Wpis z mikrobloga

Posiadanie dzisiaj córki to patola na 100%. Albo będzie się łajdaczyć na tinderze w młodym wieku, albo będzie miała kolorowe włosy i zacznie nienawidzić ojca, albo będzie traktować ojca jak śmiecia i bankomat. Prędzej zrobię wazektomię niż będę miał córkę. Change my mind.
#p0lka #rozowepaski
dziobnij2 - Posiadanie dzisiaj córki to patola na 100%. Albo będzie się łajdaczyć na ...

źródło: 852ca56f3485886999b47275e16fc7f5e2903fa00e8babdda8e8b3d20cced232

Pobierz
  • 95
@dziobnij2: szkalowanie julek zawsze spoko, ale nwm, czemu nikt tutaj nie bierze pod uwagę, że ojciec julki moze byc np. chlorem, patusem, bic matke, czy cos w tym rodzaju. Jesli to po prostu julka, ktora dostala szlaban/stary nie chcial jej kupic nowego iphone'a, to prosze bardzo, mozna szkalowac, ale moze miala powod, zeby tak pisac. po tym skrinie tego nie wiadomo
@zbrodnia_i_kawa: internet i tv niszczą relacje pomiędzy rodzicami a dzieckiem, nie tylko ojcowie tacy są. Dziś to nawet niektórzy dziadkowie tacy sie robią.
Wola siedzieć oglądać jakieś gówna niż z godzinkę poświęcić dla dziecka i z nim pogadać.
U mnie jest tak, że do 20 godziny razem z córkami spędzamy czas bez tv i gier, a po gidzinie 20 każdy ma czas dla siebie.
@marek-miko: Rodzice nie rozumieją idei bezstresowego wychowania, zapominając że właśnie ono polega na tym że jako rodzic, masz zasrane obowiązki wobec dziecka, musisz z dzieckiem rozmawiać, tłumaczyć i poświęcać mu czas, jednocześnie stawiać mu granice i je respektować. W głównej mierze polega na traktowaniu dziecka z szacunkiem, a nie pozwalanie mu na wszystko.
W każdej książce mówiącej o bezstresowym wychowaniu pierwsze rozdziały dotyczą stawiania granic i jak respektować od dziecka co
@dziobnij2:

wzorce wyniesione z domu i wychowanie nie mają dzisiaj żadnego znaczenia. Teraz są nowoczesne koleżanki i do tego facebook, tinder, tiktok i instagram


@dziobnij2:

zgadzam się w 100%. Ile to ja znam przypadków, gdzie rodzice takiej dziewczyny byli porządnymi ludźmi, starali się jej organizować czas, rozmawiać, wychowywać na solidną osobę, a później i tak taka albo kończyła ćpając ze szczerbatymi sebkami czy zostawała okoliczną dupodajką. Nie wiem co bym