Wpis z mikrobloga

Ostatnio nauczycielka p0lskiego u mnie na lekcji powiedziała coś o tym że mężczyźni nie są czuli dla swoich dzieci itp. Ja powiedziałem "ale z Pani seksitka", a ta sie tak oburzyła, zaczeła gadać że ją tym obraziłem, że nie mam do niej szacunku i mi wpisała nagane xDDDD

Taki wygląd p0lek i stanu szkolnictwa w #szk0la

90% nauczycieli to kobiety i potem jest jak jest. Seksizm oczywiście działa w jedną strone xD A potem jeszcze będą chcieli podwyżek xD

Kraj cuckoldstwa i matriarchatu

#przegryw #blackpill #szkola #p0lka #pieklokobiet
Revvvvvvvvvvvvvvvv - Ostatnio nauczycielka p0lskiego u mnie na lekcji powiedziała coś...

źródło: 21345

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Niestety tak ten matriarchat wygląda. Po szkole nie będzie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) k0biety nie nadają się do żadnej pracy, gdzie mają kontakt z mężczynami. Tutaj przykład maila, gdzie zostałem odrzucony z dalszego procesu rekrutacji, bo pani z HR nie spełniła swojego podstawowego zadania xD Mail był wyśmiany jak go raz wrzuciłem, niektórzy myśleli nawet, że to bait xD Nawet jeden z inżynierów tej
Davidozz - @Revvvvvvvvvvvvvvvv: Niestety tak ten matriarchat wygląda. Po szkole nie b...

źródło: Zrzut ekranu 2023-03-11 160718

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 31
@Revvvvvvvvvvvvvvvv Nie wiem czemu ale nauczycielki polskiego to były największe idiotki, drugie miejsce anglistki a podium zamykają od historii. Coś musi być nie tak z polonistykę, w każdej szkole na każdym poziomie nauczania polonistki to były mega kretynki.
  • Odpowiedz
@iluvmypickle: większość facetów też nie bo robią to samo.
W swojej karierze szkolnej spotkałem 4 nauczycieli spermiarzy którzy jak widzieli jędrna nastolatkę to niczego więcej nie potrzebowali.
No i nie wiem skąd ta przeświadczenie że nauczyciele płci męskiej są jakoś bardziej wyrozumiali dla przegrywow. Zazwyczaj nawet jeśli to są typowo męskie klasy to i tak idą z nurtem i mają swoich faworytów a przegrywow są w stanie gnębić gorzej od
  • Odpowiedz
@Davidozz: nie do końca mnie zrozumiałeś. Zgodzę się że męskie klasy są zazwyczaj bardziej zgrane od mieszanych czy żeńskich ale jeśli ktoś w jakiś sposób negatywnie odstaje to jest kaplica. Bo wtedy kilkunastu facetów próbuje zdobyć jakaś tam pozycję gnojac ciebie
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137:

Bo wtedy kilkunastu facetów próbuje zdobyć jakaś tam pozycję gnojac ciebie


Ta, ale to raczej wiadome jest od początku. Wiadomo jak ktoś mocno odstaje, to zawsze będzie gnojony. Ale w mieszanej grupie dodatkowo dochodzi rywalizacja o waginę - czyli ustalanie hierarchii pomiędzy chłopakami względem dziewczyn.
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: no to prawda że większość nauczycieli faworyzuje jakiś tam swoich przydupasów, jednak bardziej chodzi o to że nauczyciele - chłopy potrafią powiedzieć jakiś żart, wytłumaczyć ci coś oczywistego za co nauczycielka kobieta już by zaczęła cię wyzywać od debili, często też tłumaczyli rzeczy na podstawie swoich doświadczeń przez co nie dość że łatwiej było zrozumieć to nauczyciel wydawał się bardziej ludzki

poniżej reakcja nauczyciela przeciętnego kobiety po tym jak
iluvmypickle - @AdamKarolczak02137: no to prawda że większość nauczycieli faworyzuje ...
  • Odpowiedz