Wpis z mikrobloga

@odidada: Skoro Marcinkiewicza skazano na alimenty w wysokości odpowiadającej "potencjalnym możliwościom zarobkowym", bo kiedyś dostał sztuczne stanowisko za gruby pieniądz w banku angielskim to Komenda może się bronić, że nie ma żadnego wykształcenia i zawodu, więc może co najwyżej płacić na poziomie połowy pensji minimalnej, bo nic nie umie i ma małe możliwości zarobić samodzielnie min. 4500 zł netto by oddać jej 100% pensji, a kasa z odszkodowania jest mu potrzebna
@harold97: Ale dlaczego uważacie spermiaki, że on faktycznie nie olał dzieciaka, którego zrobił? Typ jest prawdopodobny skrajnie zinstytucjonalizowany i nie nadaje się do prawdziwego życia. Nie jego wina, ale tak pewnie jest. Teraz wyruchał sobie bachora i go olał, a spierdoxy z wykopu w ciężkim szoku, bo alimenty xD
@czarnyzlybogdan: @harold97 Jak opuścił rodzinę i nie chce płacić alimentów to #!$%@? mu w dupę i kotwica w plecy, niech go laska zostawi bez skarpetek. Pisze to serio bo w mojej rodzinie było to samo, tylko że mój biologiczny dawca spermy nie był aż tak bogaty ale też nie był upośledzony, z dnia na dzień przed moimi narodzinami nas opuścił #!$%@? a moją matkę która musiała wychować 2 chcianych dzieci wpędził
@harold97: masakra, narracia jest zawsze taka, że "nie było tego czegoś", "nie dbał o nią", "pił", "bił", itd a jak się okazuje często to nic z tych rzeczy.

Matka moich dzieci normalnie utrzymuje się z alimentów na dzieci i sie z tym nie kryje. Fakt, że takie życie to wegetacja, ale jak widać, da się i nie opłaca się iść do pracy.

@Zarzutkkake: a potem na baddoo praca: matka 24h
Z drugiej strony - skoro ona pisze, że on ma nieuleczalnego raka to i tak dostanie spadek po dzieciaku, więc wyjebongo. I tak dostanie więcej niż by chciała z samych alimentów. Po prostu szoł nieco dłużej potrwa jak w przypadku Królikowskiego.


@Tytanowy_Lucjan: to jeszcze gorzej, rzuciła go wiedząc że ma raka nieuleczalnego ?
@kwaz1: Wg jej relacji to jemu odwaliło od kasy i jak poruchał oraz spłodził potomka to poszedł sobie w #!$%@? (bo kto by chciał z taką raszplą na kwadracie siedzieć) i zaczął balować, kupować mieszkania znajomym, dawać im hajs oraz bzykać młodsze kukuryny. Młodszy już nie będzie, a czasu też ma niedużo. Nie dziwię mu się.

Powinien dostać jakąś opiekę psychologiczną na parę lat po wyjściu, żeby uniknąć takiej sytuacji, gdzie
@czarnyzlybogdan

Nie no spoko, jeżeli ona tak powiedziała, to znaczy, że tak było.

Nie wiem czy tak faktycznie było jak ona mówi, ale wina na pewno jest również po stronie tych, co wydali mu tak ogromną kasę natychmiastowo, nie mogło z tego wyjść nic dobrego. Poza tym ta matka też inteligencją nie grzeszy, skoro całe swoje życie zawierzała utrzymanie swoich dzieci wyłącznie partnerom, a w tym przypadku utrzymanie 3 dzieci zawierzyła choremu
i zaczął balować, kupować mieszkania znajomym, dawać im hajs oraz bzykać młodsze kukuryny. Młodszy już nie będzie, a czasu też ma niedużo. Nie dziwię mu się.


@Tytanowy_Lucjan: czyli jak prawie każdy kto wygrał w lotto, pewnie też bym tak zrobi
Kto nie chciałby nadrobić straconego czasu w jego sytuacji zwłaszcza, że może. Ludzie z tagu #przegryw też by pewnie tak zrobili ale nie mają 13 baniek.

Poza tym ta matka też
@Tytanowy_Lucjan: Czyli z tego co mowisz, ona go wyruchala bo wie ze ma raka i dlugo nie pociagnie, a chciala przynajmniej ustawic dzieciaka (albo i czesciowo inne ze spadku), a on chcial paradoksalnie po prostu zaznac troche nomalnosci. Jak na to tak spojrzec to transakcja wiązana. straconego czasu tak naprawde nigdy sie nie nadrobi. ale gosciu majac swiadomosc ze zostalo mu np kilka lat zycia, robi co moze zeby swoje instynkty
@FuriousViking: Polski sąd to może powinien się zająć ogrodnikiem co nie wie czym jest kodeks karny. Kup i sobie poczytaj, bo na prawie/ekonomii/polityce totalnie się nie znasz. Szkoda, że starym zabrakło na edukację mistrza rolet z Holandii, choć nie wiem czy te wcielenie też nie uroiłeś.