Wpis z mikrobloga

Stało się to co się miać, stało się miać.

Najbardziej przereklamowane, nieśmieszne, nuuuuuuuuuuudne i skrajnie głupie dziadostwo jakim jest Wszystko wszędzie naraz zdemolowało Oscary we wszystkich najważniejszych kategoriach...
Najpierw Lewactwo bingo:
- 95% obsady to oczywiście osoby rasy innej niż biała
- Mąż głównej bohaterki to totalny nieudacznik i pała życiowa xD
- Córka bohaterki to oczywiście Les*ka
- Julka w różowych włosach
- "humor" i żarty to dosłownie strapon w dupie xD
Film jest tak nudny i nużący (oglądałem go w sylwestra 31 grudnia o 16 i kilka razy zasypiałem przed komputerem xD, a gdzieś przez ostatnie 40min mordowałem się żeby dotrwać do końca (potem bawiłem się na imprezie do 3 w nocy więc to nie przez moje samopoczucie) Całe szczęście że nie zmarnowałem pieniędzy na kino
"Humor" przecież to komedia Sci-Fi:
- ahhahaha parówki zamiast palców dobre nie?
- Strapon w tyłku
- Sikanie w gacie żeby przenieść się do alternatywnego świata hahahahahah dobre sikanie w majtki
Serio kogoś takie coś śmieszy? Jak chcę sobie obejrzeć kretyńską młodzieżową komedię do piwa to wolę sobie włączyć American Pie i pajacowanie Jim, Oza i Stiflera... Tamto ma być kretyńskie i zarazem śmieszne a to?
Montaż i styl
To nie film tylko idiotyczne teledyski przeplecione jeszcze bardziej idiotycznymi rakowymi scenkami rodem z tik-toka
Chaos, poplątanie tik-tokowe rakowisko

Tyle się rozpisałem nad takim chłamem a naprawdę nie warto...
2/10 za jako taki wygląd
Szkalujesz- Plusujesz
#film #oscary #bekazlewactwa #wszystkowszedzienaraz
Cosipi - >Stało się to co się miać, stało się miać.
Najbardziej przereklamowane, nieś...

źródło: wszystkoGÓWNOOnaraz

Pobierz
  • 58
@Cosipi: też uważam ten film za średni takie 3.5/5 ale tak jak piszesz lewaki z Hollywood mają klucz i się go trzymaja no bo inaczej jego dominacji wytłumaczyć się nie da. Średnie aktorstwo i fabuła przykryta bombastycznym montażem i efektami.

Dla mnie 100 razy lepszym filmem był The Banshees of Inisherin no ale kto to widział nagradzać film o białych hetero katolikach w 2023 roku ( ͡° ͜ʖ ͡
@PochlaniaczChleba: a jak serial ma dostać Oskara? Co to ma do rzeczy? Ja nawiązuję tylko do listy rzeczy, o które bóldupi OP.

Nie wiem czy film był dobry aż na Oskara, ale ta lista bóli raczej wypływa z uprzedzeń i tego czego OP się doszukuje w tym filmie (bo ja np przegapiłem kwestię bycia lesbijką, a śmiałem się z zupełnie innych fragmentów niż te opisane przez OPa jako "humor").
@Cosipi: Też oglądałem na kilka razy, ale dalej nie obejrzałem do końca. Cringowy film jak dla mnie.

Te oscary to są tak przereklamowane jak pasy wyszczuplające z mango a nazwę powinni zmienić na 'Lewaki'.

Kolejny ch#jowy koreański film obok Parashitu, który dostaje oscary, gdy w przeszłości były naprawdę dobre koreańskie filmy a nie były nawet nominowane.
@Cosipi: #!$%@? bait

- Mąż głównej bohaterki to totalny nieudacznik i pała życiowa xD

Oglądałeś ten film? Główna bohaterka to totalny nieudacznik i pała życiowa, to dosłownie jeden z punktów filmu.
To właśnie podejście do życia jej męża było tą rzeczą, które ją, oraz ich córkę, wyciągnęło z nihilizmu.

I to wszystko biorąc fabułę filmu "wprost"