Wpis z mikrobloga

Ostatnio nauczycielka p0lskiego u mnie na lekcji powiedziała coś o tym że mężczyźni nie są czuli dla swoich dzieci itp. Ja powiedziałem "ale z Pani seksitka", a ta sie tak oburzyła, zaczeła gadać że ją tym obraziłem, że nie mam do niej szacunku i mi wpisała nagane xDDDD

Taki wygląd p0lek i stanu szkolnictwa w #szk0la

90% nauczycieli to kobiety i potem jest jak jest. Seksizm oczywiście działa w jedną strone xD A potem jeszcze będą chcieli podwyżek xD

Kraj cuckoldstwa i matriarchatu

#przegryw #blackpill #szkola #p0lka #pieklokobiet
Revvvvvvvvvvvvvvvv - Ostatnio nauczycielka p0lskiego u mnie na lekcji powiedziała coś...

źródło: 21345

Pobierz
  • 102
@Pabloesobaro:

To tak na serio?


Tak, pani swoim szóstym zmysłem CZUŁA, że mówię nieprawdę odnośnie moich potrzeb (xD) i nie mogła wywnioskować co jest dla mnie ważne (to może należałoby zapytać xD).

Chcesz wierzyć lub nie, ten email jest wyrwany żywcem z mojej skrzynki mailowej.
przecież potem mówiłem że nie ma racji jak ironicznie rzuciła że "i jeszcze nie przeprosi" to powiedziałem, że nie mam za co xD poza tym ja sie dowiedziałem że mi wpisała już po lekcji, a nie w trakcie.


@Revvvvvvvvvvvvvvvv: tego nie napisałeś w tym wątku, skąd miałem to wiedzieć?

A to są tacy konformiści, że zaraz by sie na mnie rzucili że coś mówie.


@Revvvvvvvvvvvvvvvv: no i to jest minus
A z tamtym betonem to nawet nie ma co już wchodzic więcej w dyskursy. Zakompleksiony beton za gówno wynagrodzenie jedyne co potrafi zrobic to poniżać aby poczuc się lepiej w swoim marnym żywocie.


@MirkoMax: lepiej bym tego nie ujął, 100% prawdy

@Caban1908 już niektórzy nagrywali to baba z polaka mówiła że to nielegalne xD
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: @Caban1908 już niektórzy nagrywali to baba z polaka mówiła że to nielegalne xD


na pewno nie można tego użyć jako dowodu w sprawie sądowej, ale gdyby niechcący anonimowo wyciekło i zainteresowało media to najazd kuratorium i obsrane zbroje belfrów są gwarantowane. IMHO nie polecam przy obecnym shitstormie bo i tak będzie na Ciebie:)