$%@?ł albo stracił panowanie nad
Jedynce co źle zrobił wyprzedzający to fakt, że hamował przed idiotą


@Lambo994: no fajnie, czyli ten co jechał lewym to idiota ale ten wyprzedzający praktycznie na żyletkę i hamujący na autostradzie to już strudzony kierowca XD

Niektórych tu chyba gwódź w mózgu uciska, że bronią tego pajaca z lexusa
Nie ma większego raka na polskim twitterze niż Bandyta z Kamerką. Działalność tego typa opiera się w 99% na prowokowaniu...


@smutny_kojot: przecież to są filmy różnych fagasów nadsyłanych na jego kanał.
Jak miał mu zwrócić uwagę w inny sposób? Takim kretynom z lewego pasa należy przypominać o kulturze na drodze, to może w końcu załapią.


@StaryWedrowiec: ja trąbie przy wyprzedzaniu z prawej, w sumie powiem ci że są jednostki które po czymś takim zjeżdzały na prawo i nawet ręką machneły. Hamulec jak skuteczny by nie był to proszenie się o wypadek
jedyny błąd lexusa to przyhamowanie po wyprzedzeniu


@aks_762: I wymuszenie pierwszeństwa przy zmianie pasa ruchu. Gdyby nie przyhamował a dał zahamował awaryjnie to byłaby wina nagrywającego?