Wpis z mikrobloga

@eloar: Ja nie jestem za tym żeby dusić takie sprawy prywatnie. Na mojego starego przede wszystkim najgorszy wpływ mieli koledzy którzy z nim chlali do odcięcia. Ważne jest żeby ludzie rozumieli, że pić alkohol to trzeba umieć. A nie będą tego rozumieć, jak nie będą widzieć co się może z człowiekiem stać po kilku latach takiego chlania.

Mojemu staremu już nie pomogę, bo jemu się nie da pomóc. Ale są inni
  • Odpowiedz
wzorce wyniesione z domu i wychowanie nie mają dzisiaj żadnego znaczenia. Teraz są nowoczesne koleżanki i do tego facebook, tinder, tiktok i instagram.


@dziobnij2: Tak mówią rodzice, którzy mają #!$%@? na wychowanie dzieci. Nawet jeżeli wpadnie w złe towarzystwo to jest duża szansa, że z czasem się wyprostuje. Poza tym przy odpowiednim wychowaniu szansa na wpadnięcie w złe towarzystwo jest odpowiednio mniejsza niż gdy rodzic jedynie jest od zapewnienia dachu nad
  • Odpowiedz
To dla takiego ojca musi być jak sztylet w serce


@sierramikebravo: Znając życie i ludzi - taką sobie wychował.

Środowisko ma duże znaczenie ale realnie w tej chwili masa rodziców zlewa to co robią ich dzieci, nie rozmawiają ze sobą tylko wolą dać telefon, netflixa i neta.

Ten brak kontaktu z rodzicami był w sumie zawsze problemem niezależnie od rzeczywistości ale kiedyś przynajmniej dzieci bały się konsekwencji swoich czynów. Teraz co
  • Odpowiedz
@Rorschak: nie ma anonimowości w sieci. jej znajomi wiedzą zapewne, że to jej konto. Zdjęcie jak jest jej, to może komuś znajomemu wpaść w oko, jak screen lata po sieci. Dla nas to anonimowe, dla kogoś z kręgu już nie koniecznie. Poza tym, jak dostajesz realnie #!$%@? od starych, to się nie będziesz nawet zastanawiać czy się dowiedzą, nie będziesz ryzykować, aby na pewno się nie dowiedzieli. Jak myślisz, że jesteś
  • Odpowiedz
Dziecko masz takie, jakie sobie wychowasz.


@Wyrelworelowany: CO ZA, #!$%@?, BZDURA. Znałem się z taką grzeczną tancereczką, ą, ę. Dopóki mieszkała z rodzicami w Częstochowie, to była idealna, a pojechała na studia do Krakowa i zmieniła się w #!$%@?ę, dla której najważniejszy na imprezie był alkohol. A to było wiele lat temu.
Tu działa ten sam mechanizm, który powoduje, że wszystkie dzieci idą do komunii i prawie wszystkie do bierzmowania –
  • Odpowiedz
  • 1
@dziobnij2 nie rób wazektomii bo tylko stracisz kasę, jeśli to co piszesz jest prawdziwe i mając 33 nigdy nie miałeś żadnej relacji romantycznej z kobietą.
  • Odpowiedz
@niebieskatrytytka: Jestem pewny, że nie muszą rodzić. A jak zalali na wiejskiej dyskotece z dala od domu, to nawet mogą nie wiedzieć i się nigdy nie dowiedzieć, że zostali ojcami. I niezwykle rzadko zostają samotnymi ojcami.
  • Odpowiedz