Wpis z mikrobloga

Posiadanie dzisiaj córki to patola na 100%. Albo będzie się łajdaczyć na tinderze w młodym wieku, albo będzie miała kolorowe włosy i zacznie nienawidzić ojca, albo będzie traktować ojca jak śmiecia i bankomat. Prędzej zrobię wazektomię niż będę miał córkę. Change my mind.
#p0lka #rozowepaski
dziobnij2 - Posiadanie dzisiaj córki to patola na 100%. Albo będzie się łajdaczyć na ...

źródło: 852ca56f3485886999b47275e16fc7f5e2903fa00e8babdda8e8b3d20cced232

Pobierz
  • 95
gdzie rodzice takiej dziewczyny byli porządnymi ludźmi, starali się jej organizować czas, rozmawiać, wychowywać na solidną osobę,


@bezprzypau: no właśnie, teraz pytanie gdzie popełnili błąd, być może byli zbyt porządni, organizowali jej czas tak, że nie do końca jej pasował, czyli z tymi rozmowami nie było do końca tak, jak powinny być prowadzona i było ustalane jedynie po myśli rodziców. Dziecko nie było nauczone podejmowania decyzji, bo wiecznie ktoś podejmował je
@dziobnij2: jeszcze więcej tik toka, Instagrama i lewackich wysrywow. Ale co się dziwić że ma takie zdanie o ojcu jak ojciec zawsze był cipą która zonie się nie mogla przeciwstawic. Dziwne że jak są w związkach z agresywnymi arabami czy murzynami to chodzą potulne jak trusie i nawet kościół na modlitwy odwiedzają
@niebieskatrytytka: Chłopcy z rówieśnikami chodzą na imprezy poszaleć z alkoholem czy ziołem, a co innego jako dziewczyna bujać się ze starszymi znajomymi i nachlana czy przećpana od amfy, popuszczać od wieku 15 lat na imprezach szparę o połowę starszym chłopakom na imprezach xD

Tu jest ta drobna różnica jak się bawią chłopcy a dziewczynki w tym samym wieku xD
@Gluptaki: brak czasu ojca na rozmowy z córką, która naogląda się na fb czy internetowej prasie kobiecej jak źli są mężczyzni, do tego chad ja bzykną i zostawił robi swoje. Nienawiść do każdego mężczyzny gotowa.
@dziobnij2 wiem, że to post na poklask od wykopków,.

Wchodzenie z tobą w merytoryczną dyskusje i tak pewnie nie ma sensu, ale spróbuję.

Dziecko masz takie, jakie sobie wychowasz. Absolutnie nie liczy się w tym względzie ilość pieniędzy, zabawek czy atrakcji. Jedyne co możesz dziecku dać to twój czas i uwaga.

Zakładam, że jak 99% wykopkowych ekspertów od wszystkiego i niczego nie czytałeś w życiu żadnej książki w temacie wychowania i opieki
Zakładam, że jak 99% wykopkowych ekspertów od wszystkiego i niczego nie czytałeś w życiu żadnej książki w temacie wychowania i opieki nad dziećmi.


@Wyrelworelowany: jak czytali to i tak nie zrozumieli co było napisane.
@Wojt_ASR_: dzieci maltretowane przez rodziców nienawidzą ich w ciszy. dziecko bite przez ojca patusa nie pisze w Internecie, że go nienawidzi, za duże ryzyko, że gdzieś się to rozniesie i dostaniesz znowu #!$%@?. Dlatego jak głowa rodziny pierze matkę i dzieci, to nic nie słychać na zewnątrz. Zawsze grzeczny, uprzejmy, kochający, nikt nic nie widział i nie słyszał. Takie posty piszą roszczeniowe dzieciaki, które "nienawidzą rodziców" i mogą to bezpiecznie mówić/pisać.
@dziobnij2 oj mocno się mylisz. Widzę na przykładzie mojego brata, który ma siedemnastolatkę. Jak dziecko wychowujesz i mam tu na myśli rzeczywiste wychowanie, a nie wychowanie na zasadzie "masz tu telefon/stówkę/cokolwiek innego i daj mi spokój" to masz normalne dziecko, a nie takiego roszczeniowego pasożyta. W przykładzie który wskazałeś no cóż, wygląda na to, że wychowania tam za bardzo nie było. Pytanie też jakie podejście do ojca swoich dzieci ma też ich
@eloar: Ale kocopoły xD Oczywiście że mówili choćby swoim znajomym, a dzisiaj to faktycznie lepiej anonimowo napisać, bo z tym zwierzaniem do ludzi to zdarza się, że można nie dostać żadnej empatii. U nas było tak, że stary był alkoholikiem ale wtedy były takie czasy że jak poszłam z tym do sąsiadki to mi się kazała cieszyć że w ogóle mam starego. A że nas prał po alko to w ogóle