Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
elzevir

elzevir

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4453
  • Znaleziska 825
  • Mikroblog 3628
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 33
bblp
bblp
20.06.2026, 07:43:17
  • 29
Miasto przyjazne rowerzystom ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wroclaw #rower
bblp - Miasto przyjazne rowerzystom ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wroclaw #rower

źródło: Untitled

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elzevir
elzevir 20.06.2026, 11:50:36 via Wykop
  • 3
@murison: To moje ulubione zdjęcie pokazujące absurdy Wrocławia :D Dwupasmówka, most, który kosztował zapewnie miliony, wszystko kończy się (może nie na trawniku) ale na zakręcie 90 stopni do wąskiej uliczki osiedlowej, z kilkoma hopkami i mijankami :D

Serio, Bareja by tego nie wymyślił, bo uznałby to za zbyt absurdalne i niemożliwe :D
  • Odpowiedz
elzevir
elzevir 20.06.2026, 12:33:40 via Wykop
  • 1
@mocoloco: Akurat tę trasę już robią, po 20 latach LOL, wiem, bo znajoma kupiła tam mieszkanie (ul. Kamieńskiego) i okazuje się, że będzie miała obwodnicę pod oknem :<
  • Odpowiedz
elzevir
elzevir 14.06.2026, 14:15:41
  • 6
#f1 coś miałeś, ale już tego nie masz, Mclarenie, bulwo :D #slepnacodswiatel #dario
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grosicky
grosicky
14.06.2026, 14:17:24 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Codon
Codon
01.06.2026, 16:09:28
  • 28
#gielda dzisiaj kupuje SAP, Alstom, TISG, Amadeus, Serve, Abivax, CDR i Kruka.

Dodatkowo pytanie - w maju zrobiłem podsumowanie miesiąca. Mogę wrzucić screena jak kształtował się mój portfel od początku roku - robię na koniec każdego miesiąca zrzut wyniku na każdym rynku / platformie.

Jesteście zainteresowani?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elzevir
elzevir 01.06.2026, 20:56:32 via iOS
  • 0
@Codon: pewnie! Warto uczyć się od bardziej doświadczonych :) sam poluje na cdp i kruka wiec chętnie przyjrzę się pozostałym :)
  • Odpowiedz
pomaranczowa_malpa
pomaranczowa_malpa
14.05.2026, 12:08:07
  • 2
#gielda

Kręcę sobie kółeczka na nieoczywistej spółce - Tauron. Ktoś siedzi na tym?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elzevir
elzevir 14.05.2026, 13:07:48 via Wykop
  • 4
@pomaranczowa_malpa: Siedzę od IPO (2010) a potem w 2011 dokupiłem @6,35 xDDDD Od roku jestem na "0" nie uwzględniając inflacji :D

Możecie mnie mianować królem tauronowego longa xD
  • Odpowiedz
elzevir
elzevir 06.05.2026, 12:48:57
  • 24
#gielda #amd #hamburger #pompa

Otwierać bramy :D
elzevir - #gielda #amd #hamburger #pompa 

Otwierać bramy :D

źródło: meme_amd-ezgif.com-optimize

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McAbra
McAbra
12.04.2026, 10:09:54
  • 37
Będzie układane ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1 #lego
McAbra - Będzie układane ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1 #lego

źródło: 1000009838

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elzevir
elzevir 12.04.2026, 14:35:07 via Wykop
  • 3
@McAbra: No siema :D
elzevir - @McAbra: No siema :D

źródło: IMG_4940

Pobierz
  • Odpowiedz
Beszczebelny
Beszczebelny
31.03.2026, 05:29:34
  • 32
Nowa sygnalizacja świetlna na Wojnowie między Strachocińską, a Wilczycką. Wcześniej o tej godzinie na Wilczyckiej stało z 6-8 aut do włączenia się do ruchu. A aktualnie z 1200m korka xD (w komentarzu):
#wroclaw #motoryzacja
Beszczebelny - Nowa sygnalizacja świetlna na Wojnowie między Strachocińską, a Wilczyc...

źródło: Screenshot 2026-03-31 at 07-23-30 Facebook

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elzevir
elzevir 31.03.2026, 10:17:16 via Wykop
  • 2
@Beszczebelny: Mieszkam w okolicy, zastanawia mnie po wuja w ogole tam światła? Przecież to był jedyny fragment, gdzie ruch w miarę płynnie się odbywał, ludzie wpuszczali się wzajemnie, czasami szlaban regulował natężenie.

Ja wiem, że to tymczasowo, ale po wuja?!
  • Odpowiedz
elzevir
elzevir 28.03.2026, 07:07:56
  • 75
#f1 Z dwojga złego, wole żeby ANT zdobył WDC niż Bin Russel :P Forza Italia!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Janusz_Rekina
Janusz_Rekina
28.03.2026, 10:51:29 via Wykop
  • 1
@elzevir: masz na myśli TAL? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KOXsu
KOXsu
28.03.2026, 12:07:41 via Wykop
  • 7
@elzevir: ale co to bylaby za kompromitacja russela czego z calego serca mu życzę
  • Odpowiedz
elzevir
elzevir 28.03.2026, 07:06:54
  • 3
#f1 co za dzbany z Eleven:
- "będzie świetnie widać ten uślizg z zewnątrz" absolutnie nic nie widać na powtórce
- "na pewno Włoch będzie na PP, bo albo ANT albo Ferrari" to równie dobrze Cadillac może być podciągnięty pod tę teorie, bo jedli wczoraj spaghetti :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elzevir
elzevir 28.03.2026, 07:02:50
  • 3
#f1 tymczasem Monogask
elzevir - #f1 tymczasem Monogask

