Wpis z mikrobloga

Nie ma większego raka na polskim twitterze niż Bandyta z Kamerką. Działalność tego typa opiera się w 99% na prowokowaniu innych jazdą na granicy przepisów, a potem zapasami w błocie z normalnymi użytkownikami dróg na swoim kanale. Od wczoraj pieniacz kręci aferę, bo ktoś wyprzedził go prawym pasem na S8, a na pytania, czemu okupował lewy, kiedy prawy był pusty, zasłania się jakąś tajemniczą zasadą 20 sekund, której nie ma w kodeksie drogowym. Oceńcie zresztą sami.

https://twitter.com/BandytaZKamerka/status/1686400822777622528?t=fVa6Y5OnKz7tBqMch0LKGg&s=19

#motoryzacja #samochody #polskiedrogi #polscykierowcy #rakcontent #bekazpodludzi
smutny_kojot - Nie ma większego raka na polskim twitterze niż Bandyta z Kamerką. Dzia...
  • 136
@smutny_kojot: szczerze to większość tych kanałów to straszne raczyska. Na samym początku zamysł był dobry bo ludzie wrzucali rzeczywiście nietypowe zdarzenia z dróg ale od pewnego czasu szlag mnie trafia jak mi się wyświetli coś z tej tematyki, szukanie sensacji na siłę, prowokowanie sytuacji, używanie klaksonu a nie hamulca oni chyba mają hasło przewodnie "włącz kamerkę wyłącz mózg"
@smutny_kojot: Ta zasada 20 sekund generalnie istnieje (słyszałem o tym kilka lat temu dobrych jak prawko robiłem), ale to jest taka na gębę niepisana, że się nie musisz stosować i na pewno nie polega na zachowaniu wyżej przedstawionym a na tym, że masz wyprzedzić możliwe jak najszybciej i jak najbezpieczniej pojazd wracając na swój pas. Niestety na stop chamie można bardzo często zobaczyć to samo ci ludzie w pogoni za nagrywaniem
@smutny_kojot @Bad_Wolf @r5678:
Wy wszyscy upośledzeni jesteście?
Gościu przy prędkości 140km/h (tak zakładam skoro autostrada) wyprzedza pozostawiając może metr odległości od nagrywającego po czym wciska hamulec XD
Super, nagrywający #!$%@?ł bo jechał lewym pasem, ale typ z Lexusa to chciał chyba rozszerzone samobójstwo popełnić

EDIT: A i jeszcze, po co typ z Lexusa wjechal na lewy? Mogl jechac dalej prawym dopoki do ciezarowek nie dojechal
@pozdroxxx666: w sumie jak ktoś nie umie zjechać na prawy pas, wyprzedzić kogoś i wrócić na lewy (bez jakichś idiotycznych przychamowań na konieć) też powinien oddać prawko i czipsy