Wpis z mikrobloga

Posiadanie dzisiaj córki to patola na 100%. Albo będzie się łajdaczyć na tinderze w młodym wieku, albo będzie miała kolorowe włosy i zacznie nienawidzić ojca, albo będzie traktować ojca jak śmiecia i bankomat. Prędzej zrobię wazektomię niż będę miał córkę. Change my mind.
#p0lka #rozowepaski
Pobierz dziobnij2 - Posiadanie dzisiaj córki to patola na 100%. Albo będzie się łajdaczyć na ...
źródło: 852ca56f3485886999b47275e16fc7f5e2903fa00e8babdda8e8b3d20cced232
  • 95
Jestem pewny, że nie muszą rodzić.


@Nick_Login: Kobieta też nie musi rodzić. Mało tego, ona może zdecydować czy chce zostać rodzicem, a chłopek nie.

nawet mogą nie wiedzieć i się nigdy nie dowiedzieć,


@Nick_Login: Jednak, wbrew fantazjom wykopków, zazwyczaj się dowiadują.

I niezwykle rzadko zostają samotnymi ojcami.

Baby som złe, bo nie porzucają dzieci. Przecież zawsze jest płacz, że nie mogą zostać samotnymi ojcami, bo złe sądy oddają dzieciaka matce.
@kubekwp ja to wiem, ty to wiesz, ale ludzie wychowujący dzieci w duchu tzw "bezstresowego wychowania" ( oczywiście błędnie myśląc, że bezstresowe wychowanie to takie wychowanie, że się dzieciom na nic nie zwraca uwagi tylko róbta co chceta ) nie wiedzą
Zdecydować to może każdy i chłopek i bab


@zbrodnia_i_kawa: Chłopek nie może, jak kobita zdecyduje, że ma zostać ojcem. Za to kobita może.

liczyć się z konsekwencjami.


@zbrodnia_i_kawa: No oczywiście, musisz brać pod uwagę, że potencjalnie jest możliwa konieczność aborcji. Takie życie.

dziecko zabić


@zbrodnia_i_kawa: Można wyciągać żywe, jeśli wolisz.
@dziobnij2: Napisz dzbanie, że generalnie kobiet nienawidzisz i tyle. Wszystkich do jednego worka wrzuć bo jakaś dziewczyna coś napisała na Twitterze. Ale mnie denerwują takie faceciki jak Ty. Nic nie potraficie tylko siać nienawiść.
Naprawdę chłopie życzę Wam absolutnej samotności. Bo na nic więcej to Wy w życiu nie zasługujecie.