źródło: images (11)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elzevir
elzevir 28.03.2026, 06:32:50
  • 5
#f1 chłop przez miesiące doprowadzał Audi do obecnego poziomu, tymczasem redaktorzy "Wheatley z Audi, wozom lżej" no ja jebix xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeorgeRussel
GeorgeRussel
28.03.2026, 06:34:53 via Wykop
  • 1
@elzevir: szkoda strzepic ryja xD
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael
19.03.2026, 09:26:14
  • 72
nowa zabawka, może trochę spoza mojej kolorystycznej strefy komfortu, ale na lato do sukienek będzie idealny (。◕‿‿◕。)

#kontrolanadgarstkow #zegarki
Cadfael - nowa zabawka, może trochę spoza mojej kolorystycznej strefy komfortu, ale n...

źródło: bd81f019-310c-4ddf-8168-faf9e87fedca

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elzevir
elzevir 19.03.2026, 12:23:57 via iOS
  • 3
@Cadfael: za Jungansa zawsze plusik, też mam w swojej kolekcji ^^ piękny jest ten minimalizm oraz szkiełko w kształcie kropli wody :)
elzevir - @Cadfael: za Jungansa zawsze plusik, też mam w swojej kolekcji ^^ piękny je...

źródło: IMG_2936

Pobierz
  • Odpowiedz
elzevir
elzevir 13.03.2026, 09:14:30
  • 6
#f1 Nie mogę znieść wygrywającego Osama Bin Russela :/ Bardzo liczę, że będzie jak z Ferrari parę lat temu, po pierwszych wyścigach już rozdano tytuły, a potem RedBull się obudził i ich złoił :D
elzevir - #f1 Nie mogę znieść wygrywającego Osama Bin Russela :/ Bardzo liczę, że będ...

źródło: images (9)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McAbra
McAbra
02.03.2026, 03:47:05
  • 121
Panowie doczekaliśmy się. Pierwszy w tym roku rawe ceek! #f1
McAbra - Panowie doczekaliśmy się. Pierwszy w tym roku rawe ceek! #f1

źródło: 1000008712

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elzevir
elzevir 02.03.2026, 07:06:51 via Wykop
  • 15
@McAbra:
elzevir - @McAbra:

źródło: 18cdwsyjwzv71

Pobierz
  • Odpowiedz

358

Faktury nie tylko znikają w KSeF. Niektóre tam nie trafiają

Faktury nie tylko znikają w KSeF. Niektóre tam nie trafiają

Po ponad dwóch tygodniach funkcjonowania obowiązkowego Krajowego Systemu e-Faktur problemy mają zarówno wystawcy faktur, jak i ich odbiorc

jbc_putina
z
podatki.gazetaprawna.pl
dodany: 19.02.2026, 18:02:43
  • 92
  • #
    ksef
  • #
    firma
  • #
    polska
elzevir
elzevir 20.02.2026, 20:02:42 via iOS
  • 1
@jbc_putina: to jest największy absurd z którym walczyłem kilka godzin, sądzę że to przerośnie wiele osób.

Kurła jesteś super adminem ale domyślnie nie wyświetlają Ci się faktury w programie do faktur xD Dobre mózgi to wymyśliły :D

640

Jak home.pl potraktował Złomnika po 15 latach współpracy

Jak home.pl potraktował Złomnika po 15 latach współpracy

Home.pl dolicza ogromne opłaty za używanie starych wersji baz danych, a potem na 10 dni przed terminem uznaje, że należy się opłata reaktywacyjna. W efekcie "hosting wygasł, a wraz z nim wszystkie bazy danych (tj. giełda i całe archiwum strony zlomnik.pl) poszły się gzić. Nie da się ich odzyskać."

gvs
z
facebook.com
dodany: 11.02.2026, 08:43:23
  • 181
  • #
    zlomnik
  • #
    motoryzacja
  • #
    hosting
  • #
    afera
  • #
    januszebiznesu
elzevir
elzevir 11.02.2026, 12:03:38 via Wykop
  • 28
@RitmoXL: Oraz na tych co myślą, że mają backupy :D
elzevir
elzevir 07.12.2025, 14:17:42
  • 6
#f1 eh gdyby ANT nie stracił pozycji w poprzednim wyścigu to Maxiu byłby majstrem :<
elzevir - #f1 eh gdyby ANT nie stracił pozycji w poprzednim wyścigu to Maxiu byłby ma...

źródło: Antonelli-Norris-Qatar

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elzevir
elzevir
Autor
07.12.2025, 14:20:08 via Wykop
  • 0
@SpliTF1: o ile by go puścił :P
  • Odpowiedz
elzevir
elzevir 07.12.2025, 13:30:18
  • 2
#f1 Stroll synek - masz bojowe zadanie :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elzevir
elzevir 07.12.2025, 13:09:35
  • 8
#f1 NURKUJE XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elzevir
elzevir 07.12.2025, 13:06:41
  • 8
#f1 Monogask dajesz xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Marcin

  • Kreatywny, młody i wesoły ;)
  • Wrocław
  • theelzevir@gmail.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.11.2019

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 12.12.2016

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 17.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.09.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.08.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking