Wpis z mikrobloga

Stało się to co się miać, stało się miać.

Najbardziej przereklamowane, nieśmieszne, nuuuuuuuuuuudne i skrajnie głupie dziadostwo jakim jest Wszystko wszędzie naraz zdemolowało Oscary we wszystkich najważniejszych kategoriach...
Najpierw Lewactwo bingo:
- 95% obsady to oczywiście osoby rasy innej niż biała
- Mąż głównej bohaterki to totalny nieudacznik i pała życiowa xD
- Córka bohaterki to oczywiście Les*ka
- Julka w różowych włosach
- "humor" i żarty to dosłownie strapon w dupie xD
Film jest tak nudny i nużący (oglądałem go w sylwestra 31 grudnia o 16 i kilka razy zasypiałem przed komputerem xD, a gdzieś przez ostatnie 40min mordowałem się żeby dotrwać do końca (potem bawiłem się na imprezie do 3 w nocy więc to nie przez moje samopoczucie) Całe szczęście że nie zmarnowałem pieniędzy na kino
"Humor" przecież to komedia Sci-Fi:
- ahhahaha parówki zamiast palców dobre nie?
- Strapon w tyłku
- Sikanie w gacie żeby przenieść się do alternatywnego świata hahahahahah dobre sikanie w majtki
Serio kogoś takie coś śmieszy? Jak chcę sobie obejrzeć kretyńską młodzieżową komedię do piwa to wolę sobie włączyć American Pie i pajacowanie Jim, Oza i Stiflera... Tamto ma być kretyńskie i zarazem śmieszne a to?
Montaż i styl
To nie film tylko idiotyczne teledyski przeplecione jeszcze bardziej idiotycznymi rakowymi scenkami rodem z tik-toka
Chaos, poplątanie tik-tokowe rakowisko

Tyle się rozpisałem nad takim chłamem a naprawdę nie warto...
2/10 za jako taki wygląd
Szkalujesz- Plusujesz
#film #oscary #bekazlewactwa #wszystkowszedzienaraz
Cosipi - >Stało się to co się miać, stało się miać.
Najbardziej przereklamowane, nieś...

źródło: wszystkoGÓWNOOnaraz

Pobierz
  • 58
@Cosipi: nie widziałam, ale jeśli w podobnym tonie jak inne nominowane to omg. Ostatnio bylam w kinie na 3 filmach: babilon, tar, w trójkącie. Na każdym żałowałam wydanych PLNów i mojego czasu. Głębokie sceny obecnie w filmie to dajcie japy przez aktorów. Zabawne sceny = 10 minut wymiotów, sraczki i wybuchających kibli. Zakończenia filmów się dłużą i w ogóle nie zamykają filmu. Ba, nawet nie popychają ku "przemyśleniom", bo co tam
@Cosipi: obejrzałem 10 minut tego #!$%@? męczącego filmu, że zasąłem. Top Gun powinien wygrać, efekty, Tom Cruise, szybka akcja, że człowiek się nie nudzi. Kto obejrzał to azjatyckie ścierwo ?


@Majkkelo: Ja się na tym azjatyckim ścierwie doskonale bawiłem, znajomi również. Top Gun? Porządnie zrobiony film, sprawnie grający na sentymentach i dostarczający solidną rozrywkę. Ale czy oscarowy? Bez przesady...
@Cosipi: obejżałem setki filmów i nigdy nie zdazylo mi sie wylaczyc w trakcie, az zaczalem ogladac ta srake. Dotrwalem do 20 minut, poniewaz dawka lewackiego #!$%@? byla za duza a w dodatku jest to wszystko strasznie nudne i na sile. Mialem wrazenie jakbym ogladal zlepek przypadkowych filmikow z pik poka lub insta - bez zadnego sensu losowe obrazy.

Skale zenady przekroczono zas w kilku pierwszych gdzie glownym problemem jest czy dziewczyna
Film dostał tyle Oscarów nie bez powodu. To, że nie każdy jest w stanie zrozumieć i docenić.. no cóż, de gustibus non est disputandum i jeśli się nie podobało, to trudno. Dla mnie jest to najepszy film jaki widziałem w swoim życiu. Ale żeby móc go docenić, to trzeba się trochę zainteresować również kulturą dalekiego wschodu, buddyzmem, i ogólnie wschodnią filozofią, bo oprócz slapstickowych gagów i walki na dildo (która nie każdemu
- 95% obsady to oczywiście osoby rasy innej niż biała


@Cosipi: i co z tego? w jaki sposob przeszkadzalo to tobie w odbiorze tego filmu?

- Córka bohaterki to oczywiście Les*ka


przeciez to ma sens patrzac jak zostala poprowadzona fabula (konserwatywni dziadkowie)

bylem chwile po premierze w kinie i bawilem sie dobrze, chociaz co do nużącej koncowki sie zgodze - juz bylo wszystkiego za duzo i caly humor polegal na "wiecej".
Ostatnio bylam w kinie na 3 filmach: babilon, tar, w trójkącie. Na każdym żałowałam wydanych PLNów i mojego czasu. Głębokie sceny obecnie w filmie to dajcie japy przez aktorów. Zabawne sceny = 10 minut wymiotów, sraczki i wybuchających kibli. Zakończenia filmów się dłużą i w ogóle nie zamykają filmu. Ba, nawet nie popychają ku "przemyśleniom", bo co tam przemyśliwać? Gówno frazesy?

Filmy kinowe obecnie to dno.


@Iriya: To, że są dla
Ja za to się zgodze z kilkoma przedmówcami co im się jednak podobało. Moja osobista topka z tego roku.

nie chcę tu nikogo na siłę przekonywać więc nawet nie oznaczam ludzi do wołania.

poleam jednak oglądać ten film pod kluczem osoby , która dopiero wchodzi w dorosłość , a jest tak bombardowana informacjami , wiedzą czy obrazami ,że nie jest w stanie tego przefiltrować.

I o tym właśnie jest ten film. O
To, że nie każdy jest w stanie zrozumieć i docenić..


Wymówka, którą można użyć do opisania każdego półtoragodzinnego pitolenia o niczym. Nie ma nic gorszego w jakimkolwiek filmie (i szerzej jakimkolwiek utworze) niż mierne gówno udające wielką sztukę, zasłaniając się tego typu argumentami.

no cóż, de gustibus non est disputandum

Bzdura, w sztuce są jak najbardziej elementy, które można ocenić w sposób obiektywny i nawet pomimo odmiennego gustu, docenić. Ja np. doceniam
@Cosipi myślałem najpierw, że to o sikaniu to żart, ale niżej czytam jakieś głupoty o parówkach i widzę zdjęcie z palcami jak parówki ???? co z tym sikaniem bo szkoda mi czasu, żeby to obejrzeć