@murison: To moje ulubione zdjęcie pokazujące absurdy Wrocławia :D Dwupasmówka, most, który kosztował zapewnie miliony, wszystko kończy się (może nie na trawniku) ale na zakręcie 90 stopni do wąskiej uliczki osiedlowej, z kilkoma hopkami i mijankami :D
Serio, Bareja by tego nie wymyślił, bo uznałby to za zbyt absurdalne i niemożliwe :D
@mocoloco: Akurat tę trasę już robią, po 20 latach LOL, wiem, bo znajoma kupiła tam mieszkanie (ul. Kamieńskiego) i okazuje się, że będzie miała obwodnicę pod oknem :<
#gielda dzisiaj kupuje SAP, Alstom, TISG, Amadeus, Serve, Abivax, CDR i Kruka.
Dodatkowo pytanie - w maju zrobiłem podsumowanie miesiąca. Mogę wrzucić screena jak kształtował się mój portfel od początku roku - robię na koniec każdego miesiąca zrzut wyniku na każdym rynku / platformie.
Nowa sygnalizacja świetlna na Wojnowie między Strachocińską, a Wilczycką. Wcześniej o tej godzinie na Wilczyckiej stało z 6-8 aut do włączenia się do ruchu. A aktualnie z 1200m korka xD (w komentarzu): #wroclaw #motoryzacja
@Beszczebelny: Mieszkam w okolicy, zastanawia mnie po wuja w ogole tam światła? Przecież to był jedyny fragment, gdzie ruch w miarę płynnie się odbywał, ludzie wpuszczali się wzajemnie, czasami szlaban regulował natężenie.
#f1 co za dzbany z Eleven: - "będzie świetnie widać ten uślizg z zewnątrz" absolutnie nic nie widać na powtórce - "na pewno Włoch będzie na PP, bo albo ANT albo Ferrari" to równie dobrze Cadillac może być podciągnięty pod tę teorie, bo jedli wczoraj spaghetti :D
#f1 Nie mogę znieść wygrywającego Osama Bin Russela :/ Bardzo liczę, że będzie jak z Ferrari parę lat temu, po pierwszych wyścigach już rozdano tytuły, a potem RedBull się obudził i ich złoił :D
Home.pl dolicza ogromne opłaty za używanie starych wersji baz danych, a potem na 10 dni przed terminem uznaje, że należy się opłata reaktywacyjna. W efekcie "hosting wygasł, a wraz z nim wszystkie bazy danych (tj. giełda i całe archiwum strony zlomnik.pl) poszły się gzić. Nie da się ich odzyskać."
#wroclaw #rower
źródło: Untitled
PobierzSerio, Bareja by tego nie wymyślił, bo uznałby to za zbyt absurdalne i niemożliwe :D