Wpis z mikrobloga

@harold97: a ja wam gwarantuje że za X lat będą artykuły o tym że Komenda mieszka w garażu albo w schronisku dla bezdomnych. System skrzywdził go dwa razy. Najpierw wsadzając go na 18 lat do pierdla a potem dając mu z dnia na dzień 13 baniek. Ten chłopak jest lekko upośledzony - idealna ofiara dla szukających winnego gliniarzy a teraz dla szukających łatwej kasy szumowin. Z tego co czytałem Komenda nie
@lexico: ale wy #!$%@? jesteście głupi, ustawa tego nie przewiduje...

Szanowni Państwo, w odniesieniu do wiadomości medialnych o tym, że mój były partner Tomasz Komenda, nie zgadza się na zasądzone przez sąd alimenty, chcę publicznie oświadczyć, iż uważam to za zachowanie karygodne, zwłaszcza że dysponuję faktami, w oparciu o które sąd wydał przecież swój wyrok. Wyrok w sprawie, która trwała prawie rok i na której Tomek praktycznie się nie stawiał. Tomka
@MWittmann: jakiś jak było o ich związku to w wywiadzie powiedziała, że kiedyś była bita przez poprzedniego partnera, otarła się o związek z alkoholikiem i generalnie razem im jest świetnie, bo kochają się jako dwie dusze po trudnościach.
Jeśli związki jej się kończyły przez przemoc i alkoholizm to generalnie jest przetrącona nie mniej niż on siedzący 20lat najlepszych lat życia w pierdlu.
@harold97: ta raszpla pretenduje do tytułu madki roku,wpierw gada ze nie jest w stanie pracowac z racji opieki nad dzieckiem, pozniej dziekuje fundacji za oplacenie żlobka, oraz że dali jej auto aby jasnie pokrzywdzona pani mogla dowozic bombelka do owego żlobka,a ze klepie biede to jeszcze oplacili jej mieszkanie na kilka miesiecy
https://wiadomosci.wp.pl/partnerka-tomasza-komendy-ma-powazne-zarzuty-wydala-oswiadczenie-6881412530117440a
System skrzywdził go dwa razy. Najpierw wsadzając go na 18 lat do pierdla a potem dając mu z dnia na dzień 13 baniek.


@konrado12: inflacja pieknie mu zeżarła te pieniążki. Jusz połowę tylko zostało. Bo nie wierzę, że chłop inwestować umie.